Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Βαμπιρολατρεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος female, στις 4 Ιουνίου 2008.

  1. extreme32

    extreme32 Regular Member

    στα βαμπιρ ανήκει και η φιλη μας η Lady?
     
  2. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Απο την στιγμη που παραπεμπει σε φετιχ του αιματος ναι.
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    κατ αρχην να πω οτι βρηκα τις φωτο της Εμμα ... ακρως ηδονικες και εχω παρει φωτια .... ειδικα η πρωτη απο το πρωτο της ποστ και οι 3 απο το δευτερο .... γιατρε ειμαι σοβαρα ?   ...
    υπαρχει μια φαντασιωση που αλαξε την ζωη μου ... χρονια ολοκληρα κυριαρχουσε στο μυαλο μου .. ισως περισσοτερο απο μια 10 ετια (μιλαμε για πολλα λιτρα σπερματος..   )

    Στην φαντασιωση αυτη ζω με δυο γυναικες σε ενα σπιτι μεσα σε δασος , αρκετα απομωνομενο .. και οι δυο με αισθησιακη παγερη ομορφια , πολυ λεπτες , με πολυ μακρια μαλλια , της μιας ειναι μαυρα και κοκκινα της αλλης ....
    Την ημερα εκεινες ειναι σε κατασταση υπνου και εγω τρεφομαι με το αιμα τους .. βυθιζω τα δοντια μου στο καταλευκο στηθος και ρουφαω μεχρι να ακουσω την καρδια τους να σβυνει .
    Λιγο πριν σουρουπωσει κανω ερωτα με τα ακινητα παγωμενα κορμια τους και η θερμοκρασια ερχεται και παλι σιγα σιγα , μολις τελειωσω μεσα τους ...
    Με την δυση του ηλιου ανοιγουν τα ματια τους και φιλιωμαστε και οι 3 , ερχεται η σειρα μου να κοιμηθω και εκεινες να ζησουν ως στην αυγη , κανουν ερωτα οι δυο τους διπλα μου και τρεφονται απο το αιμα μου , φροντιζουν το σπιτι και ταυτοχρονα ερωτοτροπουν ασταματητα μεταξυ τους , χρησιμοποιουν το κοιμησμενο σωμα μου σαν το τριτο μερος ενος ερωτευμενου ζευγαριου .
    Λιγο πριν ξημερωσει με παιρνουν αγκαλια μεσα στα ματωμενα σεντονια σαν μικρα παιδια που ζητουν την αγκαλια του πατερα τους , ανοιγω τα ματια μου και τις φιλω ανταλασοντας ορκους .... εκεινες κλεινουν αργα το βλεμα τους με τα χειλει μας ενωμενα και εγω σηκωνομαι αφηνοντας τες αγκαλιασμενες ....
    Τις Θαυμαζω καθως οι πρωτες ακτινες του ηλιου φωτιζουν τα προσωπα τους . Ειναι μια σχεση που ποτε δεν θα μολυνθει με λογια μισους , ποτε οι εραστες δεν θα τσακωθουν , ποτε δεν θα ερθει το τελος σε οτι λατρεψαν , παρα μονο μια γλυκια πικρα , για ενα λεπτο παραπανω στο φιλι της νυχτας και της αυγης ....
    Μονο αγνος ποθος να σχιζει τον χρονο σαν βελος , μονο ηδονη που γεννιεται απο την απολυτη αφωσιωση και ρεει στις φλεβες στην θεση του αιματος ... ενα μυστηριο μπλεγμενο με τα ορια της ζωης και του θανατου ....

    καθε φορα που με επισκεπτονται οι εικονες αυτες , νιωθω μεσα μου ηχους σαν να σπαει γυαλι ... τοσο ζωντανες στο μυαλο , σαν να τις εχω ζησει ... αλλα και τοσο δεσμευτικες αφου τοποθετησαν τις προσδοκιες σε ανεφικτα ορια ...
    γιατρε .. ειμαι σοβαρα ? ....   ...
     
  4. female

    female Contributor




     



     






     


     



     


     


     



     



     


     








     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ολοι μας εχουμε φαντασιωσεις, (αλοιμονο μας αν δεν ειχαμε), δεν το βλεπω σαν κατι αρρωστημενο.
    Ισως αυτο που σε ερεθιζει να ειναι ολη αυτη η μυστικιστικη ατμοσφαιρα, η απομονωση-εγραψες για δασος- και βεβαια το λεσβιακο της ολης φασης.
     
  6. female

    female Contributor






     


     




     



     


     



     




     



     






     




     






     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor


    το Δασος στην φαντασιωση δεν παιζει ρολο απομονωσης ... οχι το θελω το κλαμπ μεχρι πρωϊας να συνοδευω καποια ντυμενη με ενα σουπερ σεξυ ημιδιαφανο φορεμα ... το δασος παιζει τον ρολο της ησυχιας , της απουσιας ενοχλητικων ηχων και αντιαισθητικων εικονων ... δηλαδη φαντασου να αγγιζεις με την ακρη των χειλιων σου την ρογα της και να αυτοβασανιζεσαι σε ενα slow motion καθως πας να την κατακτησεις ... και απο το παραθυρο να ακους τον Λαζοπουλο στην ΤιΒι να λεει "Μηνυστε με , μηνυστε με .. σε δικες ξεφτιλιστε με ...." ... ή τις πρωινες ακτινες του ηλιου πριν μπουν στο παραθυρο να κανουν γκελ στο καδο των σκουπιδιων με τους 3 τονους σκουπιδια τριγυρω ....
    κακα τα ψεματα .. ο απολυτος ερωτας θα ζουσε λιγα δευτερολεπτα στο κεντρο μιας μεγαλουπολης .... γι αυτο την κοπανησα απο την Αθηνα ... μολις κοντευεις να της πιασεις το βρακακι χαιδευοντας τα μπουτακια .. σου κορναρει ο αλλος απο πισω διοτι αναψε πρασινο . ... λες και αμα χασει και ενα φαναρι για χαρη της οποιας καβλας θα παθει και τιποτα ... αλλα να κανει απο δεξια να περασει δεν κανει ... εκει .. απο πισω θα καθησει και θα κορναρει .... τεσπα ...
    Τωρα οσο για το λεσβιακο ... δεν ειναι το λεσβιακο καθαυτο σαν εικονα .. αλλα ο αισθησιασμος που κρυβει το αγγιγμα δυο γυναικων , γι αυτο και στην φαντασιωση δεν μετεχω ενεργα αλλα ξερω οτι βρισκομαι στον ιδιο χωρο και αναπνεω τον ιδιο αερα με εκεινες , οταν καποια αλλη στιγμη οι δυο τους ερωτοτροπουσαν ... και αυτο το βρισκω ακρως καβλωτικο ... να ρουφας τον ιδιο αερα που πριν λιγο μετεφερε ποθο απο το ενα στομα στο αλλο ...
    Αυτο που θελω να σταθω ομως ειναι η απολυτη παραδοση ... οπως και στις φωτογραφιες , δεν υπαρχει αντισταση ή ενδοιασμος , δεν υπαρχει ο φοβος για την ζωη , παρα μονο τυφλη επιθυμια να προσφερθει το σωμα ...
    Ποσο ομως αυτα επηρεαζουν την ζωη οταν η πραγματικοτητα απεχει και λερωνεται απο τις αδυναμες σκεψεις ? μηπως ετσι πεφτουμε στην παγιδα της θεοποιησης του βαμπιρισμου αψηφοντας την πραγματικοτητα του κινδυνου ...
    Γιατι σε ολα μας οι ανθρωποι αναζητουμε την ποιοτητα ... οταν κυβερνιωμαστε απο την ποσοστητα που σχετιζεται με το δυνατο περισσοτερων χρονων ζωης ? ....
    Δυστυχως το φορουμ ξεκαθαρα δεν διαθετει βαμπιρολατρες ή διαθετει και δεν θελουν να μιλησουν ...
    επισης θα ηταν ενδιαφερον να ακουστουν και αλλες αποψεις περι σχεσεως με την νεκροφιλια ...

    ΥΓ.. ο Κριστοφερ Λι , ποτε δεν με επεισε για δρακουλας ... μαλλον περισσοτερο για γκεϊ γκανγκστερ μου φερνει .. κατι σαν προγονος του Ροτζερ Μουρ ... θα ψηφιζα Νοσφερατου (κλαους Κινσκυ) οπου βλεπεις την αιωνια αγωνια του "τερατος" στο χαραγμενο απο την λυπη προσωπο του .. πραγματικα αισθαναεσαι οικτο για το πλασμα αυτο και υποφερεις μαζι του ...
     
  8. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Θυμάμαι τον εαυτό μου να δένετε με τα Vampyres όταν στα 13-14 άρχισα να βλέπω συνέχεια θρίλερ με βαμπίρια, δεν ήταν τόσο το αίμα που μου άρεσε όσο η μαγεία και η αίσθηση στις σχέσεις τους. Έψαξα και ενημερώθηκα γενικά γύρω από αυτά στα 18-19 αλλά ως εκεί. Ούτε φανατική είμαι ούτε κολλημένη..Να επισημάνω ότι μόνο με τα γυναικεία βαμπίρ ένιωθα/ω έλξη!

    Όσο για τις εμπειρίες αν δεν τον γνωρίζετε να σας πω πως υπάρχει Βαμπιρικό απόρρητο!’Ετσι μπορώ να πω, από εμπειρίες λίγες αλλά καλές!!! 

    Φαντασίωση..ίσος και πραγματικότητα…



    Προφανώς…


    Θα συμφωνήσω με την Εμμα στα παρακάτω :


    ..


    Και έχω να συμπληρώσω τα εξής. Μέχρι στιγμής είδα ότι αναφέρεστε στα blood Vampires! Για τα ψυχικά τίποτα?? 


    Υπάρχει και η κατηγορία Psychic Vampires. Δείτε αναλυτικά τους όρους :

    http://www.blackstate.gr/Vampires.htm

    Στο παρακάτω βίντεο στο 05:10 λεπτό έχει μια από τις αγαπημένες μου σκηνές και έχει να κάνει με την ψυχική δύναμη των Vampyres.

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]



    ‘Όπως έχω αναφέρει σε άλλα ποστ, μου αρέσει το αίμα..


    https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/showthread.php?p=147662#post147662

    αυτό όμως δεν σημαίνει ότι μου αρέσει και η κάθε μορφή του.. πχ βελόνες, ούτε εγώ αντέχω.. Απλά, προσωπικά διεγείρομαι ψυχικά πιο πολύ.. έχει περισσότερη μαγεία! 

    Όσο για την νεκροφιλία που είδα να αναφέρονται κάποιοι, καμία σχέση.. Άλλο ο βαμπιρισμός και άλλο η νεκροφιλία!


    View attachment 4790 View attachment 4791



    View attachment 4792 View attachment 4793



    View attachment 4794 View attachment 4795


     
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor


    καποιοι ??? ....
    τεσπα ...
    νομιζω πως απο την στιγμη που δεν μιλαμε για blood play , αλλα για βαμπιρικες φαντασιωσεις , η σχεση με το τελος της ζωης ειναι υπαρκτη ... ετσι το εβλεπα στον κινηματογραφο .. ο δρακουλας της επινε το αιμα και εκεινη πεθαινε σαν ανθρωπος και γενιοτανε σαν βαμπιρ ...
     
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ασφαλως φιλτατε Isnogood μου, διοτι ο βρυκολακας τρεφεται με το αιμα του θυματος του το οποιο την στιγμη που το δαγκωνει το καταριεται περνωντας του το μικροβιο του βαμπιρισμου και την κατασταση του απεθαντου.
    Αυτο συνεβαινε οταν ο βρυκολακας επινε σταδιακα το αιμα απο το θυμα την νυχτα κανοντας το σιγα-σιγα αναιμικο, μεχρι να το οδηγησει στον "θανατο".
    Φυσικα υπηρχαν και οι περιπτωσεις που ο βρυκολακας δαγκωνε και σκοτωνε το θυμα μια και εξω.
    Οι βρυκολακες μπορουσαν να αναπαυθουν την ημερα σε οποιδηποτε φερετρο αρκει ομως να περιειχε μεσα χωμα απο τον αρχικο τους ταφο. 
     
  11. lffftd

    lffftd New Member

    διαβάζοντας μερικά Post απλά ενημερώνω ότι η "Βαμπιρολατρία" δεν έχει να κάνει με ιστορίες τύπου Cristopher Lee ή τύπου cradle Of Filth.
    Η Βαμπιρολατρέια είναι αληθινή και υπήρχε από πάντοτε αλλά δεν έχει να κάνει με το "αίμα" που γνωρίζουμε αλλά με την Ιχώρ μας (την ενεργειακή μας ενέργεια).
    Τα μόνα πραγματικά Vampires έιναι τα Psychic vampires. Υπάρχουν κάποιες ταινίες που πραγματικά αποκρυπτγραφούν πράγμάτα για το τι είναι πραγματικό Vampire Και την φιλοσοφία τους....
    Η κυριότερη πηγή για να δεις αν πράγματι είσαι Vampire είναι το ToV (temple of Vapire). Πολλοί ξέρω θα διαφωνήσουν και θα με πουν αλλοπρόσαλο αλλά it is a free country... The choice is yours.

    with compliments

    lffftd
     
  12. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Βαμπιρολατρεία

    Υπάρχει αίμα light με ανθρακικό ή σε παρασκευή ζελέ; Έχω μια χρυσαυγίτισα καλεσμένη το βράδι και φοβάμαι μη μου φάει το γιαούρτι.