Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Βανιλλιαση

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος tangerine, στις 7 Ιουλίου 2007.

Tags:
  1. aethereal

    aethereal Guest

    περαν ελαχιστων ακραιων εξαιρεσεων,προτιμω μια συνολικη θεωρηση ατομων μεσα απο τις αποψεις τους που εκτιθενται δημοσια,τις αποψεις τους που ανταλλασσονται σε προσωπικα μηνυματα κτλ ωστε να αποφευγω τα συμπερασματα που σε μια επιφανειακη αναγνωση μοιαζουν να πηγαζουν απο καποια ισχυρης μορφης ενοραση..
    διαβαζοντας νηματα πλεον μετα το περας των ερευνων,εχω παρατηρησει αυτες τις ελαφρες ενορατικες δονησεις
    πχ
    -τι πραγματικα υπονοει καποιος δηλωνοντας "no,i m not looking" στο προφιλ του....
    -ποιοι ειναι οι βαθυτεροι-ανομολογητοι ποθοι του σε περιπτωση που ξεκινησει/απαντησει σε καποια πριβε συνομιλια
    -ποιος ειναι ο πραγματικος βαθμος σεξουαλικης/βδσμικης καταρτισης του/της
    -ποσο βαθια χωμενος πρεπει να βρισκεται καποιος/α σε μια διαδικτυακη φαντασιακη κοινοτητα(κλικα) ωστε να συνομιλησει με καποιον ή οχι
    -ποσο "θρασος" πρεπει να εχει καποιος ωστε να αξιωνει απο τους συνομιλητες του στο διαδικτυο στοιχειωδη συμπεριφορα

    υ.γ dano συμφωνω κι επαυξανω
    θα γινουμε σιγουρα φιλοι που λεει και η brenda!
     
     
  2. danos

    danos Regular Member

    [QUOTE="aethereal, post: 450627
    υ.γ dano συμφωνω κι επαυξανω
    θα γινουμε σιγουρα φιλοι που λεει και η brenda!
     [/QUOTE]
    εγω δεν θελω να γινουμε φιλεναδες  
     
  3. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    εγω παντως μια φορα που χρειαστηκε να παω σε γαστρεντερολογο πηγα σε γυναικα.... τσακα την τσαπου!!!