Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Βοϊδόπουτσα - Τύπος μαστιγίου που χάνεται στα βάθη των αιώνων

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος melaxrinos28, στις 15 Μαρτίου 2019.

  1. melaxrinos28

    melaxrinos28 Regular Member

    Θα τολμήσω να κάνω δυο παρατηρήσεις.
    Η εικόνα που έχω εγώ έχει πολύ σφιχτότερη πλέξη, οπότε μάλλον βγαίνει και κοντύτερη. Επίσης, όσο πιο κοντή, τόσο πιο καλή από ότι μου είπαν.
    Τώρα αν μύριζε, δεν ήταν καλά στεγνωμένη (την κρεμάνε στον ήλιο, με αλάτι να φύγει η υγρασία), δηλαδή ήθελε κι άλλη επεξεργασία.
     
  2. melaxrinos28

    melaxrinos28 Regular Member

    Τέλος, επειδή ακούω για μεγέθη... του βοδιού είναι πολύ λεπτή και μακριά... συνήθως άλλο ζώο χρησιμοποιούν για να εκφράσουν το θαυμασμό για το μέγεθος (γάιδαρο...)
     
  3. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Το καλτσοπαντοφλακι είναι που κάνει την διαφορά στην φώτο!!!!
     
  4. brenda

    brenda FU very much

    Δεν μπορώ να μαλώσω τον θιφάκο, με την καλή του την καρδιά την έφτιαξε και μου την έστειλε, δεκτές οι παρατηρήσεις φυσικά...
     
  5. melaxrinos28

    melaxrinos28 Regular Member

    Συζήτηση κάνουμε, δεν μαλώνουμε κανένα!
     
  6. Marqui

    Marqui sitting on a park bench

    Εργαλείο που θέλει αρκετή προπόνηση εκ μέρους του χρήστη, μείζονα περιποίηση, τόσο για λόγους διατήρησης του, όσο και για λόγους υγιεινής, μετά τη χρήση .
    Σε κάθε περίπτωση η διάρκεια ζωής του εξαρτάται σε τεράστιο ποσοστό από τον κατασκευαστή .
    Στα πλεονεκτήματα του το ότι δεν είναι ιδιαιτέρως περιοριστικό ως προς το μέρος του σώματος που μπορεί να χτυπήσει, και σχετικά εύκολο στη στόχευση
     
  7. brenda

    brenda FU very much

    Χιούμορ κάνουμε, έτσι κι αλλιώς δεν θα μαλώναμε κανέναν... 
     
  8. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Την πρώτη φορά που είδα βοιδοπουτσα δεν είχα ιδέα τι κάνει και ρι είναι... ξεχώριζε ανάμεσα σε πολλά είδη μαστιγιων και μου τράβηξε την προσοχή.
    Όταν ρώτησα τι είναι ο ιδιοκτήτης προσφέρθηκε να με βοηθήσει να την δοκιμάσω.
    Πριν συνεχίσω να αναφέρω ότι έχω ανοσία στον πόνο... με πολύ λίγα πράγματα αντιδρώ....
    Και εκεί αισθάνθηκα το τσούξιμο.
    Ο πόνος ήταν βαθύς, έντονος, στην αρχή έμενε στο κέντρο και έπειτα απλωνόταν ένα μούδιασμα σε όλο το κορμί.
    Υπέροχη εμπειρία.
    Στη Θεσσαλονίκη έχουμε βρει ένα παλικάρι που έχει επιχείρηση με ζωικά προϊόντα και κατασκευάζει -πουλάει βοιδοπουτσες.
    Αν ενδιαφέρετε κάποιος μπορώ να του στείλω που βρίσκεται η επιχείρηση  
     
  9. lexy

    lexy .ti.va.

    Μπα, δε μ'αρέσει αυτό...
     
  10. espimain

    espimain Contributor

    Πολύ άγριο εργαλείο. Στο Ρέθιμνο στην παλιά πόλη πουλάνε. Τις έχουν κρεμασμένες , υπάρχουν πολλά μεγέθη.
     
  11. espimain

    espimain Contributor

    Το βόδι με το μοσχαράκι, έχουν διαφορά. Μόνο από βοοειδή τις κάνουν.
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Μυρίζει...