Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Βοϊδόπουτσα - Τύπος μαστιγίου που χάνεται στα βάθη των αιώνων

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος melaxrinos28, στις 15 Μαρτίου 2019.

  1. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Απόλαυσε την διαδρομή! Ειναι υπέροχη!
     
  2. espimain

    espimain Contributor

    Κι εγώ.
    Το μέγεθος έχει σχέση με το μέγεθος του ζώου. Άμα δεις πολλές κρεμασμένες στη σειρά, καταλαβαίνεις σε τι έγκειται η διαφορά.
     
  3. espimain

    espimain Contributor

    Η καλά επεξεργασμένη δεν μυρίζει καθόλου και είναι σχεδόν λευκή.
     
  4. yannouli

    yannouli busy mind

    @thief μη κρυβεις το ταλεντο!
     
  5. Mr.Hfaistos

    Mr.Hfaistos Regular Member

    Αναλογα την περιοχη της Ελληνικης υπαιθρου ονομαζοταν "καμτσικι" η "βουρδουλας"...φτιαχνοταν σε ολη την Ελληνικη υπαιθρο οπου υπηρχαν, εκτος απο αγελαδες κ ταυροι..
    Ηταν χαρακτηριστικο "οπλο" τιμωριας
    αλλα κ αμυνας.
    Αρκετα ευκολο στην κατασκευη του ...δυσκολο να βρεις πρωτη υλη!
     
  6. tithon

    tithon Contributor

    μύθος.
    πολλές χιλιάδες αρσενικά θανατώνονται κάθε χρόνο στην ελλάδα για το υπόλοιπο κρέας τους και δέρμα τους, υπάρχει άφθονο υλικό αλλά το πετάνε.
    σβήνει η παράδοση.  
     
  7. Mr.Hfaistos

    Mr.Hfaistos Regular Member

    Το οτι τα πετανε στα σφαγεια οπως κ αλλα... πχ κερατα (κ κριαριων) η τελος παντων τα δινουν τσαμπα δεν σημαινει οτι ειναι ευκολο να τα προμηθευτεις...κ εννοω τουλαχιστον στην Αθηνα.
     
  8. tithon

    tithon Contributor

    σφαγεία στην αττική υπάρχουν στο μοσχάτο, στο κορωπί, κι αλλού που δεν ξέρω  
     
  9. Mr.Hfaistos

    Mr.Hfaistos Regular Member

    Φιλε μου ξερω του μοσχατου...αλλα ενταξει θα παω αυριο μετα την δουλεια...και θα πω στα παληκαρια εκει σφαχτε μου εναν ταυρο...μαυρο η παρδαλο..αλλα να την εχει μεγαλη γιατι θελω να φτιαξω εναν βουρδουλα!
     
  10. tithon

    tithon Contributor

    την δυσκολία που προκύπτει απ' τα ωράρια της δουλειάς την κατανοώ.
      
     
  11. Mr.Hfaistos

    Mr.Hfaistos Regular Member

    Χαιρομαι...για αυτο ειπα εξαρχης οτι ειναι δυσκολο να προμηθευτεις δεν το ειπα τυχαια!
    Πρεπει να εχεις καποιον γνωστο εκει να στο κρατησει κ να πας αμεσα να το παρεις....η να πας σε ωρες που λειτουργει να το ζητησεις κ να σε ειδοποιησουν κλπ κλπ...οποτε για μενα προσωπικα που δεν εχω γνωστο δυσκολο!
     
  12. Mr.Hfaistos

    Mr.Hfaistos Regular Member

    Τωρα αν εχεις καποιον κολλητο σε επαρχια που μπορει να βρει, στο κρατησει στο καταψυξει κ στο στειλει ...μια χαρα.
    Αν ξερει να στο φτιαξει κ να στο στειλει ετοιμο ακομα καλυτερα....