Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Βρίσκομαι στον σωστό χώρο;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 24 Μαϊου 2008.

?

Βρίσκομαι στον σωστό χώρο;

  1. Ναι

    14 vote(s)
    70,0%
  2. Όχι

    6 vote(s)
    30,0%
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Είμαι ένας απλός σαδιστής. Που την βρίσκει με την ηδονή που εκπέμπει ο σαδομαζοχισμός. Αναζητώ έναν χώρο που θα βρω αυτό που θέλω. Βρίσκομαι στον σωστό χώρο;
     
  2. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Απαντήστε με όποιο σκεπτικό θέλετε.
     
  3. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    εξαρτάται από το τι θέλεις να βρείς.
     
  4. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Αναζητώ αυτό που με κάνει να τη βρίσκω.
     
  5. Guest05

    Guest05 Guest

    Αν εννοείς το το φόρουμ ή το διαδίκτυο γενικότερα Λιάκο μου, όχι. Οι σαδιστές, οι μαζοχιστές, και όσοι τέλος πάντων ψάχνουν την ηδονή, είναι κάπου εκεί έξω. Στο δρόμο, στα πάρκα, στα μπαρ, στα εστιατόρια κλπ. Νομίζω πως κι εσύ κάπου εκεί πρέπει να την αναζητήσεις. Εδώ είναι μπιτς εντ μπάϊτς που λένε.
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Την πάτησα, άσχημε; Ή έπρεπε;
     
  7. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    την ηδονή που εκπέμπει ο σαδομαζοχισμός.εναν μαζοχιστή.το forum είναι ο εύκολος δρόμος.υπάρχουν αρκετοί μαζεμένοι. διαλέγεις και παίρνεις. αν όμως δεν σε ικανοποιεί αυτή η ευκολία,το να βρίσκεις αυτό που θες στο πιάτο, τότε βρίσκεσαι σε λάθος χώρο.
     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Σε ευχαριστώ. Να είναι πάντα γερός για να σε απολαμβάνει.
     
  9. Guest05

    Guest05 Guest

    Πως μπορώ να το πω; Αν η αναζήτησή σου είναι μονοδιάστατη, δηλαδή ψάχνεις την ηδονή μόνο εδώ, όχι μόνο την πάτησες αλλά την πάτησες άσχημα. Ελπίζω και φαντάζομαι πως δεν είναι μονοδιάστατη.

    Πιθανολογώ όμως πως κάτι διαφορετικό ήθελες να ρωτήσεις με την πρώτη δημοσίευση.
     
  10. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Το πρόλαβες   Αλλά όχι. Τελικά δεν με ενδιαφέρει ο λόγος (πέρα από την καύλα του σαδομαζοχισμού) που κάποιοι βρίσκονται εδώ μέσα...
     
  11. Guest05

    Guest05 Guest

    Βρε Λιάκο μου επιτρέπεις φαντάζομαι να ρωτήσω. Αν ήσουν πρόεδρος μιας οργάνωσης που δεχόταν αυστηρά για μέλη μόνο σαδιστές. Θα με δεχόσουν;
     
  12. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Θα σε έπαιρνα και θα πηγαίναμε για τσίπουρα. Ή για παρτούζα. Για την λέσχη, μόνο αν δεχόσουν ότι σαδιστής δεν σημαίνει κολλημένος.
     
Thread Status:
Not open for further replies.