Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΓΔΑΡΣΙΜΟ ΠΛΑΤΗΣ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος spikehead, στις 26 Μαρτίου 2008.

  1. spikehead

    spikehead Regular Member

    Re: Απάντηση: ΓΔΑΡΣΙΜΟ ΠΛΑΤΗΣ

    Δεν έχω κάτι άλλο να αναλύσω , όπως είπα δεν μου αρέσει να με πονάνε, και μου αρέσει να έχω τον έλεγχο... Τις γρατζουνιές τις γουστάρω πολύ ομως...

    και αυτο το .."πως ένας Dom ανέχεται πόνο από την υποτακτικιά του." δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει...
    δεν με γρατζουνάει εκείνη από μόνη της.... εγώ την αφήνω...
     
  2. kali crow

    kali crow Guest

    μεχρι τωρα το εχω συναντησει σε παρα πολλους βανιλα εραστες μου.
    +τον νυν....
    μπορω να πω οτι πρεπει να ειναι αναλογο με το γεγονος οτι εμενα ας πουμε μου αρεσει η οψη μιας χαρακιας πανω στο σωμα μου....
    και η αισθηση οταν την κανω εν ωρα σεξουαλικης περιπτυξης...
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: ΓΔΑΡΣΙΜΟ ΠΛΑΤΗΣ

    Ειναι πλεον θεμα γουστου!
    Ισως ενδομυχα να θελεις να νοιωσεις τον πονο ακριβως για να "εξαγριωθεις" περισσοτερο.
    Για αυτο ακριβως και θελεις να εχεις παντα τον ελεγχο. 
     
  4. spikehead

    spikehead Regular Member

    Re: Απάντηση: ΓΔΑΡΣΙΜΟ ΠΛΑΤΗΣ

    Σε αυτό δεν έχεις καθόλου άδικο... εξαγριώνομαι όταν με γρατζουνάνε...και μετά γουστάρω περισσότερο..
    Αλλά αυτό δεν συμβαίνει πάντα. Όποτε μου την βαρέσει.... 
     
  5. Geisha

    Geisha Regular Member

    Απάντηση: ΓΔΑΡΣΙΜΟ ΠΛΑΤΗΣ

    Κάποτε ο Κυριαρχικός μου, (τις παλιές καλές εποχές),
    μου είπε πως δεν του αρέσει καθόλου να του αφήσω κάποιο σημάδι
    και συγκεκριμένα θυμάμαι να λέει να προσέχω να μη το κάνω..

    Κάποια μέρα όμως, σε κάποιο σέσσιον, ενώ με είχε κάτι ώρες και δεν με άφηνε να τελειώσω,
    όταν εν τέλει μου επετράπη, έμπηξα τα νύχια μου χαμηλά χαμηλά στη πλάτη του
    και τον δάγκωσα στον λαιμό, τόσο μανιασμένα και τα δυό,
    που στον λαιμό μελάνιασε και στη μέση του άφησα ματωμένες νυχιές...

    Όπως κατάλαβα αλλά και μου ομολόγησε αργότερα,
    το οτι ένιωσε οτι συμπεριφέρθηκα εκείνη τη στιγμή τόσο αυθόρμητα ζωώδη
    τον έκανε και τελείωσε αμέσως εν μέσω φωνών απόλαυσης,
    (ενώ συνήθως τον παρακαλούσα για να συμβεί κάτι τέτοιο ...   -παίδεμα γαρ-   )



    Αχχχ
     
  6. Syrah

    Syrah Contributor

  7. heeler

    heeler Regular Member

    Απάντηση: ΓΔΑΡΣΙΜΟ ΠΛΑΤΗΣ

    Εμένα μου αρέσει να μου κάνουν γρατσουνιές με νύχια. Κάποιες φορές αν ματώσει και λίγο μου αρέσει να γλείφω τις πληγές μου σαν τα ζώα.

    Syrah ωραία φώτο. Σκέφτομαι να κάνω μια φωτογράφιση με αυτό το θέμα αλλά ελπίζω να κάνω ΚΑΙ το μοντέλο!
     
  8. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    To σωστό γδάρσιμο της πλάτης,απαιτεί τα κατάλληλα εργαλεία..

     


     
     
  9. ωραία , λέω να τα αφήσω για κάνα τρίμηνο ...
     
  10. Syrah

    Syrah Contributor

    Lady Dementia υπάρχουν ειδικά μεταλλικά finger extensions γι αυτό το σκοπό. Είχα αγοράσει μερικά τέτοια στο Camden Town (ελπίζω να μην δημιουργώ σύγχυση στους αγαπητούς συνομιλητές που προσπαθούν να συντάξουν το πολιτικό μου προφίλ: επρόκειτω περί τυχαίας, ή ορθότερα ατυχούς μετάβασής μου στον συγκεκριμένο προορισμό). Άλλα μοιάζουν με αιχμηρές δαχτυλήθρες, ενώ οι αιχμές κάποιων άλλων προσομοιάζουν αρκετά στη μύτη της πένας. Δεν μπορώ να θυμηθώ πώς ονομάζονται, και παρότι είμαι βέβαιη ότι είχα στο pc μου κάποια φωτογραφία του Marilyn M. με τέτοια extensions δυσκολεύομαι να τη βρω. Ίσως επανέλθω.
     
  11. whipmarks

    whipmarks Regular Member

    στην περιπτωση παντος που δεν τις βρεις,βαλε τουλαχιστον καμια απο το camden town.ειμαι σιγουρος οτι θα ειναι πολυ πιο ενδιαφερων απο μεταλλικες δαχτυλυθρες. 
     
  12. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Syrah,προφανώς αναφέρεσαι στα "finger armor rings". Σαφώς και γνωρίζω την ύπαρξή τους,και μάλιστα έχω στην κατοχή μου μερικά.
    Τα έχω συνδέσει όμως (καθώς μόνο τότε τα χρησιμοποιώ), με τα blood ή vampirism plays και όχι με το γδάρσιμο της πλάτης. Όπως και να το κάνουμε,είναι άλλη αίσθηση να νιώθεις στα δάκτυλά σου,τη σάρκα να σκίζεται..  

    Μερικές φωτογραφίες με finger armor rings..
     
     
     
     




    O Marilyn Manson είναι γνωστός για τη αγάπη του προς την gothic κουλτούρα.