Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΓΔΑΡΣΙΜΟ ΠΛΑΤΗΣ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος spikehead, στις 26 Μαρτίου 2008.

  1. Dolcett_Cabana

    Dolcett_Cabana Regular Member

    Συμφωνώ με τη Lady. Όπως και στο spanking, (προσωπική άποψη), αναπόσπαστο μέρος της απόλαυσης είναι να νιώθεις το impact του σώματος πάνω στο σώμα χωρίς "ενδιάμεσους".
     
  2. Syrah

    Syrah Contributor

    Ακριβώς! Αυτά που είχα κατά νου, προσομοιάζουν με εκείνα της προτελευταίας φωτογραφίας που ανάρτησες. Αν γνωρίζεις πού θα μπορούσα να προμηθευτώ τέτοια στην Αθήνα ή μέσω διαδικτύου, σε παρακαλώ ενημέρωσέ με.

    Κατά τα λοιπά, συμφωνώ με την άποψή σου αναφορικά με την απευθείας επαφή, πλην όμως έχω μερικά αντεπιχειρήματα:

    α) Τα μυτερά νύχια δεν είναι πρακτικά γενικώς.
    β) Είναι απαγορευτικά για γυναίκες που πληκτρολογούν όπως εγώ 8-12 ώρες ημερησίως και δη με ταχύτητα.
    γ) Είναι απαγορευτικά για γυναίκες που έχουν όπως εγώ φετίχ με τις κάλτσες.
    δ) Είναι άσχημα.
     
  3. Animator

    Animator Regular Member

    Γιατι χρειαζεσαι μυτερα νυχια για να προκαλεσεις γδαρσιμο; Εγω εχω ελαχιστο εως καθολου νυχι. Τα κοβω για να μην ενοχλουν στην πληκτρολογηση αλλα και για λογους υγιεινης. Με αρκετη πιεση ομως και ασκηση της υπο σωστη γωνια γρατζουνανε και γδερνουν ανετα.  
     
  4. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Γενικά για τα finger armor rings γνωρίζω 2-3 καταστήματα,που διαθέτουν αρκετά κομμάτια,χωρίς να είμαι απόλυτα σίγουρη πως διαθέτουν αυτόν τον συγκεκριμένο τύπο δαχτυλιδιού,που σε ενδιαφέρει. Οι διευθύνσεις των καταστημάτων,είναι στη διάθεσή σου.

    Υπάρχει και το amazon.com με αρκετά μεγάλη ποικιλία,επίσης..


    Επέτρεψέ μου ένα μικρό σχόλιο,όσον αφορά στα ..νυχάκια!
    Με 2 χιλιοστά -σωστά λιμαρισμένα- νύχια (και μάλιστα χωρίς καν να είναι μυτερά) ,κάνεις τη "δουλειά" σου,χωρίς να σε απασχολεί τίποτα από τα παρακάτω:
     ​
     
  5. blackrose

    blackrose Guest

    Απάντηση: ΓΔΑΡΣΙΜΟ ΠΛΑΤΗΣ

    Μ' αρέσει κ να γρατζουνάω κ να μ γρατζουνάει ο σκλάβος μου στη πλάτη ακόμα κ να με δαγκώνει..αυτό το αίσθημα πόνου με τρελαίνει..όχι όμως να μου κάνει πληγές! μέχρι ένα σημείο !άντε μέχρι το μελάνιασμα