Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΓΥΜΝΗ Η ΗΜΙΓΥΜΝΗ ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 23 Ιουνίου 2007.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Πως σας αρεσουν περισσοτερο αγαπητοι μου Κυριαρχοι αυτα τα υπεροχα πλασματα που εχουμε γονατιστα στα ποδια Μας, τα απολυτα 1000% θηλυκα Μας, τις σκλαβες Μας, γυμνες η ημιγυμνες, σαν αρχη εννοω ασχετος αν μετα τους βγαλουμε και το δερμα τους.....?  

    Επιτρεπετε να πουν την αποψη τους και οι σκλαβες........ αντε με επιασαν οι καλες μου (σκυλιτσες) μου....  
     
    Last edited: 24 Ιουνίου 2007
  2. ανάλογα τα κέφια μου!
     
  3. Kits

    Kits Contributor

    Αναλογα τα κεφια, το χωρο, την χρονικη στιγμη, τη περισταση κτλ κτλ ...
     
  4. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΓΥΜΝΗ Η ΗΜΙΓΥΜΝΗ ?

    Γιατι εμενα παντα να μου αρεσει το ημιγυμνο, και αν με εμποδιζει και κατι το πολυ πολυ να το σκισω, η να σπασω καποια κουμπια που θα εμποδιζουν να ανοιξει το περιτυλιγμα για να απολαυσω το περιεχομενο που θα ειναι προσβασιμο και ετυμο για να το απολαυσω και χρησιμοποιησω κατα πως θελω εγω?

    Φυσικα οι σκλαβες μου εχουν κανει πλουσιους τους εμπορους γυναικειων ρουχων.....και ειδικα εσωρουχων....  
     
    Last edited: 24 Ιουνίου 2007
  5. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: ΓΥΜΝΗ Η ΗΜΙΓΥΜΝΗ ?

    Ολόγυμνες, χωρίς δεύτερη συζήτηση. Πρέπει πάντα, ανά πάσα στιγμή και ώρα, να είναι εύκολα προσβάσιμες για όλα.

    Ακόμα και έξω από το σπίτι πρέπει να φορούν όσο το δυνατόν λιγότερα. Και τα ρούχα που φορούν να έχουν εύκολη πρόσβαση στο "περιεχόμενο"
     
  6. smari

    smari Regular Member

    MasterPerris θα μου επιτρεψετε να συμφωνησω απολυτα μαζι Σας.
    Θεωρω το ημιγυμνο πιο sexy! 
     
  7. Striker

    Striker Regular Member

    Θεωρω οτι ρωτας για τις προσωπικες μας και ηδη εκπαιδευμενες σκλαβες.

    Σε αυτο το σταδιο λοιπον, ημιγυμνες. Με προεπιλεγμενο καταλληλο ντυσιμο.

    Για τις υπολοιπες αναλογα με τα κεφια μου ή τα αποτελεσματα που θελω να εχω.
     
    Last edited: 23 Ιουνίου 2007
  8. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Ημιγυμνη αλλα μονο με καποιο μοριο, οπως το κολαρο της, μια αλυσιδα στη μεσι η το ποδι, string που θα ξεσκισω.
     
    Last edited: 23 Ιουνίου 2007
  9. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: ΓΥΜΝΗ Η ΗΜΙΓΥΜΝΗ ?

    Και βεβαια σου επιτρεπω υπακουη ομορφια μου. 
     
  10. Zondag

    Zondag Regular Member

    Ολόγυμνη και τελείως αποτριχωμένη.Μόνο το κολλάρο επιτρέπεται. Μοναδική εξαίρεση οι ώρες κατά τις οποίες είναι απασχολημένη με οικιακές δουλειές οπότε είναι υποχρεωμένη να φοράει κάποια ποδιά η οποία όμως θα αφήνει τα στήθη και τον κώλο της τελείως ακάλυπτα.

    Για έξω δεν συμφωνώ με το προκλητικό ντύσιμο.Την προτιμώ πιο κυρία και απο τις "κυρίες"...
     
  11. Maley

    Maley Contributor

    ολογυμνη..μονο κολλαρο η ότι άλλο της βαλω εγω..και οσο θελω εγω..
     
  12. Kits

    Kits Contributor



    ετσι....
    η λεπτομερεια κανει την διαφορα!