Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γίναμε όλοι Mistress/Master και slave

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος pilote, στις 29 Ιουλίου 2017.

  1. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    εννοειται οτι δεν ειναι γιαυτο τις αγαπαμε 
     
  2. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Χάνεσαι χάνεσαι, μετά πετάς την ατακούλα σου και μας στέλνεις όλους για βρούβες!
     
  3. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    μιλαω μονο οταν εχω κατι εχμ σοβαρο να πω 
     
  4. neikosD

    neikosD New Member

    Μη το κανουμε αυτο με το τι ειναι νορμαλ και τι οχι, προφανως το ειπα επειδη εξυπερετει τη συζητηση.
     
  5. Η χρήση της λέξης είναι άτοπη. Η συζήτηση θα εξυπηρετηθεί πιο σωστά εάν εκφραζόμαστε σωστά.
     
  6. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    τελικά τι είμαι εγώ Κυρίαρχος η ψάχνω να τελειώσω σε δύο λεπτά και μετά να τρέχω από τα παράθυρα πόρτες; Μπορώ να αυτοαποκαλούμαι ότι θέλω; ποιος οριοθετεί τους κανόνες (νόμους); είτε εδώ είτε εκεί είτε στις κουμαριές ο καθένας δηλώνει ότι θέλει . οι περισσότεροι τιτλοφορούνται από μόνοι τους κάτι και παίρνουν και τα εύσημα. σαχλαμάρες στο διαδίκτυο οχτώ στα δέκα περιστατικά είναι μουχλιασμένα πάμε παρακάτω . ( εδώ μιλάμε για άτομα που δεν έχουν ολοκληρώσει η δεν στεριώνουν παλάμη)
    τίποτα δεν είναι απόλυτο μην φανώ κακό παιδί
     
  7. tithon

    tithon Contributor

    νορμαλ είστε και φαίνεστε.
     
  8. -Volt-

    -Volt- Contributor

    πως πρέπει να είναι κάποια απέναντι σας;
     
  9. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Είναι τώρα ερώτηση αυτή;
    Θες να γίνει 30 σελίδες το νήμα;;;  
     
  10. neikosD

    neikosD New Member

    αρχικα θα πρεπει να ξερει να κανει ενα μασαζακι στο καναπε και ενα μασαζακι με αφρολουτρο επισης αυτο στο μπανιο, αρα νομιζω δυο ειδη μασαζ. Αν τα κανει αυτα χωρις γκρινια μετα ο δρομος ειναι ανοιχτος.
     
  11. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Οι ταμπέλες είναι φτηνές, στις πράξεις χωρίζεται η ήρα από το στάρι.

    Τούτου λεχθέντος, ούτε γίναμε όλοι ούτε θέλουμε να γίνουμε όλοι Mistresses/Masters
     
  12. lexy

    lexy .ti.va.

    Η γκρίνια απαγορεύεται μόνο την ώρα του μασάζ;