Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γίνεται δυο άτομα να ερωτευτούν μέσα από την Greek BDSM Community

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος conner, στις 30 Δεκεμβρίου 2015.

  1. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Εκ των υστέρων αντιλήφθηκα το σκεπτικό.
     
  2. zaratoustras

    zaratoustras Regular Member

    Ναι, δεν εχεις αδικο αν το καλοσκεφτω ,αλλα γιαυτο και γω ειπα "ισως" ωστε να μην τα βαζουμε ολα στο ιδιο τσουβαλι.
     
  3. zaratoustras

    zaratoustras Regular Member

    Το νημα ρωταει αν γινεται δυο ατομα να ερωτευτουν μεσα απο την Greek BDSM Community εγω εδωσα μια απαντηση εσυ απομονωσες ενα μερος της και πιαστηκες απο την μαλαπερδα, τσουτσου, λουλουκα μου η οπως αλλιως θες πες τον πουτσο μου, και τελειωνεις με αυτο #νο χομο φιλικα στο λεω;;;;;

    Ας πουμε οτι ειναι φιλικη η συμβουλη σου
    Αλλα γιατι αυτη η φιλικη συμβουλη;
    πρωτη φορα σε βλεπω, σε ακουω, σε διαβαζω, δε σε γνωριζω καν.
    Φιλοι δεν ειμαστε ουτε εκτος, αλλα ουτε εδω μεσα σε αυτη την κοινοτητα , ειμαστε; οχι.
    Ανταλλαξαμε ποτε αποψεις σε καποιο νημα για κατι, οχι.
    Αρα νομιζω οτι αν ηταν φιλικη συμβουλη μπορουσες να μου στειλεις ενα προσωπικο μνμ να σε γνωρισω και να μου πεις την συμβουλη σου και να ξερεις θα χαιρομουν αληθεια.

    Παμε παρακατω λοιπον ας εξετασουμε αν αυτο το σχολιο σου εκανε καλο στο διαλογο , αν εδωσες δλδ και εσυ μια απαντηση στο ερωτημα του νηματος, ωστε να φτασουμε σε καποια συμπερασματα ως χομοσαπιενς, δυστυχως οσο και να διαβασα δεν βρηκα κατι.

    Γιατι ομως αυτη η απαντηση;
    Ερωτευμενοι προφανως και δεν ειμαστε οπως ρωταει το νημα, ειμαστε; Οχι.
    Να το παρω ως αστειο δεν διεκρινα ρε γμτ καπου τετοιο υφος και αν ηταν καλο αστειο να ξερεις θα γελουσα και γω και θα σου ελεγα μπραβο ρε κοπρε!

    Προσπαθω να στηριξω καπου την απαντηση σου σε σχεση με το θεμα του νηματος αλλα δεν με βοηθας  

    Αρα να υποθεσω οτι προσπαθησες να με μειωσεις μεσα απο πλακιτσα και ειρωνια σε ενα ασχετο νημα (μιας και δεν μιλαει για πουτσες) ωστε να νομιζεις οτι θα φανεις;
    "χα ! του την ειπα για την πουτσα ,θα φανω τωρα θα πουν ολες οτι δεν σκεφτομαι με το πουλι μου αλλα ειμαι ενας φιλοσοφος".
    Μωρε λες να ειναι αυτο; και αν ειναι κατσε να δουμε τι κερδισες:
    Γαμησες κανα μουνι;
    Σου εδειξε σημασια καποια γυναικα;
    Σου εστειλε μνμ και σου ειπε μπραβο ρε κοπρε καλα τα ειπες στον ξεδιαντροπο, στον φελλο φαλο .
    Σου ειπε σε θελω εισαι σοφος παιχταρα μου;

    Αν ειναι αυτο #νοχομοσαπιενς κοπρε, φιλικα στο λεω και γω.

    Και επειδη ειναι φανερο, απο μερους μου τουλαχιστον, οτι δε σε ρωταω φιλικα, αλλα δεν εχω να χωρισω και κατι μαζι σου, θα ηθελα να μου πεις το γιατι ; ετσι απο περιεργεια να δω μηπως κανω καπου λαθος εγω , μπεσα σου μιλαω θα σου πω και συγγνωμη.
    ΥΓ: Αν απαντησεις σε καποιο απο τα ερωτηματα μου καλως να σε ακουσω, οχι εδω φυσικα δεν ταιριαζει στο νημα.
    Μη το γαμησουμε κι αλλο.  
     
    Last edited: 24 Μαϊου 2020
  4. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member


    και εσύ θα μπορούσες να στείλεις πμ
    θα μαντέψω πως ήθελες να την ξαναδώ

     

    χτύπα κι' άλλο
     
  5. RAIN

    RAIN nefelibata

    Όσα δεν φτάνει η αλεπού.... 
     
  6. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Δε σε γνωρίζω κι ούτε με ενοχλεί το άβαταρ σου, το βρίσκω ακομπλεξάριστο και συμπαθητικό. Ωστόσο, το ''ίσως'' που σε βοήθησε να συμφωνήσεις μαζί μου εκ των υστέρων, αφού σκέφτηκες τι γράφω, πιστεύω πως γράφτηκε χωρίς να έχεις τον πλήρη έλεγχο της φράσης, σαν κάτι που γράφουμε από συνήθεια και που η διττότητα εξυπηρέτησε. Δεν είναι κακό. Νομίζω γνωρίζεις, πως από κοντά, όσο και από μακριά μπορείς να την πατήσεις με κάποιον, ειδικά αν δεν έχεις κάνει χώρο μέσα σου και θες να αγαπήσεις τον εαυτό σου. Όχι εσύ, μπορεί εγώ, ή ούτε εγώ, αλλά συμβαίνει.
     
  7. tithon

    tithon Contributor

    άλλως πώς: χειρολαβή.
     
  8. Γινεται ενα ατομο ή και παραπανω να ερωτευτουν την καλοσχηματισμενη λουλουκα του @zaratoustras μεσα στην Greek BDSM Community !!!   
    (Προσπαθησα να ειμαι εντος του νηματος)  
     
  9. zaratoustras

    zaratoustras Regular Member

    Ειχα στο μυαλο μου το κατα ποσο μπορει να ειναι βιωσιμος ενας ερωτας εδω μεσα και εκει πηγαινε πιο πολυ το ισως.
    Δεν εχεις αδικο , οπως το εγραψα εκεινη την στιγμη φανηκε οτι με βολεψε η διττη σημασια του ισως ( και ετσι εγινε) απλα το επιασα απο την πρωτη απαντηση μου στο αν ειναι φαντασιωση ενας ερωτας απο αποσταση και συμφωνησα μαζι σου οτι και απο κοντα το ιδιο μπορει συμβει.
    Και για να δωσω μια απαντηση πιστευω οτι Ναι γινεται να ερωτευτεις εδω μεσα ενα αλλο ατομο
     
  10. zaratoustras

    zaratoustras Regular Member

    Μολις σε ερωτευτηκα !!
    Κοιτα να δεις που γινεται τελικα
     
  11. Και χωρις να εισαι premium !!
    Αναιρω!  
     
  12. Brt

    Brt #ολαπολυ Premium Member

    Αυτό που συνομιλούμε και ο συνομιλητής έχει το πουλί του έξω, μου έχει τύχει σε καλοκαιρινές διακοπές, ρουμς-του-λετ, στην Σκιάθο με έναν Άγγλο γείτονα σε δίπλα μπαλκόνι. Κάθε απόγευμα πιάναμε αναλυτικά κουβέντα αλλά βρακι μια φορά δεν έβαλε...