Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γαμος και BDSM

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος petr_thess, στις 6 Μαρτίου 2007.

  1. Mannia

    Mannia Regular Member

    Απάντηση: Γαμος και BDSM

      σε χαιρομαι ατι μου!
     
  2. Mannia

    Mannia Regular Member

    Απάντηση: Re: Γαμος και BDSM

    Συμφωνω με την alnair..ως ποτε νομιζεις οτι θα κρυβεσαι!
     
  3. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Re: Γαμος και BDSM

    Δεν ειναι ευκολο να τον πεισεις ,γιατι δεν ειναι ευκολο να το κανεις.
    Και δεν ειναι taboo,οταν κατι που βολευει εσενα τυχαινει να μην καλυπτει τον αλλον.
    Δυο καρπουζια σε ενα χερι δεν χωρανε,θα πεσουν,θα σπασουν ....και μετα...θα φταιει παλι η κοινωνια που δεν κατανοει την ελευθερη εκφραση.
     
  4. sapfw

    sapfw Hard to handle Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Γαμος και BDSM

    και την πίττα ολόκληρη και το σκύλο χορτάτο δηλαδή...
     
  5. meira

    meira Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Γαμος και BDSM

    Κι αυτό το προσπάθησα..ανεπιτυχώς. Δεν μπορείς να καταπιέσεις την συγκεκριμένη ανάγκη με τίποτε όσο κι αν το προσπαθήσεις. Ακόμη κι όταν το προσπαθείς σε τρώει, είσαι δυστυχισμένος, δεν λειτουργείς και στην ουσία δεν σε βγάζει πουθενά. Γίνονται και οι γύρω σου δυστυχισμένοι.
     
  6. Mannia

    Mannia Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Γαμος και BDSM

    Αι γεια σου βρε sapfw.. σωστοτατη εκφραση!
     
  7. Mannia

    Mannia Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Γαμος και BDSM

    Αρα μικρη μου και γλυκια μου meira.. τι μπορει να γινει?
     
  8. meira

    meira Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Γαμος και BDSM

    αχχχχχχ αυτή η ερώτηση Mistress Mannia... πόσες φορές την έχω κάνει στον εαυτό μου... πόσες φορές την έχω απαντήσει και πόσες φορές έχω κάνει πίσω  

    Ξέρετε τι είναι να φτάνει κάποιος στην πηγή και να μην πίνει νερό? Μ' έχω απογοητεύσει οικτρά σ' αυτό το θέμα δυστυχώς αλλά διατηρώ κάποιες ελπίδες... Κάποια στιγμή θα συγκλίνουν όλα έτσι ώστε να φτάσω στο αίσιο και πολυπόθητο τέλος.
     
  9. Mannia

    Mannia Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Γαμος και BDSM

    Επειδη γνωριζω γλυκια μου για αυτο και η προκληση μου προς εσενα. Εισαι καταλληλη για αυτο το νημα.
     
  10. Elysium

    Elysium Contributor

    Να με συγχωρείς φίλε αλλά αν πριν το γάμο είχες κρύψει από τη γυναίκα σου τις πραγματικές επιθυμίες σου, τότε σίγουρα αυτή σίγουρα δε θα φταίει σε τίποτα να την στεναχωρήσεις κάνοντας «διπλή ζωή».
     
  11. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Γαμος και BDSM

    Εγώ είμαι εναντίον τέτοιων συμβατικών γάμων, για μένα γάμος είναι και έρωτας δεν θα μπορούσα να είμαι παντρεμένη με κάποιον και να ποθώ κάποιον άλλον.
    Ξέρω είναι δύσκολο να χωρίσετε αλλά εγώ αυτό έκανα και ακόμα το υποστηρίζω όσο και αν αγαπάω τον άντρα μου τόσο πρέπει να είμαι δίκαιη και με εκείνον ώστε να φύγω από μια σχέση που είναι καταδικασμένη. Υπάρχει βέβαια και το ενδεχόμενο να συζητήσετε με την γυναίκα σας και να συμφωνήσετε να ζείτε μαζί αλλά ο καθένας να είναι ελεύθερος να κάνει την ζωή του.
     
    Last edited: 6 Μαρτίου 2007
  12. Miss_Kirlian

    Miss_Kirlian Regular Member

    Κατά της διπλής ζωής.Προσπάθησες να την μυήσεις στον χώρο μας,δεν τα κατάφερες,αλλά πιστεύω ότι θα την πλήγωνε πολύ αν ποτέ μάθαινε πως είσαι με κάποια άλλη γυναίκα έστω και σε μια τέτοια σχέση Κυριαρχίας-υποταγής.Εφόσον την λατρεύεις και αυτό φαίνεται,μην κάνεις τίποτε που θα ήξερες πως την πληγώνει.