Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γαργάλημα....!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος ticklelover, στις 17 Δεκεμβρίου 2005.

  1. gothoula

    gothoula Regular Member

    Όχι απ΄τα αγαπημένα μου αλλά σε ρωτάνε και ποτέ?  
    Αν προλάβω να συγκεντρωθώ μπορώ και καταφέρνω ν'αγνοήσω εντελώς την αίσθηση.. Αλλά γενικά αν αιφνιδιαστώ γαργαλιέμαι πολύ και παντού!! Μία φορά γαργαλήθηκα τόσο πολύ που ούρησα πάνω μου..  
     
  2. Γενίκος γαργαλιόμουν παντου και δεν την πάλευα και καθόλου
    τωρα μόνο μασχαλές και αν ....τι σκατά έπαθα ?
     
  3. Απάντηση: Γαργάλημα....!!

    μου εχει τυχει ενας master που του αρεζε να με δενει και να με γαργαλαει στα ποδια
    εγω δεν βρηκα καμια ευχαριστηση αλλα αυτο απλα ειναι θεμα γουστου
    ξερω ενα slave που γουσταρει πολυ
     
  4. tickletak

    tickletak New Member

    Εμένα πάντως μου αρέσει πολυ την ωρα του σεξ να γαργαλάω τη σύντροφό μου.
    Όχι να ξεραθεί στα γέλια, απαλά ίσα ίσα στα πλευρά, στις μασχάλες ή στις πατούσες.
    Αρκεί βέβαια να το θέλει κ εκείνη, να μην την ενοχλεί αυτό.
     
  5. sado81

    sado81 Regular Member

    Απάντηση: Γαργάλημα....!!

    Γειά σας από τον sado 81.
    To γαργαλητό με φτερό είναι το αγαπημένο μου βασανιστήριο. Το είχα δοκιμάσει με την κοπέλα μου που είναι submissivw ως τιμωρία της. Εγώ είχα το ρόλο του ανακριτή και αυτη της φυλακισμένης που έπρεπε να απαντήσει σε ερωτήσεις. Αφού την έδεσα στο κρεβάτι με τα χέρια και τα πόδια ανοιχτά με ένα φτερό την γαργαλούσα σε όλο το σώμα. Σε περίπτωση που δεν μου απαντούσε συνέχιζα με αμείωτο ρυθμό. Θέλει αργές κινήσεις. Ειδικά το γαργαλητό στις πατούσες των ποδιών επιφέρει τρελά αισθήματα ηδονής. Μπορεί να συνδυαστεί και με λίγο spanking. Για κάποιους είναι ανυπόφορο και καλό είναι αν δεν το αντέχει με τίποτα ο σύντροφος να σταματάει αμέσως.
    Δεν είναι τυχαίο ότι χρησιμοποιούνταν ως βασανιστήριο. Για την ακρίβεια στην Κίνα άλειφαν τα πόδια του θύματος με ένα υγρό και στην συνέχεια μια κατσίκα με τη γλώσσα της τα γαργαλούσε. Το βασανιστήριο συνεχίζονταν για ώρες και το θύμα το τέλος μπορούσε μέχρι και να τρελαθεί
     
  6. Απάντηση: Γαργάλημα....!!

    Ακριβώς φίλε μου Sado81 !!Επιτέλους γνωρίζω ένα άτομο που του αρέσει ακριβώς αυτό που αρέσει και σε εμένα !Δηλαδή το γαργάλημα στις πατούσες με χρήση φτερού !Θα χαρώ πολύ να μιλάμε αν θέλεις κι εσύ !Είμαι κι εγώ Master και ενδιαφέρομαι να γνωρίσω κάποια κοπέλα Υποτακτική που να της αρέσει η φάση του γαργαλητού !
     
  7. Απάντηση: Γαργάλημα....!!

    Πραγματικά φανταστικό μαρτύριο Κατερίνα αρκεί να εφαρμοστεί με τον κατάλληλο τρόπο στα πιο ευαίσθητα σημεία του κορμιού!!Αλήθεια το έχεις δοκιμάσει ?
     
  8. TICKLE LOVER

    TICKLE LOVER MY TONGUE, YOUR PLEASURE...

    Απάντηση: Γαργάλημα....!!

    Καταρινα γραφοντας ευχαριστο να υποθεσω οτι σου αρεσει να στο κανουν; το εχεις δοκιμασει;  
     
  9. x4670

    x4670 New Member

    Απάντηση: Γαργάλημα....!!

    το γαργαλημα ειναι ενα ειδος ηδονης.το οποιο λιγοι το ευχαριστιουντε και φυσικα αντεχουν..
    σε εξιταρει και νιωθεις αγγιγματα παραξενα στο σωμα σου.και φυσικα οταν το κανεις στον αλλον σε εξιταρει η σπασμοι του κορμιου,των ακρων και φυσικα βλεπεις την ''διαθεση'' να ανεβαινει...
    fan του γαργαληματος
     
  10. θάλασσα

    θάλασσα Regular Member

    Απάντηση: Γαργάλημα....!!

    μου αρέσει πολύ να γαργαλάω.. στις σχέσεις μου ήμουν πάντα με άτομα που γαργαλιόντουσαν εύκολα, αλλα τους έβγαινε σε πολύ επιθετική συμπεριφορά αν επέμενα..

    μάλλον το δέσιμο είναι απαραίτητο
     
  11. annia24

    annia24 Regular Member

    Απάντηση: Γαργάλημα....!!

    προσωπικα,το εχω ζησει σαν παιχνιδι,ασχετως bdsm,και κατεληξα στο νοσοκομειο.κοπηκε η αναπνοη μου,μελανιασε ολο μου το σωμα,σε καποια φαση εχασα και τις αισθησεις μου οπως μου ειπανε αργοτερα και ανεβασα πιεση.οπως καταλαβατε,ειμαι απο τα ατομα που δεν τους αρεσει καθολου.επισης,δεν με ερεθιζει καθολου ερωτικα.
     
  12. Emiris

    Emiris Regular Member

    Re: Απάντηση: Γαργάλημα....!!


    Με αφορμή το ποστ της φίλης Άννιας, και με γνώμονα το vanilla game και όχι bdsm καταστάσεις, θεωρώ ότι το γαργαλητό είναι πολύ παρεξηγημένο. Και αυτό διότι το θύμα συνήθως γελάει και δημιουργείται η εντύπωση στον θύτη ότι το θύμα κατά κάποιο τρόπο το ευχαριστιέται, ή το βρίσκει αστείο, ή τέλος πάντων συμμετέχει στο παιχνίδι.

    Στην πραγματικότητα δεν το ευχαριστιέται καθόλου και δεν συμμετέχει καθόλου ευχάριστα στο παιχνίδι.

    Δυστυχώς είμαι και εγώ από αυτούς που γαργαλιούνται πολύ, εύκολα, και σε πολλές περιοχές του σώματος. Αν κάποιος με γαργαλήσει αντιδράω αντανακλαστικά με όσο πιο βίαιες χειρονομίες μπορώ αδιαφορώντας για το ποιος είναι που μου το προκάλεσε και προσπαθώ να του κάνω ζημιά ώστε να σταματήσει αμέσως.
    Όπως δεν ελέγχω το γέλιο μου και ενώ υποφέρω γελάω, έτσι δεν ελέγχω και τη δύναμή μου και βαράω άσχημα διότι εκείνη τη στιγμή γίνεται Α’ προτεραιότητα να σταματήσει το γαργαλητό και όλα τα άλλα είναι σε δεύτερη προτεραιότητα.

    Την επόμενη φορά λοιπόν που κάποιος θα ήθελε να γαργαλήσει κάποιον άλλο άνθρωπο, ας το σκεφτεί λίγο περισσότερο πριν το αποφασίσει.