Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γαργάλημα....!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος ticklelover, στις 17 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Sanigurious

    Sanigurious New Member

    Απάντηση: Γαργάλημα....!!

    εγώ δεν γαργαλιέμαι, και αντίθετος m αρέσει η ευαισθησία που έχουν τα μέρει που συνήθως ο κόσμος γαργαλιέται (κάτι που τσαντίζει τους πάντες)
     
  2. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Γαργάλημα....!!

    Τι λαίλαπα και αυτό.

    Ακόμη και όταν με αγκαλιάζουν, γαργαλιέμαι.
     
  3. marinaakiM

    marinaakiM New Member

    Απάντηση: Γαργάλημα....!!

    Έχω ένα παρόμοιο πρόβλημα, αλλά σε αρκετά μεγαλύτερο βαθμό και δεν ξέρω τι να κάνω...γαργαλιέμαι πολύ και μόνο με ένα απλό άγγιγμα, γεγονός το οποίο μου προκαλεί και προβλήματα στην προσωπική μου ζωή. Τι μπορώ να κάνω; Μήπως είναι ψυχολογικό το όλο θέμα; Ή κάτι άλλο;    
     
    Last edited by a moderator: 22 Ιουλίου 2013
  4. Μαρινάκι, θεωρώ ότι η έκθεση στο γαργάλημα, είναι αυτή που θα σε κάνει σταδιακά να απευαισθητοποιηθείς ..
     
  5. young_crazy

    young_crazy New Member

    Απάντηση: Γαργάλημα....!!

    καλησπερα.οντως ειναι αρκετα ενδιαφερον να ανακαληψεις το ποσο και το που γαργαλιεται ο καθενας.
     
  6. xarkias

    xarkias Regular Member

  7. obetientpearl

    obetientpearl Regular Member

    Γαργάλημα; Δεν υπάρχει πιο εκνευριστικό!
     
  8. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Βασανιστηριο
     
  9.          
     
  10. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Ωραίο βασανιστήριο για τους άλλους, εγώ δε γαργαλιεμαι παρα μονο σε 2 περίεργα σημεία.
     
  11. Maverick

    Maverick Good guy to a fault.

    Για όσους και όσες ενδιαφέρονται...

    Το γαργαλητό μπορεί να χρησιμοποιηθεί και σε παιχνίδι άρνησης οργασμού και εξηγώ. Μόλις πριν τον οργασμό σταματάς αυτό που κάνεις και γαργαλάς. Και λίγο γαργάλημα φτάνει. Οπότε έχεις και την άρνηση και λίγο το μαρτύριο του γέλιου.
    Τώρα το πόσες φορές θα το κάνεις πριν τον όργασμο και πόσο το αφήνω σε εσάς.

    Επίσης να έχετε στα υπόψιν οτι μετά τον οργασμό το σώμα γίνεται πιο ευαίσθηστο και το γαργαλητό πιο έντονο. Και αναφέρομαι στο γυναικείο σώμα.

    Είναι γνώσεις μετά απο ατελείωτες ώρες παρακολούθησης σχετικών "ντοκυμαντέρ".

    Ελπίζω να μην βγω ψεύτης...