Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γαϊδουρογροθιά/ Donkey Punch

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Ορίων, στις 29 Δεκεμβρίου 2016.

  1. Ορίων

    Ορίων Omnia mors aequat

    Σας έχει τύχει να εφαρμόσετε ή να σας εφαρμόσουν αυτού του είδους την τεχνική;
    Τί αισθανθήκατε πνευματικά και σωματικά εκείνη την στιγμή, αλλά και μετά την εφαρμογή της;

     
     
  2. rosenrot

    rosenrot Regular Member

    Μήπως να αφαιρεθεί το νήμα? Είναι πολύ επικίνδυνη η συγκεκριμένη τεχνική για να την συζητάμε κιόλας. Καλύτερα μια ενημέρωση για τους κινδύνους γύρω απ αυτό κ μέχρι εκεί.
     
  3. Ορίων

    Ορίων Omnia mors aequat

    Να αφαιρεθεί για ποιό λόγο; Υπάρχει τέτοιου τύπου αστυνόμευση των τεχνικών;
    Υπάρχει ορισμός τί θέλουμε και τί δε θέλουμε να κουβεντιάζουμε;
    Δηλαδή, όσοι κάνουν water bondage, θα τους πούμε μη μιλάτε και μοντζ
    αφαιρέστε το νήμα, διότι είναι επικίνδυνη τεχνική;
     
  4. Μισογυνιστικες επικίνδυνες αηδίες για εφήβους. Καμια σχέση με bdsm μιας και δεν υπάρχει το στοιχείο της συναίνεσης.Συμφωνώ με την @rosenrot .να διαγραφεί.
     
  5. Ορίων

    Ορίων Omnia mors aequat

    Δεν ξέρω τί λέτε εσείς κορίτσια που παραμένετε εκτός θέματος
    και το βαφτίζετε μισογυνέ, μάλλον λόγω άγνοιας, αλλά εγώ
    αν γίνεται κατά αυτόν τον τρόπο με ιντριγκάρει.. Πολύ μη μου
    άπτου και συντηρητικέ.. Φαντάζομαι τί θα παίζει και με κανένα
    χρυσό ντουζάκι πόσο θα δυσανασχετείτε..

     
     
  6. Ορίων

    Ορίων Omnia mors aequat

    ..ή κάπως έτσι! Πιο φεμινέ κιόλας!

     
     
  7. gazza

    gazza Regular Member

    τι ειναι η γαιδουρογροθια ????  
     
  8. Ορίων

    Ορίων Omnia mors aequat


     
     
  9. Αφου ο φίλτατος πιο πανω το πήγε στο χιουμοριστικό.. Να συμπληρώσω κι εγώ με την σειρά μου .. Την δική μου ερμηνεία της τεχνικής που ευχαρίστως θα εφάρμοζα σε κάποιους υποτιθέμενους μαστερ!!
    Δώσε προσοχή λοιπόν!!
    Donkey punch είναι όταν με εχει στα τέσσερα ο μαστερ μου ..εισχωρεί με το μόριο του στον πρωκτό η στον κόλπο μου και κάποια στιγμή εχει την φοβερή ιδέα να μου κάνει μια κίνηση που θα με τρομάξει ώστε να σφίξει η.. Κοιλότητα μου γύρω από το μόριο του ώστε να του χαρίσω μεγαλύτερη ευχαρίστηση.. Έλα όμως που σαν καλή γαϊδούρα εγώ άν τρομάξω θα κλωτσήσω!!! Αποτέλεσμα ....δυνατή κλωτσιά με το δεξί μου το καλό το γκολτζιδικο στα αρχιδια του και εισαγωγή του στο νοσοκομείο με κατάγματα πέους και σύνθλιψη όρχεων.. !! Enjoy!!!!
     
  10. Ορίων

    Ορίων Omnia mors aequat

    Μη διαβάζετε τόσο πολύ urban dictio σκοτώνει την ηδονή, τον ερωτισμό, τα φετίχ..
     
  11. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    ...Τα ραμματα, τα επειγόντα στον Ευαγγελισμό...
     
  12. Καλύτερα μιας ώρας ψόφια ηδονή παρά σαράντα χρόνια με μάστερ γιαλαντζζζι!!


    Υ.Γ διαβάστε με το τζ το παχυ το βορειοελλαδιτικο..!