Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γειτονια

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος slave32, στις 18 Ιανουαρίου 2024.

  1. slave32

    slave32 Regular Member

    Εμενα σε αυτη τη γειτονια μερικα χρονια. Τα τελευταια δυο σε ενα χαμοσπιτο μενουν δυο αντρες ρωσσικης καταγωγης περιπου εξηντα ετων και οι δυο. Φαινονται σκληροι ανθρωποι.
    Εμαθα οτι ο ιδιοκτητης τους το παραχωρησε χωρις ενοικιο για πεντε ετη, εκεινοι ανελαβαν να το σουλουπωσουν κι εχουν κανει πολυ καλη δουλεια. Λεω μια τυπικη καλημερα μαζι τους.

    Το πρωι περνουσα απο εκει. Βγηκε ο ενας, ασπρομαλλης, ψηλος. Ηρθε προς το μερος μου, φοβηθηκα λιγο.

    -Σε ακουσα προχθες το βραδυ. Μου ειπε αφηνοντας ενα ειρωνικο γελιο.
    -Θα κανετε λαθος.
    -Δεν κανω. Αλλα..
    -Αλλα; Τον κοιταξα με απορια.
    -Δεν περιμενα οτι σου αρεσει να σε μαστιγωνουν!
    Μου κοπηκε η λαλια, δεν εβγαλα αχνα.
    Γελασε.
    -Αν το ηξερα, θα σε ειχα μαστιγωσει πολλες φορες μεχρι τωρα!
    -Δεν... δεν.

    -Σκασε. Ελα μεσα

    Τον ακολουθησα. Τον σπιτι ηταν αρκετα παγωμενο. Ο αλλος ανδρας επινε τον καφε του. Κατι ειπαν στα ρωσικα. Γελουσαν.
    Ο αλλος αντρας σηκωθηκε, ηρθε κοντα μου. Μυριζε βοτκα.

    -Βγαλε τα ρουχα σου! Μου ειπε

    -Δεν θελω. Απαντησα ο αλλος ο πρωτος ηρθε κοντα μου. Μου εδειξε δυο μακρυες δερματινες λουρηδες

    -Βγαλε τα ρουχα σου, να σε μαστιγωσουμε, εχουμε και δουλειες!

    Δεν ξερω αυτον τον φοβαμαι πολυ. Εκανα οτι ειπε γδυθηκα. Ο αλλος μου περασε σκρατς στα χερια τα εδεσε μπροστα απο το κεφαλι μου
    Με εδειραν παρα πολυ. Δεν θυμαμαι ποτε ξανα τοσο πονο.