Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γιατί θα θέλατε να σας δέσουν;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 30 Οκτωβρίου 2007.

  1. deppie_cd

    deppie_cd Regular Member

    Πάντως εγώ το έχω κόψει...  
     
  2. MAZOCH

    MAZOCH θα ήθελα να είμαι gay BDSM πουτάνα ( παθ. )

    για να είμαι απόλυτα στον έλεγχο του Κυρίου μου.
    Με λίγα λόγια με κάνει ότι θέλει...
     
  3. joahnna

    joahnna New Member

    Για να με πηδάνε από κάθε τρύπα οι άντρες κι από το κωλαρακι μου δύο μαζί μέχρι να μην έχω αντιδράσεις στο σώμα μου
     
  4. Ionic_Andy

    Ionic_Andy New Member

    Όπως απάντησαν και άλλοι το ότι κάποιος μπορεί να μου κάνει ότι θέλει και γω δε θα μπορώ καν να αντιδράσω είναι πλήρως ερεθιστικό
     
  5. Necrotik

    Necrotik Dead Member

    Να ένα ενδιαφέρον ερώτημα και από ψυχολογικής σκοπιάς. Γιατί, λοιπόν, να θέλει κάποιος να δεθεί;
    Νομίζω πως αυτό συμβαίνει γιατί υποσυνείδητα εντείνεται η αίσθηση της αποδοχής από το άλλο πρόσωπο. Είναι σαν να σου δηλώνει: "σε γουστάρω τόσο που και να θέλεις να φύγεις, δε θα σε αφήσω". Όλοι μας θέλουμε να μας γουστάρουν. Όταν μας δένουν νιώθουμε πως ο άλλος μας "κατακτάει", μας θέλει μόνο δικούς του, ολόδικούς του. Άλλο που δε θέλουμε...
     
  6. tithon

    tithon Contributor

    όλοι σας;
     
  7. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Δεν ξέρω για σας ...εμένα για να σταματήσω να τρώω παγωτά  
     
  8. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Μπα... Απλά νομιμοποιεί στο συνειδητό την επιθυμία για παράδοση...
     
  9. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Γιατί θα Του έχω τεράστια εμπιστοσύνη..
    Και η εμπιστοσύνη από την μεριά μου δύσκολα κερδίζετε.
     
  10. sigh

    sigh .

    για εκείνο το άφημα..
    σα να πετώ στα χέρια του επάνω
    ν' ακολουθώ μ' αναπνοές και ψιθυρους τις διαδρομές στο τέρμα
     
  11. MasterK_SlvE

    MasterK_SlvE Τιποτα δεν ειναι λαθος οταν σε κανει ευτιχισμενο

    Μου αρέσει να με δένει γιατί έτσι νιώθω ακόμη πιο κοντά του και πιο απόλυτα αφοσιωμένη στον ΚΎΡΙΟ μου ικανοποιεί εκείνον περισσότερο και ταυτόχρονα και μένα γιατί έχει τον απόλυτο έλεγχό μου χωρίς να μπορώ να αντιδράσω
    Ολγα
     
  12. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Θέλω να μάθω πως γίνεται το σιμπάρι, με γοητεύει. Τα βιντεάκια δε βοηθούν ιδιαίτερα. Και όχι δεν ψάχνω πειραματόζωα,δεν είμαι εντελώς ανεύθυνος.