Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γιατί θα θέλατε να σας δέσουν;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 30 Οκτωβρίου 2007.

  1. Astra

    Astra Regular Member

    Δεν με έχουν δέσει ποτέ ! Είναι η πικρή αλήθεια.
    Θα ήθελα πολύ να τ δοκιμάσω , όταν θα έχω κάποιον να με βασανίζει.. γι' αυτό πιστεύω θα ήθελα να το δοκιμάσω..να δω πόσο βασανιστικα μπορεί να με κάνει ο άλλος να τον θέλω μέσα μου. Ή απλά για να το δοκιμάσω.
     
  2. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Για να μην πάρω τα βουνά...έτοιμος είμαι!
     
  3. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Για λόγους εξευτελισμού και παράδοσης
     
  4. Veronica_sissy

    Veronica_sissy New Member

    Αγαπημένο φετίχ το δέσιμο , γιατί όταν είμαι δεμένη νιώθω πιο ελεύθερη .
     
  5. TracyMcGrady

    TracyMcGrady New Member

    Για μένα όλα έχουν να κάνουν με τον εξευτελισμό, την ταπείνωση. Και όταν λέμε να σας δέσουν εννοούμε πάντα ΠΑΝΤΑ πίσω από την πλάτη, ούτε πάνω από το κεφάλι ούτε άλλη παραλλαγή. Η πιο ερεθιστική στιγμή προσωπικά είναι κατά τη διάρκεια του δεσίματος, πάνω που σε δένει. Καλά αν υπάρχει και audience η ξεφτίλα πιάνει ταβάνι που είπε και άλλος ένας εδώ μέσα. Γενικά πολλά μπορούν να με καααα....θηλωσουν κι ας μη μου το έχουν κάνει ακόμα όπως να με τραβάνε βίντεο και να σχολιάζουν διάφορα, φωτογραφίες, να με μειώνουν λέγοντας μου διάφορα ενώ είμαι δεμένος, η ιδέα ότι οι φίλες / φίλοι της στο σπίτι είναι εκεί και αράζουν ενώ εγώ είμαι δεμένος πισθάγκωνα ΑΛΛΑ συμμετέχω σε ότι κάνουν ( ενεργητικά μιλώντας με εντολή της. Μπορώ να κάνω κι αλλιώς?? Μη βαρεθεί και με παρατήσει ). Α και φυσικά μιας και πιάσαμε τα φετίχ όταν με δέσουν για πρώτη φορά έχω μόνιμα μέσα μου τη φαντασίωση ότι θα φοράω μακρύ στενό παντελόνι μέχρι τον αστράγαλο τύπου κολάν αλλά όχι κολάν, να είναι φόρμα και χωρίς κάλτσες, με τις ράχες ( όχι το μέσα ) των χεριών να ακουμπάνε εντελώς μεταξύ τους. Βάλε και λίγο διάφανο tape να κολλήσουν τα χέρια σχεδόν εντελώς, πώς σχηματίζονται τα χέρια όταν προσεύχεσαι αλλά πίσω από την πλάτη και ανάποδα. Ουφφφφ τα είπα όλα. Με λίγα λόγια, τι γιατί ρε αρχηγέ ??? Είναι κυριολεκτικά το καλύτερο χόμπι που δεν είναι χόμπι που υπάρχει
     
  6. Fos

    Fos New Member

    Γιατί είναι ενας ερωτικος διαλογος χωρίς λογια....
    Γιατί σαν μαριονέτα αφηνεσαι στα νήματα του πάθους και αιρωρησε αναμεσα στην ηδονή και
    στο πόνο...
    Γιατί γίνεσαι "θυμα" και καθυποτασσεσαι πνευματικά, ξεφευγοντας από το σαρκικό....
    Γιατί η εικόνα μου μοιάζει με μια τέλεια κούκλα...
    Γιατί σου ξυπναει ένστικτα και πάθη....
    Γιατί φοβάσαι , πονάς, καυλωνεις...
    Και μετά ηρεμεις , εμπιστεύεσαι και καυλωνεις περισσότερο....
    Γιατί ίσως να αντεχεις και άλλο πόνο....
    Ίσως γιατί οι λέξεις είναι φτωχές για να περιγραψουν τις εικόνες και τις μυρωδιες .
    Για όλα αυτά τα γιατί και για πολλά άλλα που δεν τα έχω γνωρισει ακόμα
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

     
     
  8. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Μήπως χρησιμοποιείς Google translate από ελληνικά σε ελληνικά??
     
  9. TracyMcGrady

    TracyMcGrady New Member

    Χαχαχαχα λες να βγάλει κάτι διαφορετικό η μετάφραση ???
     
  10. dreams

    dreams Regular Member

    Δεν θα θελα
     
  11. Konna

    Konna Premium Member

    Το ιδιο σκεφτομαι τοσες μερες..
     
  12. John44

    John44 Regular Member

    Θα ήθελα να με δέσει κάποι@, για να μην μπορώ να κάνω κάτι που απολαμβάνω!