Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γιατί οι γυναίκες προσποιούμαστε οργασμό;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος sotiris, στις 18 Οκτωβρίου 2010.

  1. rea..

    rea.. Contributor

    Ε πες το ντε!  
     
  2. Higita

    Higita Brain_alcoholic

    Μετά απο τοσα χρόνια!! μετά από τοσες συζητήσεις, τόσους γρίφους!
    ε ηρθε η ώρα επιτέλους να σας πω την αλήθεια!
    Ήρθε το φώς το αληθινό!
     
  3. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Προσωπικά δεν έχω προσποιηθεί.Γενικά σαν άνθρωπος δεν μου αρέσει η προσποίηση. Μου έχει τύχει κάποιες φορές λόγω ψυχολογικού, λόγω ότι είχα στο κεφάλι μου "πολλά" να μην έρθω σε οργασμό..δεν έφταιγε ο άλλος φυσικά..με ειλικρίνεια, συζήτηση και κατανόηση πιστεύω λύνονται όλα. 
     
  4. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Διότι είναι ένα πανίσχυρο νόμισμα, παγκοσμίου αναγνώρισης και εμβέλειας, αμέσως πληρωτέο επί τη εμφανίσει και αυτομάτως ανατοκιζόμενο ερήμην του εισπράττοντος.
    (Dr. J. Erk Peacock & Tea Ser Roundheel, Απλά Μαθήματα Εναλλακτικής Οικονομίας, Eκδόσεις "Ασκούμενος", 1987)
     
  5. Harry Demos

    Harry Demos Υγεία, επικοινωνία, επανάληψη.

    -Μ'αρέσεις με όσα ομολογείς!
     
  6. Harry Demos

    Harry Demos Υγεία, επικοινωνία, επανάληψη.

    -γράφεις με όσα λες, κυριολεκτικά!
     
  7. στο profile μου γράφω "No ONE gives a woman an orgasm, she allows you to give them one'' τι λέει λάθος και ο καθένας μπορεί να σκέφτεται ότι θέλει? είναι προβλημα το allow ? υπάρχει ερωτική πράξη χωρίς allow?
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    1. Το αν είναι το οτιδήποτε σωστό ή λάθος είναι άσχετο με το τι μπορεί να σκέφτεται ο καθένας.
    2. Εξαρτάται ποιον ρωτάς.
    3. Εξαρτάται ποιον ρωτάς.
     
  9. 1.Το αληθές είναι δογματικό.
    2. Ολους
    3. Τον καθένα ξεχωριστά
     
  10. whisperer

    whisperer Regular Member

    To allow δεν ειναι προβλημα,αλλα και.παλι (συμφωνα με το allow παντα) το noone δεν ειναι αληθες.
    Το σωστο ειναι the one who allowed to.
    (Οπως και ν.σντιλαμβανεται ο.καθενας τ .allow)
     
  11. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Κρῆτες ἀεὶ ψεῦσται
    Επιμενίδης
    Με ολομέλεια ή χωρίς, οι απαντήσεις δεν είναι μοναδικές και δεν περιορίζονται από τη δική σου ερμηνεία του αληθούς.
     
    Last edited: 6 Απριλίου 2019
  12. Πως το εννοείς το allow , μπορεί να υπάρχει οργασμός και χωρίς allow?