Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γιατί όλοι οι σκλάβοι αποχωρούν εύκολα/γρήγορα;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος Queen B, στις 11 Σεπτεμβρίου 2023.

  1. Queen B

    Queen B Vicki Premium Member

    Έχω παρατηρήσει έντονα το εξής φαινόμενο: Να με προσεγγίζουν σκλάβοι, να κάνουμε session διαδικτυακά, μόλις τα βρίσκουν σκούρα να αποχωρούν ΚΑΙ ΜΕΤΑ να έρχονται δακρύβρεχτοι, μετανιωμένοι και να ζητάνε να ξαναγίνουν σκλάβοι μου. Εννοείτε πως δεν τους δέχομαι. Δεν το κάνουν όλοι. Η πλειοψηφία. Γιατί ωστόσο; Το έχω απορία!
     
  2. darkmoon_o

    darkmoon_o Στα πόδια Του

    Session διαδικτυακά;; 
     
  3. Queen B

    Queen B Vicki Premium Member

    Ωχ χαχα να επαναδιατυπώσω: "παίζουμε" μέσω κάμερα θέτοντας τους προκλήσεις.
     
  4. nick kk

    nick kk New Member

    Κυρία μπορω να γίνω ο πιστός σου σκλάβος άμα το θελισετε
     
  5. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Γιατί κατά πάσα πιθανότητα οι εν λόγω ψάχνουν Service Top να τους κάνει τα γούστα τους.

    Hint: Συνήθως αυτοί δεν είναι σκλάβοι κανενός πέραν της καυλάντας τους.

    Μπορεί να γίνουν; Εξαρτάται από το τι πραγματικά θέλουν και ποιον έχουν απέναντί τους.
     
  6. Queen B

    Queen B Vicki Premium Member

    Ναι, ναι... κάπου εκεί έχω καταλήξει κι εγώ.
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Χέσ'τα κι άσ'τα, λεβέντισσα.
     
  8. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ένα χασομέρικο Κ ενδεχομένως να ασχοληθεί.
     
  9. BrattyPrincess

    BrattyPrincess Either playing or eating

    Θεωρώ ότι κυρίως ψάχνουν να εκπληρώσουν καμία φαντασίωση και όταν το παιχνίδι "σοβαρευει" και καταλαβαίνουν ότι δεν είναι όλα για την ΔΙΚΗ τους ικανοποίηση, απλά φεύγουν. Είναι οι αντίστοιχοι που θα απευθυνθούν σε πληρωμένες κυρίαρχες και θα παραγγείλουν session στα γούστα τους.
     
  10. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Κι εσύ την καύλα(ντα) σου κάνεις.. κι αυτά την καύλα(ντα) τους κάνουν. Συνήθως τα αγοράκια χύνουν πρώτα, χάνουν ενδιαφέρον , κλείνουν. Ξανάρχονται καύλες και πάλι από την αρχή.
    Αν δεν έχουν χύσει πριν κλείσουν, μάλλον τους ζητάς κάτι που τα τρομάζει.
     
  11. micky30

    micky30 Regular Member

    Μαλλον μπλεκεις με τους λαθος σκλαβους!!!!!
     
  12. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Αγαπημένη πρακτική