Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γιατί όχι και τέτοια νήματα;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Apollyon, στις 22 Ιανουαρίου 2008.

  1. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Εμένα δε με θέλετε επειδή είμαι perv; Στο τριώδιο θα ντυθώ vanilla. Ή παπάς.
     
  2. latexduck

    latexduck Contributor

    Άντε γίνετε vanilla και Perv μήπως κάνετε και κανένα θέμα της προκοπής...
     
  3. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Apollyon αυτό το δεντράκι απο τα Ζωνιανά ακόμα μου το χρωστάς.

    Μα κάναμε ήδη ένα θέμα της προκοπής!!!!!
     
    Last edited: 22 Ιανουαρίου 2008
  4. Ηλίας

    Ηλίας Guest



    Δώσε ένταση!

    prodigy vs white stripes (mash-up video)
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  5. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Μου αρέσει, ειδικά όταν έρχεται από έναν έκπτωτο άγγελο  
     
  6. Eri

    Eri

    Για σοβαρευτειτε λιγο.....
     
  7. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Παλι καλα που υπαρχουμε και εμεις που δεν κανουμε θεματα της προκοπης και ξεχωριζουν τα δικα σας ...
     
  8. latexduck

    latexduck Contributor

    Apollyon δεν είπα ότι όλα τα θέματα σας είναι άσχετα αλλά καλύτερα όταν δεν έχετε τι να γράψετε να μην γράφετε άσχετα θέματα γιατί κάνετε κακό στο forum δεν το καταλαβαίνετε?
     
  9. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Υπάρχει κάποιο παράσημο που δίνεται και σε αυτούς που βάζουν τα "καλά" θέματα;
    Καλό θέμα είναι αυτό που δεν βιάζεται για να μπει και ιδίως δεν βιάζεται να βγει...
     
  10. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Δεν στερουμαστε ιδεων και αποψεων.Τουλαχιστον πιστευω οτι ειμαι αρκετα μορφωμενος και καλλιεργημενος ανθρωπος ετσι ωστε και να μην κουραζουν αυτα που γραφω και να εχουν λογο και αιτια.Επισης θεωρω οτι εχω και καλη αισθηση του χιουμορ.Καταληγοντας λοιπον εχω να απαντησω και σε σενα προσωπικα και στους υπολοιπους οτι πλεον θα απαντω σε νηματα τα οποια πραγματικα εχουν ουσια.Ευχομαι παντα να κανετε καλα και εμπειρα θεματα οι υπολοιποι και ας ειμαι μονο εγω ο "ασχετος" ή αν προτιμας ο ανεπροκοπος .Καλη συνεχεια

    Υ.Γ. Ηλια το νημα με το poll δεν ειπα να σβηστει ολοκληρο.Αλλα μονο το 2ο reply καθως και καθε reply που ειναι ασχετο με την ερωτηση.Απλα καταλαβες λαθος  
     
  11. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Γιατί όχι και τέτοια νήματα;

    Κοίταζα κάτι παλιά μαλλιοτραβήγματα πριν λίγο..Άμα είναι να έχουμε κανα καινούργιο ,να είναι αντάξιο των παλιών!Οκ;Να βράσει λίγο το αίμα ρε αδελφέ..Άμα είναι κανα χλιαρό..θα παρακαλέσω τους μοντς να το σβήσουνε.. 

    Χαλαρώστε παίδες..Όλοι έχουμε γράψει άπειρα και στα βαθιά και στα ρηχά..
     
  12. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Και κάτι ακόμα...
    Δεν υπάρχει καλό θέμα, απλά καλός αναγνώστης...