Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γιατί όχι και τέτοια νήματα;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Apollyon, στις 22 Ιανουαρίου 2008.

  1. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Καλα δεν περιμενα να το αφηνες κιολας   . Μην ανησυχεις,σου υποσχομαι οτι θα ακολουθησω την συμβουλη σου κατα γραμμα
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Γιατί όχι και τέτοια νήματα;

    Μωρέ άμα θέλω εγώ σε κάνω πύραυλο!!!χεχεχεχεχεχε..Επειδή μιλάς κόσμια νομίζεις πως δεν παίρνω χαμπάρι πως βράζεις???!!!3 οθόνες έχω αλλάξεις από τις φλόγες που εκπέμπεις!!

    2.Μόνο ομορφούλη??Να βάλει γυαλιά και να γίνεις πιο περιγραφικός..Άμα αρχίσουμε από τωρα τα υποκοριστικά ....γάμησε τα..

    3.Κάντε έναν έρανο αγάπης και θα έρθω όπου θέλετε :Ρ
     
  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Από τα ποδαράκια μας;  
     
  4. zou

    zou

    Απάντηση: Γιατί όχι και τέτοια νήματα;

    Γιατι δεν χαλαρωνετε λιγο???

    Ολοι στο ιδιο χωρο ανηκουμε και αντι να υπερασπιζομαστε ο ενας τον αλλο, να τον υποστηριξουμε καθομαστε και μαλλιοτραβιομαστε... Και οχι τιποτε αλλο, δεν θα μεινει τριχα για τριχα...

    Τα οφ τοπικς κατα την ταπεινη μου αποψη ειναι για να χαλαρωνουμε λιγο... Δεν γινετε συνεχεια να ασχολουμαστε με αυτο.. Και στην τελικη, αντε να γραψεις, να διαβασεις... για ποσο καιρο ακομα, ή ποσα πραγματα ακομα!! Λιγος χαβαλες και λιγη σκεψη πεεεερα απο το κρεβατι μας ποτε σε κανεναν σε εκανε κακο!!!
     
  5. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Εμένα πάντως μου άρεσει ότι ο jim είναι σεμνότυφος, απόφοιτος του κατηχητικού και χρηστό παιδί. Τώρα τον συμπαθώ περισσότερο. Κάποτε, όταν μεγαλώσει, μπορεί να γίνει perv  

    Μα δεν μαλιοτραβιόμαστε. Άλλοι μας τραβάνε τα μαλλιά.
     
    Last edited: 22 Ιανουαρίου 2008
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Re: Απάντηση: Re: Γιατί όχι και τέτοια νήματα;

    Αν αρχίζω να σε φλερτάρω θα μας κάψουν ζωντανούς Δαίμονα. Δεν είναι ακόμα έτοιμο το forum για έναν έρωτα μεταξύ μας  

    Άσε που αυτοί με το καβγά τους δε θα μας αφήσουν να εκφραστούμε. Αχ Ιουλιέτε γιατί να είσαι ο αυτός που είσαι...
     
  7. zou

    zou

    Απάντηση: Γιατί όχι και τέτοια νήματα;

    john_slave δεν θα μεινει τριχα σου λεω....

    Παιρνω βαθιες ανασες!!!!!

    Παμε οοοολοι μαζι....

    Εισπνοη....................................................Εκπνοη!!!!!!!!!1
     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Σκοτεινέ Του Άγγελε ποιος σου τραβάει τα μαλλιά; Και γιατί δε με φωνάξατε και εμένα;  
    Μοναχοφάηδες...
     
  9. zou

    zou

    Απάντηση: Γιατί όχι και τέτοια νήματα;

    Ψυχικε (και οχι Ψυκτικε) αποστακτηρα, εμενα κανεις.... Αλλα αν παιχτει κατι τετοιο θα φροντισουμε να σε καλεσουμε....   
     
  10. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Re: Απάντηση: Γιατί όχι και τέτοια νήματα;



    Ναι, εσύ δίνε ρυθμό. Και μετά σου λέει ότι είναι φίλη σου!!!;;;    
     
  11. zou

    zou

    Απάντηση: Γιατί όχι και τέτοια νήματα;

    John δεν θα αφησω κανενα να πειραξει ουτε μια τριχα απο τα μαλλια σου
     
  12. blindfold

    blindfold Contributor

    χμμμ

    η εκκλησία δεν είναι παρά μορφή εξουσίας η οποία χρησημοποιεί την τιμωρία και τον αυτομαζοχισμό ή το σαδισμό κατά κόρρον .

    δεν θέλω να αναφερθώ σε σκανδαλώδεις καταστάσεις για λεπτομέρειες όσο αφορά την σύγχρονη ελληνορθόδοξη εκκλησία