Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γιατι ημαστε τοσο ευαξαπτοι?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Tropical_Storm, στις 18 Μαϊου 2008.

  1. Του άρτι αποφοιτήσαντα; Ξεχάσαμαν και τον ατσαλοτσουτσουνοβαστάχτρα... Ωιμέ!

    Και εν τέλει, με το γκουβέρνο που φτιάσατε...

    ... δεν θα πάρουμε την Κύπρο
    και τότε η Μάρω δεν θα πάρει τον Πλάτωνα
    και τότε χαιρέτα μου τον πλάτανο...
     
  2. Syrah

    Syrah Contributor

    Τελικά το λαθάκι στον τίτλο του νήματος είναι λογοπαίχνιο ή όχι;
     
  3. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Γιατι ημαστε τοσο ευαξαπτοι?

     
     
  4. blindfold

    blindfold Contributor

    είναι χώρος του ακραίου ερωτισμού ,άρα μαζευόμαστε ακραίοι χαρακτήρες όπου και οι εκδηλώσεις μας είναι ακραίες ..!  
     
  5. Guest05

    Guest05 Guest

    Μέγα ψεύδος. Ξέρουν όλοι πολύ καλά εδώ μέσα, ότι πλέον είμαι και γαμώ τους μεσαίους χώρους bsdmτζης. Αποφεύγω όπως ο διάολος το λιβάνι τα σέσσιον και συχνάζω σε χασαποταβέρνες με προσφιλή θέματα συζήτησης τα κοινόχρηστα, τα ψώνια στο σουπερμάρκετ, την βενζίνα κι ό,τι άλλο μπορεί να ενδιαφέρει έναν πολίτη του μεσαίου ερωτισμού.
     
  6. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Οχι. Το λαθακι ειναι καθαρα θεμα αγνοιας. Και μολις το καταλαβα περιμενα ποιος θα το αναφερει. My spelling in Greek is pathetic. Τι λογοπαιγνιο θα μπορουσε να ειναι? Για να ξερω, μηπως και ειπα κατι εξυπνο στα ελληνικα χωρις να γνωριζω.
     
  7. Syrah

    Syrah Contributor

    Τα ελληνικά σου είναι εξαιρετικά. Εγώ είμαι υποχόνδρια.  
     
  8. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Ημαστε...παλια,σαν ιστορικη ερευνα ενα πραγμα!
     
  9. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    You're very kind. Thank you  
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    εσύ τα κάνεις αυτά φίλτατε Χάινριχ_φον_Κλάιστ ,εγώ όχι και όπως αρκετά άτομα ... ειδάλως ο σαδομαζοχισμός είναι απλά μέρος μίας φαντασίωσης ...
     
  11. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Μέγα λάθος...αυτή σου η τοποθέτηση blindfold.
    Μακάρι αυτοί που διατείνονται ότι είναι BDSMers να μπορούσαν να λειτουργούν τόσο απλά και καθημερινά, όσο γραφει και ο Κλαιστ. Γιατί η καθημερινότητα Μ/μας θα πρέπει να είναι διαφορετική? Αυτό θα Μ/μας έκανε περισσότερο ή λιγότερο BDSMers από άλλους? Αν κάποιοι πηγαίνουν στο underwold, άλλοι σε χασαποταβέρνα ή πάνε και στα δυο, είναι θέμα επιλογής, προσωπικού γούστου και lifestyle.
    Δεν πρέπει όμως να παρασύρεσαι και να πιστεύεις αυτό που έγραψες με τόση σιγουριά, για κάποιους που απέχουν από τα "γκέτο".
     
     
  12. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Eμένα που μου αρέσουν τα clubs, το Ψυρρή και η παραλιακή, είμαι bdsm-er ή vanillas? Και αν είμαι ένα από αυτά τα δύο, είμαι πιο ευέξαπτος ή όχι?