Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Για αρχαριες στην πιπα!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 16 Μαϊου 2008.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ο ανδρας ως γνωστον διαθετει ενα γεννητικον οργανον, που την παλαιολιθικη εποχη λεγοταν πεος η μοριον, αργοτερα πουτσα, υστερα ψωλη, και πολλακις "βγαλμενο χερι" η "τριτο ποδι" κυριως για αυτους που ανηκουν στην φυλη των Μασα'ι'.
    Ποιος ομως μπορει να σας διδαξει πως γινεται σωστα μια πεολειχια??????
    Πρακτικα ουδεις για αυτο και πρεπει να δρασετε μονες σας!
    Δεν εχετε παρα να πατε στο κοντινοτερο ψυγειο με παγωτα και να προμηθευτειτε καμμια δεκαρια πυραυλους βανιλλια, χωρις αμυγδαλακια κλπ, ωστε να μην παθετε καμμια εξωφθαλμο κοιλη κατα την διαρκεια της εξασκησης, που σημαινει να αποκτησετε ολως ξαφνικα ματια βατραχου.
    Να θυμαστε, -αν ειστε αρχαριες παντα- οτι αυτο που αηδιαζει καποιον που παιρνει πιπα ειναι οτι κατι κινειται βαθεια στο στομα του.
    Βυθιστε απαλα το κεφαλι του πυραυλου (χωρις το πλαστικο καλυμμα) εκτος και αν ειστε μόγγολα, αναμεσα στα ζουμερα σας χειλη.
    Τραβηχτειτε πισω και με την γλωσσα φερτε βολτα το κεφαλι προσεχοντας να μην κυλησει σταγονα παγωτο στο πλαι και αν συμβει μαζεψτε την με την γλωσσα γλυφοντας απαλα πο την βαση προς τα πανω με κυκλικες και αποφασιστικες κινησεις.
    Επαναλαβετε αρκετες φορες και τελικα βυθιστε τον πυραυλο ολον στο στομα σας λεγοντας απο μεσα σας την φραση "εγω παιδι μου καταπινω σπαθια"!
    Επαναλαβετε μεχρι να μην αηδιαζετε πλεον και αν ο πυραυλος λιωσει πεταχτε τον αγερωχα απο το παραθυρο και συνεχιστε με τον δευτερο.
    Θα διαπιστωσετε οτι οσο περνα η ωρα θα γινεστε σιγα-σιγα ασυναγωνιστη!
    Να θυμαστε, κινησεις απαλες, και πριν το βυθισουμε ολο στο στομα βαθεια αναπνοη!
    Μην ξεχνατε να μαζευετε με την γλωσσα ο,τι "τρεξει" στο πλα'ι'!
    Καντε trainning ολη νυχτα μεχρι οι πυραυλοι να τελειωσουν!
    Το πρωι που θα γλυκοχαραξει δυο τινα θα εχουν συμβει.
    Η που θα ειστε μια μαστορισσα αφθαστη στην πιπα, η μου θα σας εχουν μεταφερει με μαυρισμενα χειλη απο την ψυξη σε καποιο εφημερευον νοσοκομειο!  
     
    Last edited: 17 Μαϊου 2008
  2. Guest05

    Guest05 Guest

    Έχουμε εδώ αρχάριες στις πίπες;
     
  3. skia

    skia Contributor

  4. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: Για αρχαριες στην πιπα!

    Μιρέλα, δε νομίζω πως ο πύραυλος θα κάνει δουλειά... έχω να αντιπροτείνω το:
     
     
  5. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    Re: Απάντηση: Για αρχαριες στην πιπα!

    Αχαχαχαχχαχα γαμααααατο!!!
    Κ πρακτικό γιατί σε δροσίζει (έρχεται κ καλοκαίρι βρε αδελφέ!) αλλά από πλευράς σχήματος ιδανικό!!!
     
  6. Guest05

    Guest05 Guest

    Κατάλαβα ...έχουμε.
     
  7. llazouli

    llazouli Contributor

    ''I scream, you scream, we all scream for ice cream''
     
  8. female

    female Contributor






    ΣΣΣΣωστήήήή...
    Αυτά είναι συνθήματα!



     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    όπως έλεγε και πολύ πολύ παλιά μια φίλη μου: "καλή πίπα είναι η πρόθυμη".

    στις ασκήσεις με παγωτα και γρανίτες λίγη προσοχή δεν βλάπτει γιατι θα πάθετε καμια αμυγδαλίτιδα από το κρύο και μετα θα είστε εκτός μαχής για μερές (και κρίμα δεν είναι??)
     
  10. Elysium

    Elysium Contributor

    So I made him scream... and scream... and scream...

     
     
  11. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    αυτό διαπιστώνεται μονό μετά από πρακτική εξέταση...  
     
  12. HiSasori

    HiSasori Regular Member

    Μπα, την εξέταση δεν την βλέπω να γίνεται πρακτική! Μάλλον Oral Exam θα είναι!