Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Για ποιο λογο πραγματικα?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Apollyon, στις 31 Ιανουαρίου 2008.

  1. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    ...εισατε υποτακτικοι,Κυριαρχοι,pervs,switches (δεν ξερω και εγω τι αλλο  ).To νιωθετε?Αισθανεστε υποχρεωμενοι?Τυχαια?Ορμωμενος απο μια προταση σε ενα απο τα νηματα της Syrah πραγματικα θα ηθελα να ακουσω αποψεις και σκεψεις.
     
  2. Constan

    Constan Regular Member

    πιστευω πως δεν ειναι υποχρεωση απλα μια τιτλοποιηση των επιθυμιων του καθενος,που για πρωτη φωρα συναντω και μην γνωριζοντας τι ειναι ο καθε τιτλος.
     
  3. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Για ποιο λογο πραγματικα?

    ..απο καυλα..σκετη καυλα..
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Για ποιο λογο πραγματικα?

    Αααααα!!!!!!!!!!!!!!Μα τι στο καλο, το alter ego μου εισαι?????????????????????
    Παλι θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
     
  5. zwg

    zwg Regular Member

    Είμαι υποτακτικός γιατί δεν ξέρω με ευχαριστεί να ξέρω πως η παρτενέρ μου είναι 100% ευχαριστιμένη απο μένα και Κυριαρχικό ρόλο να μου δίναν πιστεύω πάλι θα έκανα πράγματα που ένιωθα οτί ευχαριστούν την παρτενέρ μου  
     
  6. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Παραπεμπει πολυ αυτο που λες και στην υπογραφη σου.Το νημα εχει 5 απαντησεις διαφορετικες.Φανταστειτε τι εχει να γινει αν απαντησουν 50 ατομα  
     
  7. female

    female Contributor



    Για ποιο λόγο πραγματικά ρωτάς;


    Μια τέτοια ερώτηση με παραπέμπει να δώσω μόνο κυκλικό ορισμό -- είμαι αυτή που είμαι, γιατί αυτή είμαι, γιατί έτσι έγινα.

    Αν είναι να κάνω αυτοψυχανάλυση και ανάλυση γιατί έγινα... θέλει πάρα πολύ χρόνο, πάρα πολύ μελάνι και πάρα πολύ υπομονή. Και δεν βρίσκω καν το λόγο να το χρειάζεται να το ψάξω. Απλώς με δέχομαι, ...because I' m here!



    Υ.Γ. Ξέχασες τους βανίλλα... :-((

     

     
  8. zou

    zou

    Απάντηση: Για ποιο λογο πραγματικα?

    Γιατι αυτο με φτιαχνει... Αυτο με καυλωνει...
    Αλλα ξερω οτι δεν αρκει αυτο...
    Πιστευω οτι δεν ειναι απλα ενα καπριτσιο ή ενα φετιχ που καποια στιγμη μπορει να το ειδες και να σου αρεσε...
    Οταν ολες μου οι φαντασιωσει μπορει να κατεληγαν σε αυτο, χωρις καν να ξερω τι ειναι και πως ειναι, τοτε ναι, αυτο ημουν και αυτο ειμαι...
     
  9. blindfold

    blindfold Contributor

    γιατί αν γίνω σαδό θα μπω φυλακή .
     
  10. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Χαχαχαχαχα.Καλο blind.

    Το νημα το εκανα πολυ απλα για να ακουσω αποψεις και για κανεναν αλλο λογο.Ας με συγχωρεσουν οι vanilla δεν το θελα  
     
  11. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Υποχρέωση? Δεν θα έκανα τίποτα που θα με υποχρέωνε , δεν έχω μάθει έτσι τουλάχιστον μέχρι ώρας.

    Τυχαία? Τίποτα δεν γίνετε τυχαία! Μια από τις εκφράσεις που χρησιμοποιώ πολύ συχνά!

    Feelings? Προφανώς! Αυτό νιώθουμε, αυτό είμαστε, αυτό μας καυλώνει, αυτό αγαπάμε…  
     
  12. lina

    lina Regular Member


    Eτσι απλά...