Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΓκαντεμοStories

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος naida, στις 29 Ιουλίου 2008.

  1. naida

    naida Regular Member

    Το παρόν νήμα περιγράφει προσωπικές στιγμές των τελευταίων ημερών.

    Μαγείρεμα, τραπεζώματα, καφέδες, κεράσματα και πολλά άλλα από τη φαμίλια.
    Συγκεκριμένη διατροφή, γυμναστική, μειωμένο κάπνισμα από Εκείνον.
    Η ανταμοιβή ένα τηλέφωνημα όταν θα έχω τελειώσει με όλα όσα πρέπει να κάνω.

    Περίμενα με μεγάλη λαχτάρα να τελειώσει ο γάμος του αδερφού.
    Ονειρευόμουν οτι θα μπορούσα επιτέλους να χαλαρώσω λίγο, να ξεκουραστώ, να πάω θάλασσα..
    Κακώς!

    -Ξέχασα να ζητήσω άδεια για να παίξω.Θα μπορούσα σε παρακαλώ να παίξω μια φορά;
    -2 φορές συνεχόμενα.Τον τρόπο τον ξέρεις..Μετά στείλε μνμ!
    Ναι τον τρόπο τον ξέρω.Τρέχω κατευθείαν στην απλώστρα βρίσκω τα μανταλάκια στη θέση τους, παίρνω δυο.
    Τα τοποθετώ στις ρώγες, λαδάκι και δάχτυλο πίσω και ξεκινώ.Τελειώνω με μεγάλη ένταση και τις δυο φορές και στέλνω μνμ.
    Παίρνω εντολή να ξαναπαίξω και να δώσω περιγραφή.Το κάνω με πολύ μεγάλη ευχαρίστηση.Κοιμάμαι όμορφα.

    Δεν υπάρχει άνθρωπος στην οικογένεια μου που θα με δεί να περνάω και δεν θα έχει να μου ζητήσει να κάνω κάτι.
    Έχω βαρεθεί να ακούω το ονομά μου.
    Η μέρα κυλάει τρομακτικά γρήγορα με το ζόρι προλαβαίνω να τα κάνω όλα.
    Ξυπνάω κουρασμένη και προσέχω την ανηψιά.
    Η μητέρα βάζει νάρθηκα γιατί έπεσε και έσπασε το αριστερό χέρι.Αναλαμβάνω και τις δικές της δουλειές.
    Αρχίζουν να ξεθωριάζουν τα σχέδια για διακοπές αλλά δεν το βάζω κάτω.Όλα θα πάνε καλά.
    Κάνω όλα όσα μου Έχει Πει με δυσκολία και έρχεται η ώρα για το τηλεφώνημα.
    -Θέλεις να παίξεις;-Δεν ξέρω.
    Σχεδόν πάντα θέλω αλλά νιώθω τόσο κουρασμένη.Δεν ξέρω τι να απαντήσω.
    -Θα παίξεις 2 φορές με τον ίδιο τρόπο.
    ...
    -Εντάξει.
    Πού θα βρώ μέρος;Δεν υπάρχει δωμάτιο κενό.Η αδερφή μου περιμένει να δούμε ταινία μαζί και θα κοιμηθεί στο δωματιό μου.
    -Αύριο θα μπείς internet;
    -Όχι δεν πιστεύω πως θα έχω χρόνο.
    -Θα μπείς και θα ανεβάσεις νήμα.
    Κενό.
    Μπλόκαρα.
    Μα πώς Μπορεί και Ζητάει κάτι τέτοιο;Τα έκανα όλα σωστά.Μέρες τώρα φοβόμουν οτι θα το Ζητούσε.
    Τελειώνει το τηλεφώνημα.Τα μανταλάκια είναι στην τσέπη.Έχω αγχωθεί.
    Επιστρέφω στο δωμάτιο κάνω massage στα πόδια της αδερφής μου, την κοιμίζω και πάω στο μπάνιο.
    Τοποθετώ τα μανταλάκια, ακολουθώ τις οδηγίες, ξεκινάω.Προσπαθώ να κάνω γρήγορα για να μην με ανακαλύψουν.
    Τα καταφέρνω αρκετά γρήγορα.Ξεκινάω για την 2η φορά, ακούω πόρτα.Αυτό ήταν με έπιασαν σήμερα.
    Κατεβάζω το μπλουζάκι χωρίς να προλαβαίνω να βγάλω τα μανταλάκια.Σηκώνομαι και πλένω τα χέρια μου.
    Ευτυχώς που δεν έχω πέος και δεν φαίνεται το πόσο ερεθισμένη είμαι.
    Είναι η νύφη μου η οποία είναι έγγυος.Βγαίνω απο το μπάνιο στο μπαλκόνι και ανάβω τσιγάρο.Πόσο θ αντέξω άραγε;
    -Τι κάνεις εδώ;-Να ήρθα για ένα τσιγάρο στο μπαλκόνι, δεν με πιάνει ο ύπνος.
    Φεύγει και ετοιμάζομαι για την 2η φορά.
    Φοβάμαι οτι όλο και κάποιος θα έρθει.Δεν διάλεξα καλό μέρος σήμερα.Έπρεπε να πάω στο αυτοκινητό μου.
    Αργώ εκνευριστικά.Με αντιπαθώ εκείνη την ώρα.Τελειώνω πάνω που ήμουν έτοιμη να τα παρατήσω.
    Στέλνω μνμ παρακαλώντας να πάρω παράταση για το νήμα.Δεν την παίρνω..

    Σήμερα το μεσημέρι.
    -Θα έρθεις για μπάνιο μαζί μας;Θα περάσουμε πολύ ωραία.
    -Μπα δε νομίζω, θα καθήσω να προσέχω τα γεροντάκια.Να ξεκουραστώ και λίγο.
    Μου το προτείνουν μερικές φορές ακόμη κι όταν βλέπουν οτι το εννοώ ετοιμάζονται και φεύγουν.
    Θέλω να φωνάξω οτι θέλω πολύ να πάω μαζί τους να πλατσουρίσω στη θάλασσα
    αλλά οτι δεν έχω γράψει αυτό το παλιονήμα κι έτσι δεν μπορώ να φύγω απ το σπίτι.
    Θέλω να τους μαλλώσω που αποφάσισαν να πάνε για μπάνιο σήμερα.Τόσες μέρες έχουμε μπροστά μας, σήμερα έπρεπε;
    Γκαντεμάκι με Αποκαλεί και μπορείτε να καταλάβετε τον λόγο  


    (Δεν είμαι εξοικειωμένη με το να γράφω εδώ μέσα, δε νιώθω άνετα.Σας παρακαλώ συγχωρείστε τα λάθη που μπορεί να έχω κάνει.
    Οποιαδήποτε κριτική(-σχόλιο) είναι καλοδεχούμενη(ο).)
     
  2. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Να σου ζήσει ο αδελφούλης. Και στα δικά σου. 

    Πέρα από το ότι είσαι ένα απίθανο κορίτσι και έχεις τα πιο όμορφα ποδαράκια στον κόσμο, ανεβάζεις και ωραία νήματα. 

    Για παρηγοριά, θα σου αποκαλύψω αυτό που γνωρίζουν όλοι οι συγγραφείς περιπετειών. Όταν όλα πάνε στραβά, έχει βουλιάξει το πλοίο, έπεσες στη θάλασσα, σε κυνήγησαν καρχαρίες, σε τσίμπησε τσούχτρα, έφτασες στο ερημονήσι και νόμισες ότι επιτέλους σώθηκες, ο συγγραφέας αποφασίζει να αυξήσει την ένταση (όπως και ο καλός σου - κακός σου εν προκειμένω). Βλέπεις λοιπόν να σε πλησιάζει από μακριά μία παρέα ναυαγών, που αν κρίνεις από τα λιωμένα ρούχα τους, βρίσκονται επί χρόνια στο νησί, τρώγοντας καραβίδες και πηδώντας ο ένας τον άλλον. Ω ναι, πρόκειται για μία παρέα νεαρών προσκόπων, στο άνθος της ηλικίας τους. Προσεύχονταν στον Θεό επί χρόνια για κάποια σαν εσένα. Το μόνο που πρέπει να κάνεις εσύ, είναι να τα βγάλεις πέρα. Δύσκολο ε;

    Νομίζω πως τα καταφέρνεις μια χαρά. 
     
  3. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: ΓκαντεμοStories

    Αν ειναι να γράφεις έτσι ωραία - χαλάλι του το άγχος  
     
  4. elfcat

    elfcat . Contributor

    Κάτι τέτοια διαβάζω διαρκώς εδώ μέσα και διαπιστώνω, ότι είμαι τελείως γαίδούρα...

    Όμορφο κείμενο 
     
  5. Eri

    Eri

    Εμ ετσι εξηγειται γιατι σε ολοκληρη θαλασσα κ καθως σε πλησιαζα κοντεψα να πεσω πανω στη μεδουσα.....Το γκαντεμακι φταιει.....  
     
  6. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Μια χαρά τα λες naidα..  
    Πολύ γκαντεμιά όντος. Βelieve me όμως δεν είσαι η μοναδική!  


    Πειράζει που όταν διάβασα αυτό έπαθα κάτι τις?  
     
  7. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: ΓκαντεμοStories

    καλο, πολυ καλο..αντεχεις..μη φοβασαι..μην αγχωνεσαι...
     
  8. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: ΓκαντεμοStories

    Εχεις συγγραφικη φλεβα αλλα δεν κανει να το λεμε γιατι θα ξεθαρεψει ο αλλος και θα σε βαζει να γραφεις συνεχεια νηματα. Σε μια τετοια περιπτωση, σφυρα να επεμβω. 
     
  9. hermis

    hermis Regular Member

    Πολύ όμορφο νήμα παλιο-naida!
    Να χαίρεσαι τους δικούς σου με τις χαρές τους!

    Μου θύμησες ένα τραγούδι διαβάζοντας τα όσα πέρασες και θα ήθελα να στο αφιερώσω.
    Όλο αγάπη (ξέρεις εσύ).

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: ΓκαντεμοStories


    Συμφωνω μαζι σου ως συνηθως! 
     
  11. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: ΓκαντεμοStories

    γεια σου ρε Μιρελακι...φιλια πολλα...
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    περιγραφεις μια εντελως αγνωστη διασταση για μενα ....
    η μονη περιπτωση να ειχα καταπιεστει τοσο πολυ , θα ηταν για να αυξησω την αγανακτηση μου , εστω κατα την επανασταστη να το ευχαριστηθω με τον αποκεφαλισμο των Λουδοβικων .... θα γινομουν ο κλειδοκρατορας των γραμμενων συγγενων