Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γλείψιμο ποδιων

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος johnny, στις 24 Οκτωβρίου 2007.

  1. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων

      Σάλια στα γοβάκια..μπλιαξ!   Ενώ στο πέλμα με την πίεση της γλώσσας, ε, γινεται απολαυστικό το γλείψιμο!   

    Δεν είναι μονόδρομος η απολαυση, αγαπητέ μου, δεν θα θελα το στάτους υ που με εκφράζει, με ικανοποιεί κ σηματοδοτεί την πορεία μου, να παίρνει χαρακτήρα μονόχνωτο, στερητικό κ εμμονιακά προσκολλημένο.
     
  2. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων

    ουφ ....
    αχ......
    εεεεεεε.......
    χμμμμμμμμμ.......
    οκ......
    θα σε παρω τηλέφωνο.  
     
  3. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων

    Ω, ήδη έχω έτοιμο το σκηνικό ! Τα χέρια σου στο πιάνο, η γλώσσα να περιφέρεται στα πόδια μου ενώ ειμαι δεμένη κ κερεμασμένη..! μιλάμε για την τελειότητα..  
     
  4. jusper

    jusper New Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων

    Φανταζομαι οτι θα σου αρεσε μαζι με την πιεση της γλωσσας στο πελμα και η εισχωρηση ολου του ποδιου μεσα στο στομα με ολα τα δακτυλα σε σημειο απνοιας???     
     
  5. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων

     
     
  6. Eri

    Eri

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων


    Ρε χαζοεξτριμακο.....Ο ανθρωπος σου λεει "εισχωρηση ολου του ποδιου μεσα στο στομα με ολα τα δακτυλα", οχι εισχωρηση ολου του σωματος μεσα στο στομα με τα δακτυλα να κουνιουνται αποξω......
     
  7. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων


    χμμμμμμμ ναι,ε;


    γαμώτο
     
  8. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων

    Mε το πόδι που έχω, μάλλον θα το κατάπινε ο φίλτατος ποδολάγνος κ μετά τρέχα γύρευε.. 

    Υπέροχο πάντως, το γέμισμα, να 'πεινάς' για νόστιμο ποδαράκι κ να μη χορταίνεις!
     
  9. jusper

    jusper New Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων

    Γιαμ γιαμ συμφωνω απολυτα ποτε τρωμε?????  
     
  10. Ypox

    Ypox New Member

    Χρειάζομαι το concept της "πρόκλησης-απόκρισης". Αχ να είχα κάνα γλυκό ζουζουνάκι να μπορούσα να υλοποιήσω αυτό το concept. Αχ ρε Κούλα....


    Η "πρόκληση" είναι όταν η γυναίκα φορά τα πεντάμορφα ψηλοτάκουνα της για να πάει κάπου. Όμως ως γνωστόν τα ψηλοτάκουνα κουράζουν τα πόδια της γυναίκας και μετά από κάποια διάρκεια αρχίζει να νιώθει άλγος, πόνο και κόπωση η γυναίκα.

    Η "απόκριση" είναι ο άνδρας ο οποίος κάνει μασαζάκι στα γλυκά πατουσάκια για να τα ξεκουράσει, να τα ανακουφίσει και να τα καταπραΰνει (μετά το τέλος της βόλτας της γυναίκας)!! Το μασαζάκι μπορεί να γίνει με τα χέρια, με τη γλώσσα, με φιλάκια, με γλειψίματα, με πιπιλίσματα, με ρουφήγματα κ.ο.κ. (ό,τι προαιρείται η γυναίκα!) (Σίγουρα οι "μαλάξεις" με τη γλώσσα στα ζεστά πατουσάκια που μόλις εξήλθαν από ένα ψηλοτάκουνο υπόδημα είναι μούρλια, ζούρλια, θαύμα! Είναι σαν το ζεστό, φρέσκο και αφράτο ψωμάκι που μόλις βγήκε από το φούρνο!)
    Άρα το να φορά η γυναίκα τα ψηλοτάκουνα (η "πρόκληση") της και μετέπειτα όταν επιστρέφει σπίτι να της πονάνε τα πόδια, χωρίς να υπάρχει κάποιος να "βοηθήσει" την κατάσταση, θα μπορούσε κάλλιστα να γίνει μια αποκαρδιωτική, απογοητευτική, χαλεπή και στενόχωρη εμπειρία για την ίδια τη γυναίκα. Ίσως να υποσκάψει το ηθικό της, ίσως να την αποθαρρύνει να φορεί πιο συχνά τα πανώρια ψηλοτάκουνά της.
    Όμως όταν υπάρχει η "απόκριση", τότε θα έχει ακλόνητους λόγους για να το κάνει, διότι θα γνωρίζει πως παρά τις δυσχέρειες, τα εμπόδια και τα προσκόμματα, κάπου εκεί στο τέλος την περιμένει απόλαυση, τέρψη και ευχαρίστηση!! Θα κουραστούν τα πόδια της, αλλά θα υπάρχει και ευάρεστη ανταμοιβή!
     
  11. cholinda

    cholinda New Member

    Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων

    εχτες ο δικος μου,μου εγλειφε τα ποδια και εχυνα σαν τρελλη..
     
  12. harris

    harris Regular Member

    Απάντηση: Re: Γλυψιμο ποδιων

    Σωστός!