Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γλείψιμο ποδιων

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος johnny, στις 24 Οκτωβρίου 2007.

  1. malesub25

    malesub25 Regular Member

    Μα, κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να έχει όλα τα φετίχ του κόσμου τούτου για να είναι Dom, sub ή switch... Υπάρχουν Dom/Dommes που δεν θέλουν ούτε να αγγίζουν ούτε να αγγίζονται, όπως και subs με αντίστοιχα φετίχ... Και για να απαντήσω στην ερώτησή σου, ναί έχω γνωρίσει Domme που δεν της άρεσε και όχι δεν έχω γνωρίσει sub που να μην αρέσκεται (έστω και σαν φαντασίωση)...
     
  2. johnny

    johnny Regular Member

    Απάντηση: Re: Γλυψιμο ποδιων

    κ πως γινεται φαση δηλαδη χωρις να αγγιζει ο ενας τον αλλον?
     
  3. anomalia

    anomalia New Member

    Με το μυαλο φανταζομαι εγκεφαλικα
     
  4. οχι με το μυαλο.Τωρα η τεχνολογια εξελιχθηκε.Υπαρχει το cyber bdsm 

    και εμενα μου αρεσει να γλυφω παρα πολυ.Αχ να ειχα μια mistress!!!! 
     
  5. johnny

    johnny Regular Member

    Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων

    κατι σαν το δικαστη ντρεντ? βαζανε τα μηχανηματα στο κεφαλι κ το εκαναν..........!!!?
     
  6. giorgos-gym

    giorgos-gym New Member

    ν πώ πως αυτό το φετίχ είναι απίστευτα πιο ωραίο σε μια ζεστή μπανιέρα οπου και οι δυο έχουν κάτσει απέναντι από τον άλλο και υπαρχει άμεσα η αίσθηση της καθαριότητας που περιορίζει τις αναστολές.

    μετα αφού το συνιθίσουν ολανε και σε πιο προχωρημένο στάδιο...
     
  7. melt4HER

    melt4HER New Member

    Αχ, Κυρία Μιρέλα... τζάμπα το σταμάτησα το τέννις...

    Βέβαια δεν έτυχε ποτέ μου να παίξω με μια Κυρία που είχε γούστα ανάλογα των δικών Σας... αλήθεια πότε θα παίξουμε ένα σετ?  
     
  8. your_slave666

    your_slave666 Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων

    XAXAXAXAXA! Γεια σου Μιρελλα!!!      
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Οποτε το τραβα η ψυχη σου!!!!
    Αλλα προσεξε!!!!!
    Το σετ ειναι σετ!!!!! 
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    έχω δει πόδια εργάτριας μετά τη δουλεία που αλλάζουν παπούτσια ,πίστεψε αγγίζει τα όρια της κοπρολαγνίας η όλη κατάσταση ,ειδικά αν κουβαλάγανε κοπρία για μεταφύτευση μικρών φυτών μιλάμε κυριολεκτικά ποδαρίλα και κοπρία ,δλδ σκατά ημερών , θα τα'γλυφες εσύ αυτά τα πόδια ;

    επίσης γνωρίζω δύο κοπέλες που δεν τους αρέσει γιατί στην μία γαργαλέτιε και η άλλη είναι μυγιάγγιχτη και δεν θέλει να την αγγίζουν ειδικά όταν κάνει ζέστη (και δεν είναι η μόνη ξέρω και άλλες ,αλλα λιγο δροσερό σάλιο στις πατουσίτσες ίσως να τους άλλαζε σκέψη ..! )

    αυτά
     
  11. giousoufaki-thess

    giousoufaki-thess A real feet slave dogy

    Έχω τρέλα με ποδολαγνία μπορώ να είμαι εκεί με τις ώρες.Επίσης και με παπούτσια μπότες κάλτσες κτλ πάντα όμως σε άνδρες
     
  12. straponlover

    straponlover New Member

    Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων

    ΒΑΣΙΚΑ ΟΤΙ ΓΛΥΦΕΙΣ ΣΕ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΗ !!!