Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γλείψιμο ποδιων

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος johnny, στις 24 Οκτωβρίου 2007.

  1. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Με ξενίζουν οι λογικές ανακολουθίες.
     
  2. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    καμία λογική ανακολουθία..

    Στην δική σου οπτική μπορεί..

    πχ Το να μου κανει spanking ανδρας θα το λατρεψω το ιδιο με το να μου το κανει η Κυρια μου. Αυτό ομως δεν σημαινει οτι θα υποταχθω στον ανδρα-spanker μου..

    και τα δύο ''φετιχ'' κατα καποιο τροπο, διαφορετικη αντιμετωπιση.
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Με μπέρδεψες, είναι η αλήθεια. Είναι φετίχ και λατρεία αν στο κάνει αντίστοιχα & ο άντρας και η γυναίκα;
     
  4. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Δηλαδή ενώ δέχεσαι το σπάνκινγκ απο οποιονδήποτε στο γλείψιμο έχεις κριτήρια, αυτό καταλαβαίνω.
    που οφείλεται αυτό;
     
  5. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    Απαντηση και στους δυο. Το ενα ειναι φετιχ. Το αλλο δεν ειναι. Αλλα οταν το κανω για την Κυρια μου ειναι εξισου απολαυστικο.
     
  6. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    το μπούλο!  
     
  7. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    μην ψαρωνεις... η σωστη απαντηση ειναι 'because that's the fucking way it is...'

    σιγα μην αναλυσουμε τωρα γιατι καβλωνουμε με το ενα η με το αλλο...
     
  8. Με χαλανε οι περισσοτερες πατουσες. Καπου στο 90%. Γενικα εχω ενα θεμα με τα δαχτυλα. Χεριων-ποδιων. Γυναικα με ασχημα δαχτυλα με απωθει αυτοματα. Επειδη ομως στις πατουσες η ασχημια ειναι ο κανονας, απλως δεν δινω σημασια. Η ωραια πατουσα εχει και την αναλογη φροντιδα απο μερους μου αλλα οχι σε σημειο να ονομασθει φετιχ.
    Δεν το συζητω καν για μαυρη πατουσα. Απο τα μεγαλυτερα αντι-κουκου.
     
  9. kinky bastard

    kinky bastard New Member

    Κάποια όμορφα και περιποιημενα πατουσάκια είναι να μην τα λατρεύεις? Απορώ πως κάποιοι αντιστέκονται! Τώρα αν είναι βρώμικα νομίζω τότε αναλαμβάνουν φετίχ βρωμιας...
     
  10. switch_man

    switch_man Guest

    Ωραίο το γλύψιμο στα δαχτυλάκια αλλά όταν πάνε παρέα με ανοιχτά ψηλοτάκουνα παπουτσάκια. Δηλαδή, μου αρέσει ο συνδυασμός αυτών των δύο.
     
  11. Αν έχει όμορφα και απαλά πόδια μπορώ να το κάνω για ώρες
     
  12. Ορίων

    Ορίων Omnia mors aequat

    Όσο εύκολο είναι, να είναι ωραία και περιποιημένα τα άνω
    άκρα των γυναικών, δε θα έλεγα το ίδιο και για τα κάτω.
    Όχι για την περιποίηση, αλλά για την ελκυστικότητα.