Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γλείψιμο ποδιων

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος johnny, στις 24 Οκτωβρίου 2007.

  1. ε ναι 36 ως 39 αντε 40 βαριά βαριά. 44 ομως; υποτιθεται πολυ ψηλη. αλλα 44 και κοντουλα; περιπτωση. αλλα ματιαζονται.
     
  2. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Και μου το 'λεγε η μάνα μου "Μην σηκώνεις τα άλλα παιδάκια, θα κατσιάσεις!" και το 1,80 εγίνηκε όνειρο απατηλό στο παρά τσακ  
     
  3. ε αμα εισαι 1,78 δεν εισαι κοντουλα. παλι βεβαια 44 ειναι μεγαλο νουμερο για 1,78 λεω εγω τωρα.
     
  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Βρίσκω και στο 43  
     
  5. σιγά σιγα θα μας βγεις 178 και νούμερο 42.
     
  6. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Μπα, 42 δεν παίζει  
     
  7. NikosK77

    NikosK77 New Member

    Κανείς εδώ ;
     
  8. προσωπικά τρελαίνομαι να γλυφω πόδια αντρών και κάνω και τσιμπουκι στα δάχτυλα στα πόδια
     
  9. ChubbySuby23

    ChubbySuby23 SubbyBoy

    Εγω τρλενομαι να ειμαι στα ποδια μια γυναικασ να τησ τα περιπηουμαι να τα φιλαω να τα κανω μασαζ<3
     
  10. Alessandro M.

    Alessandro M. New Member

    ..η πραξη ειναι άκρως αισθησιακή. Είναι πολύ όμορφο συναίσθημα να επιδίδεται κάποιος σε ποδολαγνεία. Απορώ με ορισμένους που το θεωρούν παράξενο.
     
  11. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    οταν ηγυναικαειναι υπακουη ειναι η ανταμοιβη της ...και τιμωρια οταν πρεπει οχι χωρις λογο
     
  12. MissLa

    MissLa AMAZON QUEEN Premium Member

    Αυτό.

    Αν είναι μάστορας και ξέρει να σε στείλει αδιαβαστη, δεν υπάρχει γυναίκα που να μην της αρέσει.