Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γλείψιμο ποδιων

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος johnny, στις 24 Οκτωβρίου 2007.

  1. extreme32

    extreme32 Regular Member

    πρωτη φορα μου το εκανε μια κοπελα οταν ημουν 18 χρονων ασχετο. κομπλαρα , τρελαθηκα, γαργαληθηκα, με εστειλε κανονικα. Απο τοτε δεν μου το εχουν ξανακανει και δεν με πειραζει. Απλα καταλαβα ποσο ωραιο ειναι και το κανω παντα με οποια γυναικα κανω ερωτα. Δεν το βλεπω σαν ποδολαγνια. Οπως καποιος ειπε παραπανω ολο το γυναικειο σωμα ειναι πανεμορφο να το φιλας. Αν σταθεις στη μασχαλη θα το πεις μασχαλολαγνία? Στην γαμπα?   Γαμπολαγνία!!!! Χαλαρωστε. Και οι μαστερ θα πρεπει να το κανουν και ολος ο κοσμος.Οχι γιατι πρεπει αλλα γιατι ειναι υπεροχη η αισθηση. Δεν ειναι υποτιμιτικο το να φιλησεις/ γλυψεις τα δαχτυλακια της συντροφου σου. Οχι πιο υποτιμιτικο απο το να την φιλησεις στο λαιμο.
     
  2. spikehead

    spikehead Regular Member

    Γενικά τρελλένομαι να γλυφω γυναικεία πόδια...
    Πρόσφατα καθόμουν με την sub μου και βλέπαμε TV, και είχα πάρει τα πόδια της και τα έγλυφα για κανα μισάωρο...
    Την άναψα τόσο πολύ που ξαφνικά αρπάχτηκε και μου όρμησε. Με έκανε να νιώσω πως ήμουν εγώ subs της...

    Το γλύψιμο των ποδιών είναι δύναμη...
     
  3. spartaristo marouli

    spartaristo marouli Regular Member

    Απάντηση: Re: Γλυψιμο ποδιων

    Ποια ταινία βλέπατε? Ίσως να έπαιζε ρόλο....γιατί εγώ άμα βλέπω prison break και πάει ο καλός μου να μου γλύψει τα πόδια τον βλέπω να τρώει κλωτσία  

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. spikehead

    spikehead Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Γλυψιμο ποδιων

    Δεν θυμάμαι τι βλέπαμε, αλλα είσαι πολύ σωστή! Θα πρέπει να της δένω τους αστράγαλους άμα βλέπουμε κάτι που της αρέσει...

    Κλωτσάει και δυνατά.... 
     
  5. spartaristo marouli

    spartaristo marouli Regular Member

    Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων

    Να ζήσουν οι γυναίκες με δύναμη  
     
  6. thanasis

    thanasis Contributor

    Re: Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων

    Κάτι σαν τον Σουγκλάκο στην "στραγγαλιστή της Συγγρού"...  
     
  7. spartaristo marouli

    spartaristo marouli Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων

             

    όχι ρε είπαμε λοοοοοοοοοοοοολ
     
  8. thanasis

    thanasis Contributor

    Ωχ, μάλλον το έχει δει...  
     
  9. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Γιατί πρέπει αναγκαστικά αυτός που γλύφει δαχτυλάκια κ πατουσίτσες να είναι sub? .. εγώ το δέχτηκα ευχάριστα την πρώτη φορά και ήμουν σε βανίλα σχέση! Εκτοτε δεν μπορώ χωρίς αυτό  
    Nα σημειώσω πως το έχω κάνει κ εγώ and i loved it!  
     
  10. alma

    alma New Member

    Όταν ήμουν σε μια vanilla σχέση,όπως τη λέτε, μου ζήτησαν κάτι τέτοιο..το έκανα αλλά χωρίς να το θέλω και η όλη κατάσταση δε μου είχε αρέσει,ή ορθότερα με είχε αηδιάσει σχεδόν(και δεν ήταν βρώμικα πόδια απλά ήταν λάθος ώρα ή λάθος ο τρόπος)...
    Τώρα βρήκα τον Κύριο μου,βρήκα αυτόν που διαβάζει το μυαλό μου,αυτόν που μου σύστησε και τη σελίδα σας, κι είναι απίστευτα ωραίο να τον ευχαριστώ φιλώντας του τα πόδια,γλύφωντας τα δάχτυλά του και μετά να ξαπλώνω εκεί και να μου χαιδεύει τα μαλλιά..είναι ίσως από τις πιο πολύτιμες στιγμές μας.Και δεν το ζήτησε,απλά ήξερα πως αυτό ήθελα να κάνω.Ναι είναι απίστευτα όμορφο να τον φιλάω οπουδήποτε αλλά εκεί χαμηλά,με το χέρι του στα μαλλιά μου...ναι εκεί μπορώ να τον φιλάω μέχρι να μας πάρει ο ύπνος.
     
  11. alexandros834

    alexandros834 New Member

    και για μενα ειναι φετιχ μου!
     
  12. Patousofilos

    Patousofilos New Member

    Για εμένα η ποδολαγνεία είναι το μεγάλο μου πάθος!!
    Λατρεύω όσο τίποτε άλλο να φιλάω και να γλείφω όμορφα και περιποιημένα πατουσάκια!!