Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γλείψιμο ποδιων

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος johnny, στις 24 Οκτωβρίου 2007.

  1. servantgr

    servantgr Regular Member

    heaven on earth!
     
  2. feetlover

    feetlover New Member

    το γλείψιμο των ποδιών είναι, για μενα, πολύ μεγάλη ηδονή. Μ'αρεσει να πιπιλάω δακτυλα, να γλειφω πατουσες με τις ωρες.
     
  3. bug

    bug New Member

    κ μένα μ'αρέσει να γλύφω τα πόδια τις συντρόφου μου και να παίζω με τα δάχτυλά της!

    έχω ερεθιστεί απίστευτα στην σκέψη μόνο να μου το κάνει και αυτή, αλλά ξέρω πως θα φάει κλοτσιά, γιατί γαργαλιέμαι απίστευτα!

    αν κ το παίζω στο μυαλό μου, καιρό τώρα, να μου γλύφει ένας άντρας -όχι γυναίκα!- τις αρβύλες μου. κ να τονίσω πως ποτέ δεν είναι καθαρές οι αρβύλες μου.
     
     
  4. slave113

    slave113 New Member

    εγω.....εγωωωωωω να τις καθαρίσω
     
  5. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

  6. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Κι εγώ προσωπικά απολαμβάνω να μου το κάνουν όσο και να το κάνω.
    Τα γυναικεία πόδια τα βρίσκω πιο θελκτικά με εξαίρεση εκείνα Του Αφέντη μου βέβαια.
    Φετιχ το θεωρώ και όχι ένδειξη υποτακτικότητας.
    Κι απ αυτά έχω μπόλικα  

    @Lady Dementia καταπληκτικές φώτο!
     
  7. feetlover

    feetlover New Member

    @Lady Demantia πολυ καλές φώτο!

    Μου αρέσει να με αγνοεί να μιλαει στο τηλεφωνο ή και να μου δίνει ξυλιες εαν δεν το κανω καλά
     
  8. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Aυτό ακριβώς lara! Είναι φετίχ καθαρά και καμιά σχέση με την υποτακτικότητα δεν έχει..

    (Άντε να βλέπω κυριάρχους να γλείφουν ποδαράκια τώρα   )


    Σ'ευχαριστώ!  
     
  9. και ένα δαγκωματάκι που και που δεν κάνει κακό .....
     
  10. kat_slave

    kat_slave New Member

    Ειναι καθαρα ενα ερωτικο φετιχ για πολλους...προσωπικα μ'αρεσει να μου γλειφουν τα δαχτυλακια 
     
  11. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

  12. Mephistopheles

    Mephistopheles Regular Member

    Το καλυτερο.... Μονο που εγω προσωπικα μου αρεσει να το θεωρω σαν ενδειξη υποταγης...