Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γλείψιμο ποδιων

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος johnny, στις 24 Οκτωβρίου 2007.

  1. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Αν και δηλώνω fun του bootlicking ,πάντα μου άρεσε και το γλύψιμο ποδιών και κυρίως της περιοχής της πατούσας και των δαχτύλων...Είναι και φετίχ και δηλώνει και υποταγή.Όπως το βλέπει κάποιος...  
     
  2. wonderboy

    wonderboy New Member

    Όντως είναι τρέλα αυτό το φετίχ. Μου αρέσει να το κάνω αλλά θα με ξενέρωνε εάν μου το έκαναν.
    Θεωρώ πως είναι από τα πιο "εύκολα" φετίχ, εννοώντας πως δεν χρειάζεται και ιδιαίτερη προσπάθεια για να πείσεις την παρτενέρ σου.
     
  3. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

      
     
     
     
     ​
     
  4. Από την τελευταία φωτό λείπει ένα χέρι που να χουφτώνει το θέμα της ασύστολα.
     
  5. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor


     
     
  6. χαχαχαχα
     
  7. llazouli

    llazouli Contributor

    Aχ, αποτελεί πολύ σκληρό μου όριο, το γλύψιμο των ποδιών! Την τελευταία φορά θυμάμαι τον εαυτό μου, δεμένη, φιμωμένη, με τη λαιμητόμο να χάσκει πάνω απ' το κεφάλι μου, κι όμως δεν το άντεχα, τέτοιο ανυπόφορο γαργαλητομαρτύριο ούτε στον εχθρό μου ! ! Άραγε, ποιου είδους εκπαίδευση, είναι ικανή να με διορθώσει... 
     
  8. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor



    Practise llazouli.. practise!  
     ​
     
  9. Mephistopheles

    Mephistopheles Regular Member


    Χαχαχαχαχαχα! Παντα με μια ευχαριστη εικονα!  
     
  10. llazouli

    llazouli Contributor

    Nαίσκε, Λαίδη μου, τα σωστά λέγεις. Επίμονη και εξαντλητική άσκηση, μέχρι να ''μαλλιάσει'' η γλώσσα  

    Είπα γλώσσα και τι θυμήθηκα πάλι! Γιατί τόση ψυχαναγκαστική εμμονή να γράφουμε το γλύψιμο και όλα τα συναφή με ύψιλο;  
    Από το γλείφω προέρχεται που σημαίνει σέρνω τη γλώσσα μου σε δαχτυλάκια, βυζιά, κωλοτρυπίδες, ό,τι νόστιμο τέλος πάντων και όχι από το γλύφω (σμιλεύω)  
     
  11. ae1969

    ae1969 Regular Member

    Πράγματι , το σωστό είναι με "ει". Όμως μπορούμε να το δούμε και με "υ" δεχόμενοι ότι αποτελεί και μια μορφή... τέχνης! 
     
  12. llazouli

    llazouli Contributor

    Παρόμοια μορφή...τέχνης, είναι και το ''βρώμικο'' που του πάει γάντι το ωμέγα, ενώ με το όμικρον που θεωρείται η σωστή γραφή του, δείχνει τόσο καθαρό