Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γονάτισμα...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος carissa[L_T], στις 2 Σεπτεμβρίου 2005.

  1. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: Γονάτισμα...

    Το γονατισμα ειναι σιγουρα ερεθιστικο και ισχυρα συμβολικο σε μια σχεση.Τα φυσικα ορια ομως δεν πρεπει να ξεπερνιουνται,ουτε καν να δοκιμαζονται.Μην ξεχνατε οι νεωτεροι οτι θα μεγαλωσετε καποια στιγμη και η ζωη με κατεστραμμενα γονατα δεν θα ειναι καθολου,μα καθολου ευχαριστη...
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Εμενα μου αρεσει να γονατιζει με σκυμμενο το κεφαλι, να κοιταζει μονον το πατωμα και αν τολμησει να υψωσει το βλεμμα να δεχεται τοσα χαστουκια που το επομενο βημα να ειναι η εντατικη στο Ερρικος Ντυναν!
     
  3. kali crow

    kali crow Guest

    ε βρε μια μανια με τα νοσοκομεια.... 
     
     
  4. lina

    lina Regular Member

    Απάντηση: Γονάτισμα...

    Στην αρχή της σχέσης μου γονάτιζα δίχως να το αντιλαμβάνομαι όποτε είμασταν σε προσωπικό χώρο αλλά και με κάθε ευκαιρία και δημοσίως (π.χ. καθάρισμα χώρου εργασίας) και σχεδόν πάντα ξάπλωνα στο πάτωμα πλάι του έτσι δίχως να έχει προηγηθεί κάποια επιθυμία Του, απλά το έκανα και δεν ένιωθα κανέναν πόνο ούτε κρύο ούτε πιάσιμο. Φυσικά συνεχίζω το γονάτισμα και τώρα με κάθε ευκαιρία που μου δίνεται να βρεθώ στην θέση αυτή.
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ναι, διοτι τα νοσοκομεια ειναι χωροι αναψυχης, διοτι εχεις ολα τα συνεργα κοντα σου, τον αλλον ακινητοποιημενο στο κρεββατι, τον δερνεις, τον χαστουκιζεις, του φερνεις την παπια στην κεφαλα και του λες, "με συγχωρειτε ηταν τυχαιο", και παραλληλα δεν χρειαζεται αν το παρακανεις να τρεχεις στο νοσοκομειο! 
     
  6. kali crow

    kali crow Guest

     
    εισαι θεα!!!!!!
     
     
  7. thanasis

    thanasis Contributor

       

    Τόσο καιρό δεν ήξερα τι έχανα...

     
     
  8. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: Γονάτισμα...

    Σας παραθετω εναν οδηγο σχετικα με τις Gorean slave positions, τις οποιες βρισκω ακρως ερεθιστικες.

     
     
  9. astrologman

    astrologman Regular Member

    Πάντως πρέπει να αναγνωρίσω οτι παρέχετε αξιόλογη ιατροφαρμακευτική περίθαλψη σε σύγχρονη μονάδα υγείας και όχι σε κάποιο κοινόχρηστο δωμάτιο του Ιπποκράτειου!! 
     
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ε,ναι!
    Τον δερνεις που τον δερνεις, τουλαχιστον καντο αξιοπρεπως!
    Διοτι και μια αποκλειστικη θα την πληρωσεις, χοντρη κακια και γεροντοκορη, ωστε να τον σφαλιαριζει οταν εσυ απουσιαζεις!
    Μην μενει παραπονεμενος οτι τον ξεχασες στο κρεβατι του πονου! 
     
  11. kali crow

    kali crow Guest

    τελευταια διαβαζω για διαφορες στασεις γονατισματος...ομολογω οτι μου αρεσουν 2 παρα πολυ και τις θεωρω ακρως εκφραστικες οσο αφορα την υποτακτικοτητα στον πιθανο Κυριο μου.
    Ko Lar or Collaring Position or Submit Position
    Kneeling to the Whip or Whipping Position

    http://www.hotlanta.com/SirReal/SlavePositions.htm
     
  12. Leykos

    Leykos Regular Member

    Απάντηση: Γονάτισμα...

    την τελευταια φορά που γονάτισαν μπροστα μου εγινε διακοπή ρεύματος για 20 λεπτα, όταν επανήλθε ο καναπές μου εξομολογήθηκε τον έρωτα του διότι τον μαστίγωνα λέγοντας του ερωτόλογα για 20 λεπτα!