Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γονάτισμα...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος carissa[L_T], στις 2 Σεπτεμβρίου 2005.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Γονάτισμα...

    χαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!Να υποθεσω πως η slave εψαχνε στην κουζινα για κερακια λεγοντας ψιθυριστα "thank you ΓΕΝΟΠ"? 
     
  2. kali crow

    kali crow Guest

    Re: Απάντηση: Γονάτισμα...

            
     
  3. thanasis

    thanasis Contributor

    Re: Απάντηση: Γονάτισμα...

    Mirella, τα ρέστα μου!!!    
     
  4. Leykos

    Leykos Regular Member

    Απάντηση: Γονάτισμα...

    καλά καλά γελάτε εσείς με τον πόνο μου! Ολα μου πάνε κόντρα, από Μαστερ έγινα Τοπ και με βλέπω να καταληγω σε slave διότι ολά τα στραβα σε μένα.
    Πάω με την τύπισα στο κρεββάτι, πριν προλάβει να πει κιχ έφαγε το πρώτο χαστούκι, την αρπάζω απ το μαλλί, πάρτην ανάσκελα στο κρεβατι( πανω απο κουβέρτες μαξιλάρια κλπ ) τρώει το δεύτερο χαστούκι ( μα είμαι Μαστερ ντε , να μην ρίχνω και 5-6 χαστούκια με το καλημέρα?) . πέφτω απο πάνω της, σβήνει τα φώτα η τύπισα, χουφτώνω εγώ, απλώνω το χέρι μου από κάτω από την πλάτη της, το βάζω μέσα από την μπλούζα της πιάνω τα κλιπσάκια του σουτιέν, κοκαλώνει εκείνη, προσπαθώ να ξεκουμπώσω το σουτιέν εγώ, ακούω ψιθυριστά να μου λέει <τι κανεις?>, καυλώνω πιο πολύ εγώ κόβω τα κλιπσάκια, ανάβει το φώς αυτή και μενω εγώ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΞΙΛΑΡΟΘΗΚΗ ΣΤΟ ΧΕΡΙ.
    Ξεκούμπωσα ο μαλακας την μαξιλαροθήκη που είχε κάτω απ την πλάτη της.
    Αιντε μετά να με δει Μαστερ! την τύφλα μου!

    και όμως όχι! ειπε όμως <Χριστέ μου!!! με δέρνει ο Μιστερ Μπιν!>
     
    Last edited: 28 Μαρτίου 2008
  5. thanasis

    thanasis Contributor

    Re: Απάντηση: Γονάτισμα...

    Master---> Top ----> Sub ----> Slave?

    Να ξέρω, του χρόνου να ζητήσω προαγωγή!  

    Ωραία ιστορία, έδωσε μια άλλη χροιά στο sensory deprivation, όταν το υφίστανται αμφότεροι.  
     
  6. Eri

    Eri

    Re: Απάντηση: Γονάτισμα...


    Χαχαχαχαχαχαχαχαχαα......     
    Εσενα ηδη σε συμπαθησα.....
     
  7. Leykos

    Leykos Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Γονάτισμα...

    ναι καλά! όλες αυτό λέτε στην αρχή!
     
  8. alk5slave

    alk5slave New Member

    Υπάρχει πιο αρχετυπική διαταγή από το "προσκύνα σκλάβε!"; Το σκέφτομαι μόνο και μου κόβονται τα γόνατα από τον πόθο

    Ως έφηβος, σε ένα από τα πρώτα φλέρτ, ξέρετε τότε που τα σώματα πλησιάζονται σιγά-σιγά από φόβο μην εκτεθούν, ενώ η κοπέλα προφανώς περίμενε να την φιλήσω, εγώ πλησίαζα... πλησίαζα... γονάτιζα... χαμήλωνα κι άλλο.... μέχρι που βρέθηκα να κρατάω το πέλμα της λατρευτικά εκστασιασμένος. Πρέπει να έχασα την αίσθηση του χρόνου... με ξύπνησε η γεμάτη απορία φωνή της: "Τί κάνεις εκεί;".

    Ήτανε ένας δάσκαλος Ζεν όπου υποκλινόταν συνεχώς προσευχόμενος, μέχρι που το μέτωπό του είχε γεμίσει καρούμπαλα. Όταν τον ρωτήσανε γιατί υποκλίνεται τόσο έντονα κι επίπονα απάντησε: "Όταν υποκλίνομαι, απλά υποκλίνομαι". Θα ήθελα πολύ όταν σε πολά χρόνια μου κάνουν κι εμένα την ίδια ερώτηση, να πεταχτεί η Mistress και να πεί:"Όταν τον κλωτσάω, απλά είναι που βρίσκεται συνεχώς στα πόδια μου!"
     
    Last edited: 14 Απριλίου 2008
  9. Guest05

    Guest05 Guest

    Φαντάζομαι πως η συγκεκριμένη δεν θα φημίζεται για την αντιληπτική της ικανότητα ε;
     
  10. alk5slave

    alk5slave New Member

    Φαντάζομαι πως η συγκεκριμένη δεν θα φημίζεται για την αντιληπτική της ικανότητα ε;[/QUOTE]

    Έχουν περάσει δέκα χρόνια, μόλις είχαμε δώσει πανελλήνιες... δικαιολογείται. Το θέμα είναι πως η δική μου αντιληπτική ικανότητα είχε πλήρως εκμηδενιστεί εκείνη την ώρα, οπότε εκείνη ίσως να το αντιλήφθηκε, και το ερώτημά της να είχε ως μόνο σκοπό να με συνεφέρει στην πραγματικότητα: δεν είχε βλέψεις κυριαρχίας. Οπότε η ερώτησή της θα μπορούσε να δείχνει και εξόχως ανεπτυγμένη αντιληπτική ικανότητα! Είναι θέμα ερμηνείας
     
  11. chrisV

    chrisV Regular Member

    το γονατισμα στην αφεντρα επιβαλλεται και ειναι η απολυτη υδονη να νιωθεις υπο
     
  12. johnny

    johnny Regular Member

    Απάντηση: Re: Γονάτισμα...

    φανταζομαι σε ολους τους σκλαβους Σας θα αρεσει το πατωμα Σας....!!