Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γονάτισμα...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος carissa[L_T], στις 2 Σεπτεμβρίου 2005.

  1. anchor

    anchor Regular Member

    Re: Απάντηση: Γονάτισμα...

    Αυτό είναι σίγουρο 

    Εγώ που έχω πολύ επιπλέον βάρος, ούτε να το δοκιμάσω δεν μπορώ, χωρίς να έχω μετά πρόβλημα στο γόνατο για 2-3 μέρες.

    Όποτε το αναλογίζομαι, καταλήγω στο "που πας ρε Καραμήτρο..." 
     
  2. zou

    zou

    Απάντηση: Γονάτισμα...


    +10
     
  3. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Γονάτισμα...


    Κάνοντας και το σταυρό του εννοείς ταυτόχρονα, και προσευχόμενος γιά τη νίκη;


     
  4. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    @##%$# τη ρήξη χιαστού μου @##%$#!!!

     
     
  5. whipmarks

    whipmarks Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Γονάτισμα...

    Οχι ακριβως.για να γλυτωσεις ερωτησεις του ειδους,ΤΙ ΕΙΝΑΙ OFFSITE ? 
     
  6. labinnah

    labinnah Regular Member

  7. Agoraki_Patra

    Agoraki_Patra New Member

    Είναι η απόλυτη φαντασίωση μου, μαζί με το γλύψιμο των ποδιών της Αφέντρας... Μιας και νέος στο χώρο εύχομαι να βρεθεί μια καλή Κυρία!! να υπηρετήσω....
     
  8. karavokyris

    karavokyris New Member

    Για μενα που εχω κατ'αρχην εκπαιδευτει σαν "σκυλος" το βρησκω φυσικο ..Ειναι η απολυτη υποταγη ,περαν του οτι μου δινει την δυνατοτητα να ακολουθω και να φιλω τα ποδια της αφεντρας μου..Το να την περιμενω στα τεσσερα μου δινει χρονο να σκεφτω ,να αλλαξω τον ρολο μου απο ανθρωπος σε σκυλακι υπακουο και να την :περιμενω...Η αισθηση της προσμονης να μου βαλει το κολλαρο και να μου σφιξει τα αρχιδια ειναι υπεροχα διαγερτικη.Το να εισαι χαμηλοτερα εχει και το πλεονεκτιμα του Νευτωνα..Το σαλιο πεφτει κατ'ευθειαν στο στομα!!! 
     
  9. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Έχω ακούσει για εντριβές με γλυκάνισο στην περιοχη των γονάτων σε συνδυασμό με μια κούπα ζεστό φασκόμηλο κάθε πρωϊ.
    Προσωπικά δεν το έχω δοκιμάσει,ακόμα.

    lara αλήθεια,το βρήκες το βοτάνι;




     



     
     
  10. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Originally Posted by MindMaster

    Εξαρτάται φυσικά από πολλά. Από το σωματικό του βάρος και τη σωματική του κατάσταση, από το σε ποιά ακριβώς στάση θα μείνει γονατιστός, από το πόσο σκληρή είναι η επιφάνεια και ποιά ακριβώς είναι η υφή της, από το πόσο συνηθισμένος είναι να μένει γονατιστός, από την πειθαρχία του και φυσικά αν μιλάμε γιά κάτι που θα κρατήσει γιά ώρες, από την αντοχή του στη δυσφορία του πιασίματος και τον πόνο.

    Γιά να γίνω λίγο σαφέστερος αν μπορώ, σε μιά όχι και πολύ άβολη στάση θεωρώ πολύ βατό το ημίωρο γιά έναν όχι βαρύ και χωρίς πρόβλημα στα γόνατα άνθρωπο, και δεν βρίσκω ιδιαίτερα δύσκολη και τη μιά ώρα. Ο χρόνος μειώνεται δραματικά πάντως, όσο αυξάνεται το βάρος...



    ΜindMaster κάνε μου τη χάρη και πες αυτό που έγραψες σε όλους-όλες τους-τις Κυρίαρχους γιατί πολλοί έχουν την εντύπωση ότι ένας υποτακτικός μπορεί να μείνει γονατιστός για ώρες...
    Να μην πάθαινα και την ρήξη χιαστού καλύτερα θα ήμουν.Το μπάσκετ μας μάρανε...  
     
  11. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Γονάτισμα...



    Κι αν το πω, λες να μ' ακούσουν; Δεν έχουμε αποφοιτήσει όλοι από την ίδια σχολή Κυριαρχίας, αγαπητέ...
    Εκεί που φοίτησα εγώ, το moto ήταν: "Κυριαρχία με ανθρώπινο πρόσωπο".  



     
  12. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Γονάτισμα...

    ναι, και γω το θυμαμαι αυτο,στο "ΒΔΣΜ εσωτερικου" δεν μας το διδασκανε;