Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γουστάρω να....

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος ellianna, στις 12 Οκτωβρίου 2016.

  1. Apo

    Apo ...

    Πραγματικά Πόσο το γουστάρω και αυτό....
     
  2. Gaijin

    Gaijin Μην μου τον κύκλο τάραττε.

    Γουστάρω να μου στέλνεις μήνυμα ενώ δουλεύω περιγράφοντας μου πόσες φορές τελείωσες παίζοντας με τον δονητή σου και να σου απαντάω αυτό το νούμερο που έγραψες πρέπει μέχρι να γυρίσω να έχει διπλασιαστεί....
     
  3. Maelstrom

    Maelstrom Premium Member

    Γουστάρω που ενώ οι άλλες προσποιούνται οργασμούς, εσύ προσποιεισαι οτι δε χύνεις. Και με κοιτάς με μίσος οταν σου δείχνω τις αποδείξεις στην παλάμη μου.
     
  4. Kostas_master

    Kostas_master . Premium Member

    Γουσταρω να με παρακαλας να σε γαμησω γτ το κορμακι να λιωνει απο την καυλα, αλλα εγω να συνεχιζω να σε ταπεινωνω
     
  5. Γουσταρω να γουσταρω.
     
  6. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

  7. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Την μοναξιά μου