Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυμναστικούλα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και υγεία' που ξεκίνησε από το μέλος Hematite, στις 18 Δεκεμβρίου 2018.

  1. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Όλοι στο εορταστικό κλίμα βλέπω! Εγώ γυμναστική Χριστούγεννιατικο ζαμε!
     
  2. rea..

    rea.. Contributor

    φφφ! Πάλι πήγε και έκανε άρτια σκέψη αυτός ο Μόγλης?  
    Υπομονή Παναγιώτατε, θα επανέλθει κάποτε η θανατική ποινή και θα μας λυτρώσει από αυτό το χάος!
     
  3. Dom_Apache

    Dom_Apache Regular Member

    Η θεματολογία που άνοιξες είναι αρκετά ιδιαίτερη και θα μπορούσαμε να γράφουμε για ημέρες.Η γενική μου συμβουλή-αποψη είναι η εξης.Οποιοδηποτε είδος και προπονητικό πλάνο επιλέξει ο καθένας,σύμφωνα με τον στόχο που έχει θέσει,είναι το σοκ...Να φέρνεις το σώμα σου σε κατάσταση σοκ.Τα αποτελέσματα τότε έρχονται .
     
  4. Επειδή κάνω χρόνια γιόγκα , την ξεκίνησα αρχικά ως είδος γυμναστικης γιατί εμένα για κάποιο λόγο μου ταιριαζε, θα πω ότι το σύνηθες είναι στο δυτικό πολιτισμό να την χρησιμοποιουμε και να την αντιμετωπιζουμε ως είδος εκγυμνασης του σώματος.
    Επίσης η γιόγκα σαν φιλοσοφία έχει πολλές σχολές, πολλους τρόπους εκγύμνασης και πολλές μουντρες που καλό είναι αν δεν τις έχουμε μελετήσει να τις χρησιμοποιουμε με φειδώ και εμείς και οι δάσκαλοί μας.
    Το γήινο μας κομμάτι λοιπόν δεν είναι τόσο ανεξάρτητο από το πνευματικό , αλλά κάνουν τρελό παρεακι και είναι ομάδα.
    Όσο πιο πολύ πνευματικα ανεβαινουμε διαπιστωνουμαι ότι το γήινο μας κομμάτι πρέπει να το ικανοποιουμε και αυτό γιατί έχουμε ανάγκη και την γείωση για να μην ζούμε κάπου μόνοι μας.
    Επιτρεψτε μου λοιπόν να πω ότι ο καθένας κάνει οποία γυμναστική του ταιριάζει χωρίς απαραίτητα να ασπάζεται και την φιλοσοφία της....
    Η εκγύμναση βοηθάει σε όλους τους τομείς της ζωής μας , άρα και στη σεξουαλική μας ζωή.###
     
  5. dark-light

    dark-light Regular Member

    Είσαι ο Δαλάι Λάμα μου..

        
     
  6. Dom_Apache

    Dom_Apache Regular Member

    Νους υγιής εν σώματι υγιή..
     
  7. gazza

    gazza Regular Member

    στις 10 το βραδυ θα παραδιδω δωρεαν μαθηματα ποδοσφαιρου   
     
     
  8. El__Capitan

    El__Capitan Star Alliance, oneworld & SkyTeam Platinum member

    Έτσι παίξε μπαλίτσα, παιχταρά μου!  
     
  9. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Στο τέλος της ημέρας αυτό που προσδιορίζει την στάση μας σε πολύ περισσότερα πράγματα απ' όσα θα φανταζόμασταν είναι η φυσική μας κατάσταση. Καλή η γυμναστική, επαφή με το σώμα είναι, επίγνωση της πραγματικότητας, συναίσθηση των ορίων και αισθήσεις καθαρές.
     
  10. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Θέλω να μου εξηγήσεις το οφ σαϊντ!
     
  11. dark-light

    dark-light Regular Member

    Βγάλε τον κοντό ρε αμπαλε
     
  12. eteros

    eteros Regular Member

    Ο ιδανικότερος τρόπος για να καταλάβει μία γυναίκα τι είναι το οφσαιντ.

    Υ,Γ Οταν βλέπουμε ποδόσφαιρο και τυχαίνει να είναι επόπτης η Δέτση είναι καλύτερα να γυρίζετε το κανάλι σε κάτι σαν το GNTM, Nomads ή έστω στο ου φονεύσεις βρε αδερφέ για να μην ξεχάσετε και αυτά που ξέρετε!