Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυναίκες, Μύες και Φετίχ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 27 Ιανουαρίου 2006.

  1. blindfold

    blindfold Contributor

    ενδιαφέρων η εμπερία σου , εγώ όποτε γνωρίσει ανάλογες κοπέλες ποτέ δεν ένιωσα έλξη και μάλιστα στο Euro*Sport όποτε έδειχνε ανάλογες επειδήξεις απλά αδιαφορία έως και αποστροφή ...
     
  2. Καθένας με τα γούστα του παιδιά. Άλλος τις προτιμά μυώδεις, άλλος παχουλές, άλλος μικροσκωπικές....
     
  3. Απάντηση: Re: Γυναίκες, Μύες και Φετίχ

    Σωστα αλλα και κατα ποσο καλυπτουν τις αναγκες του,ενας αδυναμος ντοπαλος αντρας δεν νομιζω οτι θα γοητευτει απο την γειτονισσα με τα γυαλια και ντυσιμο δεκαετιας του '80 (ασχετα αν αυτη ειναι θερμη στο σεξ) απο την αλλη ενας που παριστανει τον playboy την παρεα θα ηθελε διπλα του μια με σωμα μοντελου (ασχετα αν ειναι φυτο στο μυαλο)
     
  4. phoenixxx

    phoenixxx Regular Member

    blindfold ποτέ μην λες ποτέ!
    Έτσι έλεγα και εγώ, αλλά τελικά μου ήλθε κάπως, και δεν μπορώ ακόμα να καταλάβω πως!   Πάντως δεν έχω ένα γενικό φετίχ με τέτοια σώματα, ομολογώ. Απλά βρέθηκε η συγκεκριμένη στο μονοπάτι μου και με έκανε να αναθεωρήσω κάποιες απόψεις μου. Δεν είμαι σίγουρος αν η συγκεκριμένη προσωπικότητα δεν συνόδευε αυτό το κορμί πως θα με έλκυε με αυτό τον τρόπο...

    Εντελώς πληροφοριακά,αυτές οι κοπέλες στην καθημερινότητα τους δεν είναι ακριβώς όπως τις βλέπουμε στους αγώνες. Εκεί είναι σε ειδική δίαιτα, παίρνουν ειδικά ενέσιμα "συμπληρώματα" ειδικά για τους αγώνες για να σφίξουν και για να χάσουν κάθε ίχνος λίπους από το σώμα τους και βάζουν λάδι για να φαίνονται οι μυς "τρισδιάστατοι". ΣΚέψου τις σαν πιο ενισχυμένες αθλήτριες του στίβου! Όχι πως το σώμα μιας τέτοιας γυναίκας δεν σε σοκάρει με την γράμμωση που έχει από "φυσικού του"!  

    GRENADIEROS καλώς όρισες στην παρέα Μ/μας

    Ελπίζω το "αδυναμος ντοπαλος αντρας" να μην αναφέρεται σε εμένα. Ένας υποτακτικός άνδρας κάθε άλλο παρά "αδύναμος" είναι και σίγουρα δεν είμαι ντροπαλός...  

    Άσε που δεν μπορείς να ξέρεις τα φετίχ του άλλου και η εν λόγω γειτόνισσα μπορεί να είναι η ιδανική Mistress στα μάτια του! Άβυσσος η ψυχή του BDSMτζή!

    Επίσης, σε μια καθαρή σχέση Κυριαρχίας/υποταγής το σεξ δεν είναι αυτοσκοπός, αλλά η Κυριαρχία πάνω σε κάποιο/α και η υποταγή τους. Μπορεί και να σε ξενίζει αυτό σαν έννοια, όμως συμβαίνει πολύ συχνά στον κόσμο του BDSM... Στην κοινότητα αυτή θα βρεις πολλά τέτοια παραδείγματα.
     
  5. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Γυναίκες, Μύες και Φετίχ

    παριστανει τον playboy τοτε ας εχει διπλα του ενα φυτο σε σωμα μοντελου.
    Οτι του αξιζει θα εχει με λιγα λογια.
     
  6. Απάντηση: Re: Γυναίκες, Μύες και Φετίχ

    Δεν ανεφερα το ονομα σου,αν ηταν θα στο ελεγα ευθεως- 
    οσον αφορα για την "πνευματικη" υποταγη δεν ειμαι ξενος ως προς την εννοια.
     
  7. Απάντηση: Re: Γυναίκες, Μύες και Φετίχ

    Ημουν ετοιμος να πω J.Bergman αλλα αυτη ηταν απο το Βελγιο και καστανη,θυμαμαι πριν 20 χρονια οταν την ειχα δει πρωτη φορα σε περιοδικο (1 κυκλοφορουσε τοτε) ειχα μεινει αναυδος,ασχετα με το σωμα που στα ματια μου τοτε φανταζε μοναδικο ηταν και αγρια ομορφη σαν Αμαζονα !
    Φυσικα τοτε δεν ξεραμε για στερεοειδη,συνεπειες αυτων κλπ απλα νομιζαμε οτι με φυσικο τροπο εγιναν αυτα ποσο δε παραξενο απο μια γυναικα.
     
  8. phoenixxx

    phoenixxx Regular Member

    GRENADIEROS ακριβώς... Όντως τώρα μετά από τόσα χρόνια, κατανοούμε το τίμημα που πρέπει να πληρώσει κάποιος για να αποκτήσει ένα τέτοιο σώμα. Φυσικά, ούτε οι ίδιοι οι αθλητές του body building το κατανοούσαν τότε, ή εθελοτυφλούσαν (όπως κάνουν σήμερα)... (Το είδαμε πρόσφατα με τους Ολυμπιονίκες μας, που κάνοντας ότι κάνουν όλοι, και που μετέβαλαν τα σώματα τους με ανάλογο τρόπο, τελικά πέρα από την μακροχρόνια ζημιά στην υγεία τους, ατιμάστηκαν κι όλας, ενώ κυνηγούσαν το όνειρο τους.

    Είναι τόσο περίεργο που μια γυναίκα μπορεί να έχει ένα σώμα δυνατό και ισχυρό. Είναι σαν να υπερβαίνει τα ανθρώπινα όρια. Μια πολύ μυώδης γυναίκα μπορεί να χάνει την θηλυκή της ομορφιά, όμως ορισμένες φορές αποκτά μια άγρια ομορφιά, σαν μια αμαζόνα ή μια βαλκυρία. Δεν ξέρω αν είναι όμορφο ή όχι, δεν ξέρω αν είναι απωθητικό. Είναι σίγουρα κάτι μοναδικό που σου τραβάει το βλέμα και δεν ξέρεις αν σου αρέσει τελικά ή όχι. Σίγουρα το συνηθίζεις πάντως, αν εκτεθείς σε αυτό...

    Δεν ήταν η Julie Bergman, όχι... My lips are sealed, mate!  
     
  9. Απάντηση: Γυναίκες, Μύες και Φετίχ

    Σιγουρα γιατι αυτη ηταν απο Βελγιο και μιλαμε πριν πολλα χρονια,απλα χαρην κουβεντας την ανεφερα δεν σε ψαρευω-μακαρι να την σκεφτεσαι παντα με ωραιο συναισθημα
     
  10. phoenixxx

    phoenixxx Regular Member

    Re: Απάντηση: Γυναίκες, Μύες και Φετίχ

     
     
  11. Kinkychris

    Kinkychris New Member

    Κατά την ταπεινή μου γνώμη ένα αθλητικό γυμνασμένο γυναικείο σώμα διεγείρει στην φαντασία του 90 % των ανδρών και ανεβάζει την ερωτική διάθεση .
    Οσο αφορά τα σώματα τύπου Βody Building ειναι θέμα γούστου.
    Εμένα μάλλον δεν θα με χάλαγαν αν και δεν έχω προσωπική εμπειρία με τέτοια γυναίκα
    Ομως το κάθε γυμνασμένο σωμα αν δεν συνοδεύεται και από την ανάλογη ερωτική συμπεριφορά τότε ειναι απλώς ένα γυμνασμένο σςμα και τίποτα παραπάνω.
     
  12. mstr

    mstr New Member

    Μια γυναικα με σωμα body builder μπορει θεωρητικα να ηταν η ιδανικη σκλαβα απο πλευρας σωματικων αντοχων, αλλα θα με αφηνε αδιαφορο.Αντιθετα οι γυναικες που κανουν μπαλλετο, και χορο γενικοτερα, με καλοσχηματισμενα ελαστικα και σφιχτα σωματα,και μαλιστα οσες διαθετουν λιγο περισσοτερο στηθος,με ελκουν ιδιαιτερα,αφου λογω της πειθαρχιας που απαιτει ο χορος,και του τροπου που εκπαιδευονται,πιστευω οτι οι περισσοτερες διαμορφωνουν εναν ιδιαιτερα υποτακτικο χαρακτηρα,και θα ηταν τελειες σε σχεση αφεντη-σκλαβας.