Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυναίκες, Μύες και Φετίχ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 27 Ιανουαρίου 2006.

  1. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Δεν ξερω τι κανουν οι Α/αλλες sklava eleana. Μιλωντας για μενα θα σου πω οτι Ειμαι οπτικος, ακουστικος και της οσφρησης τυπος. Γενικα ολες μου οι αισθησεις λειτουργουν εντονα και συθετουν την γοητεια μιας παρουσιας. Οταν ολ 'αυτα με ικανοποιουν, μεσα μου ξεκιναει μια μουσικη πανδαισια που τυφλα να εχουν οι 4 εποχες του Vivaldi.
     
  2. tough

    tough New Member

    Απάντηση: Γυναίκες, Μύες και Φετίχ

    σαν γνωστης και αθλητης του bodybuilding εχω γνωρισει μερικες πραγματικα μυωδης γυναικες

    Δυστηχως η ευτυχως η φυση αυτου του αθληματος εαν θες πραγματικα να "φυγεις" απο το απλα γυμνασμενο - αρμονικο σωμα, και να "περασεις" στο υπερτροφικα μυωδης, συνδεεται αμεσα με τη χρηση αναβολικων στεροιδων ορμονων.

    Προσωπικα λοιπον τις γυναικες οι οποιες θελουν να εχουν μια σχετικα πιο μυωδης, καληγραμμη εμφανιση τις βρισκω ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ σεξυ, ΕΦ ΟΣΩΝ ομως δεν εχουν υπερβει κατα πολυ τα ορια και δεν εχουν χασει εντελως την θυληκοτητα τους.

    Με λιγα λογια συνετη χρηση των σωστων για γυναικα αναβολικων, της χαριζει απιστευτα ομορφο μυωδες σφιχτο σωμα (σε συνδιασμο ΠΑΝΤΑ με σωστη προπονηση, διατροφη κλπ) αλλα αν υπερβει τα ορια που ανεφερα παραπανω και το παρακανει τοτε δυστηχως εκτος απο την πλεον αντρικη εικονα του σωματος της, γινεται αντρικο και το προσωπο, με αποτελεσμα να θυμιζει περισσοτερο αποτυχημενη τραβεστι παρα γυναικα
     
  3. bearcy76

    bearcy76 Regular Member

    Απάντηση: Γυναίκες, Μύες και Φετίχ

    Ό,τι ξεφεύγει απο τα όρια του φυσικού προσωπικά για μένα είναι απωθητικό.Αυτό ισχύει και για άντρες και για γυναίκες bodybuilders.Φυσικά οι φαρμακοβιομηχανίες έχουν αντίθετη άποψη...
    Επίσης ο θαυμασμός για μια μυώδη γυναίκα είτε είναι πάνω από 1.85 είτε είναι "καλικάντζαρος" για μένα μόνο ως φετίχ μπορεί να χαρακτηριστεί.
     
  4. underheel85

    underheel85 New Member

    Εγω παντος θα ηθελα μια αφεντρα 1,90 με σωμα "σταλονε" με ψηλοτακουνα να με βαλει κατω και να με πεθανει στο πατημα!
     
  5. sublad

    sublad New Member

    Απάντηση: Γυναίκες, Μύες και Φετίχ

    www.nicolebass.com!   άμα γουστάρεις τέτοις αφέντρες  
     
  6. fetixistis

    fetixistis New Member

    Προσωπικά με απωθει ένα πολυ γυμνασμενο γυναικείο σώμα.
     
  7. scissorme

    scissorme New Member

    Προσωπικά βρίσκω τα μυώδη γυναικεία σώματα πολύ ερωτικά.
     
  8. submaleincyprus

    submaleincyprus New Member

    wreo  
     
    Last edited by a moderator: 12 Οκτωβρίου 2007
  9. pappas123

    pappas123 New Member

    Υπάρχουν μήπως και γυναίκες που θαυμάζουν και θέλουν να υποταχθούν από πιό μυώδεις γυναίκες σε αγώνες πάλης?
     
  10. Hil

    Hil Regular Member

    προσωπικά μου αρέσουν οι γυμνασμένες θυληκές παρουσίες...
    είναι αρκετά σέξυ....  

    αρκεί όπως είπε κι ο Tough, να μην το παρακάνουν και χαθει η θυληκότητά τους  

    κι αν θέλετε να δείτε φωτογραφίες από Muscular Babes, δείτε παρακάτω...  

    http://board.freeones.com/showthread.php?t=152787
     
  11. lestat80

    lestat80 New Member

    Απάντηση: Γυναίκες, Μύες και Φετίχ

    an mporei kapoios h kapoia na me bohtisei sthn anazhthsh teoias muscled woman as to kanei eyxaristv ki=ai kalh synexeia se oloys
     
  12. zwg

    zwg Regular Member

    Οι πολύ γυμνασμένες γυναίκες είναι αποθητικές .... Αντρεύουν σιγά σιγά ... Επίσης γίνοντε και στήρες απ αυτά που παίρνουν για να "φουσκώσουν"