Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυναίκες με strap-ons

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Elysium, στις 20 Δεκεμβρίου 2007.

  1. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Έχεις σεξιστικά γούστα!

    Oh, wait...
     
  2. zaratoustras

    zaratoustras Regular Member

    Ειμαι απαραδεκτος ακου εκει να μη μου αρεσει!!
     
  3. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    Αρκετοί λόγοι με την προυπόθεση να ενδιάφερεται και η κοπέλα.
    Δεν υπαρχουν συγκεκριμενοι λογοι.
     
  4. Vasreby

    Vasreby Adrenaline junkie

    Δεν χρειάζεται να είσαι κυρίαρχος ή υποτακτικος για να γίνει αυτό.. ότι κάνουμε το κάνουμε για την καύλα .. Άλλες μπορεί να τους αρέσει κι άλλες να ξενερώσουν.. αλλά δεν έχει να κανει με υποταγή η κυρίαρχη.. Κάποια όμως κυρίαρχη μπορεί να το δει ως τρόπο κυρίαρχιας απέναντι στον υποτακτικό της.. Ούτε αυτό είναι λάθος..
     
  5. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member


    είχα το ίδιο θεματάκι εώς ότου η μαμά μου έφτιαξε γουβαρλάκια  
     
  6. proteus

    proteus Ότι έχεις να πεις, κάντο.

    Άουτς! Με φαντάζεστε να λέω στην υ μου με ύφος Κλουζώ : "για σήμερα το τασκ σου είναι να ξεσκίσεις κάθε νευρική απόληξη ηδονής του πρωκτού μου. Φόρα το στραπ-ον σου μάνα μου!"
     
  7. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Κι όπως βλέπεις συνεχίζει στον ίδιο ντορό..!
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    πιστεύω ότι μας προσδιορίζει ΜΟΝΟ η συμπεριφορά που έχουμε σε κάθε συγκεκριμένο χώρο. Δηλαδή, η συμπεριφορά μου μέσα στην κρεβατοκάμαρα, δεν με προσδιορίζει ως γονέα, εργαζόμενο, μέρος κοινωνικού συνόλου κτλ , όπως βεβαίως και το αντίστροφο. Το σημείο του κορμιού μου που θα δεχτεί το ερέθισμα της ΚΑΒΛΑΣ και θα το μεταβιβάσει στο μυαλό μου, δεν προσδιορίζει ούτε την ποιότητα μου σαν άνθρωπος, ούτε τις αξίες μου, κυρίως τις ηθικές....
     
  9. kalson3

    kalson3 New Member

    Απίστευτη φαντασίωση. Εγώ έχω ζήσει να με παίρνει μόνο με δάχτυλα. Δεν έχω εμπειρία στο στραπ ον. Θα το δοκίμαζα ευχαρίστως όμως.
     
  10. cypherth81

    cypherth81 New Member

    Απίστευτη εμπειρία.ειδικα αν το δοκιμάσεις με την κατάλληλη γυναίκα δε σου βγαινει μετά άπο το μυαλό με τίποτα. Τόσο να σε παιζει με δάκτυλά οσο με σφηνά με άποκορυφωμά το στραπ. Μοναδική αίσθηση.
     
  11. Spiros.93

    Spiros.93 Regular Member

    Είμαστε και εμείς που μας αρέσει, και ακόμα δεν μας έχει δωθεί η ευκαιρία............
     
  12. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Από την στιγμή που το ξεκινάς δεν το χορτενειε