Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυναίκες με strap-ons

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Elysium, στις 20 Δεκεμβρίου 2007.

  1. George driver

    George driver New Member

    Τι ωραία αίσθηση να μιλά η γλυκιά σούρα από πίσω! Λίγες το καταφέρνουν!
     
  2. giorgos2022

    giorgos2022 New Member

  3. Exploiter

    Exploiter F* my mind first

    Πολύ ντροπαλοί ειδικά ο άνδρας
     
  4. kinky_guy_30

    kinky_guy_30 New Member

    Τι πιστευετε οτι εχει αλλαξει τα τελευταια χρονια; Οταν λεω χρονια, ισως εννοω δεκαετια και βαλε... Νομιζετε οτι το στραπον εχει γινει λιγοτερο ταμπου; Αυτην την εντυπωση εχω καθως το ακουω αρκετα τριγυρω μου. Παλιοτερα οταν το ανεφερες (εστω για πλακα) οι γυναικες αντιδρουσαν πολυ αρνητικα. Τωρα ισως οχι τοσο; Ή μηπως ειναι η ιδεα μου....
     
  5. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    ολο κ περισσοτερες το δοκιμαζουν στον συντροφο τους
     
  6. micky30

    micky30 Regular Member

    Η αλήθεια είναι οτι σταμάτησε να είναι ταμπού για αρκετούς άντρες με αποτέλεσμα πλέον να αρχίζουν και να πειραματίζονται τα ζευγάρια και το βλέπω πολύ θετικά όλο αυτό.
    Εμένα μου αρέσει και το λατρεύω, αν και η αλήθεια είναι οτι τελευταία δυσκολεύομαι να βρω γυναίκα που να της αρέσει, αλλά που θα μου πάει θα την βρώ και θα της δωθώ ολοκληρωτικά.
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Όταν λες "ολοκληρωτικά", τι εννοείς;
     
  8. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    πρεπει να ξερεις οτι γυναικα που γαμαει με στραπ ον γαμαει οχι μονο οταν θες εσυ αλλα κ οταν γουσταρει αυτη .σκεψου να σου γαμησει το κολο πριν μια ωρα κ να θελει να σε ξαναγαμησει θα ουρλιαξεις απο πονο ο κολος σου θα βγαζει αιμα
     
  9. Sakos

    Sakos New Member

    Εγώ το έχω κάνει με δικό μου δονητή 3 φορές συνεχόμενες αλλά δεν είχα τέτοιο θέμα. εκτός κ της αρέσει να βάζει συνέχεια μεγαλύτερο για στον ανοίξει παραπάνω.
     
  10. Malamute

    Malamute New Member

    Για καποιο λογο δεν ειχα δει το μνμ σ κ επανέρχομαι τωρα. Δεν τον ανοιγω σε παχος, αν αυτο εννοεις, σε σημειο να τον σκισω σε καμια περίπτωση. Τωρα, εχει να κανει πολυ με το σωμα. Ειμαι τυχερη γτ ο συντροφος μ ειναι αρκετα μεγαλοσωμος. Σε ολα. Απ'οτι εχουμε καταλαβει κ εμπειρικα, εχει κ μεγαλο κωλο, σε ολο το συστημα του.
     
  11. giorgos2022

    giorgos2022 New Member

  12. giorgos2022

    giorgos2022 New Member