Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυναίκες... Helmut Newton

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος female, στις 7 Ιανουαρίου 2008.

  1. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Εγω παλι "κολλησα" στη Θεα Μονικα!! 
     
  2. Eri

    Eri

    Θεα η πουτανα οντως......
     
  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Είναι η μόνη γυναίκα που θα ξυπνούσε τον εγωισμό μεταξύ μας  . Την θέλουμε και οι δύο...
     
  4. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Γιατί πουτάνα;;
     
  5. Eri

    Eri

    Οπως θες παρτο......κ τροπο του λεγειν κ επειδη ειναι παντρεμενη με τον Cassel (μου αρεσει πολυ αυτος σαν αντρας)........Αχχχχ.....τους σκεφτηκα τωρα σε διαφορες προστυχες στασεις (ποιος ειναι απο πανω η απο κατω δεν εχει σημασια) πολυ προστυχα πουτανιαρηδες κ οι δυο.............Καυλωσα παλι.......
     
  6. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Το θέμα είναι με ποιον καύλωσες. Ελπίζω με τη Μόνικα.
     
  7. Eri

    Eri

    Και με τους 2.........
     
  8. female

    female Contributor

  9. blindfold

    blindfold Contributor

    εγώ που είδα τον ENTRAPMENT με την Cathrin Jeta Jhones (δεν νομίζω να το έγραψα σωστά... ) να είναι blindfolded και με το εξαίσιο κορμάκι της να ελίσετε ανάμεσα από τεντωμένα σκοινία ...

    θεϊκό !
     
  10. latexduck

    latexduck Contributor

    :sad6:αλλα σιγά την Μόνικα !!!  
     
  11. Photographer

    Photographer Regular Member

    Απάντηση: Γυναίκες... Helmut Newton

    Ο Helmut Newton σαν φωτογράφος είναι σαν συνώνυμος με τη λέξη φετιχιστική φωτογραφία.
    Ήταν και το πρώτο μου αφιέρωμα σε φωτογράφο εδώ στο φόρουμ.
    Κρίμα που σε κάποια αναβάθμιση του φόρουμ χάθηκαν οι εικόνες που είχα τότε ανεβάσει καθώς συνοδεύουν τα σχόλια που αφορούν το έργο του.

    Πάντως οι παραπομπές υσχείουν ακόμα οπότε ρίξτε ματιά:

    www.greekbdsmcommunity.com/forums/showthread.php?t=5678
    _______________________________________________________________________________________

    "Support your local artist"
     
  12. female

    female Contributor




    Ευχαριστούμε πολύ Photographer!

    Ελπίζω να κάνεις και στο μέλλον ανάλογα αφιερώματα ή να φέρεις ξανά στο φως κάποια από τα ωραία παλιότερα.