Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυναικεία εσώρουχα και butt plugs

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος taz, στις 4 Δεκεμβρίου 2008.

  1. taz

    taz New Member

    Οπως λεει και ο τιτλος, μου αρεσει να φοραω οτιδηποτε γυναικειο εσωρουχο και να κυκλοφορω με μια σφηνα στον κωλο μου σχεδον ολη την ημερα, ακομα και οταν δουλευω. Η κοπελα με την οποια συζω εναμιση χρονο τωρα το ξερει και το βρισκει και σεξουαλικο να μοιραζομαστε τα βρακακια της. Το θεμα μου ειναι οτι οσο και να θελω δεν μπορω να βγαλω απο το μυαλο μου εινα οτι αν αυτο που κανω θα με οδηγησει αργα η γρηγορα σε gay καταστασεις. Ποτε δεν εχω δει αλλον αντρα ερωτικα, με απωθει και μονο που το σκεφτομαι εστω και να ακουμπησω αλλον αντρα. Θα παραμεινει ετσι αραγε? Θελω τα φωτα σας...

    Υ.Γ. Πρεπει επισης να αναφερω οτι στο σεξ με την κοπελα μου περναω πολυ καλα, παιζει ακομα και με την τρυπουλα μου και με απογειωνει...
     
  2. leontas

    leontas New Member

    Όχι φίλε...αφού δε το'χεις μέσα σου κ δεν το θέλεις.γιατί να γίνεις γκέι?απλά είτε σαρέσει να μειώνεσαι μπροστά στη γυναίκα ή λατρεύεις κυριολεκτικά τις γυναίκες,τόσο που σαρέσει οτιδήποτε πάνω τους κ το θέλεις κι εσύ...γουστάρεις τις γυναίκες,σαρέσουν πολυ΄τα ρούχα που φοράνε,ερεθίζεσαι όπως όλοι με τον προστάτη σου,αλλα απολύτως φυσιολογικό να μη σου αρέσουν οι αντρές...εγώ το βρίσκω πολύ νορμάλ....τι λένε κ οι πιο πα λιοί στο χώρο?
     
  3. Y13

    Y13 Regular Member

    Και εμενα μ΄αρεσει κατι αντιστοιχο και οποτε βρω ευκαιρια το απολαμβανω............... 
     
  4. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Γυναικεία εσώρουχα και butt plugs

    Επικίνδυνα πράγματα!!!
     
  5. taz

    taz New Member

    Re: Απάντηση: Γυναικεία εσώρουχα και butt plugs

    I'll take my chances οπως λενε στο Αμερικα  
     
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    εγω λεω να μεταφερεθει το νημα στην σε εκεινο της ομοφοβιας ....
    ολοι κανουν την καβλα του , αρκει να μην τους πουνε οτι ειστε γκεϊ ...
    και στην τελευταια .. τι σημασια εχει για σενα απο που προερχεται η ηδονη ; ....

    δεν το καταλαβαινω γιατι τοσα νηματα μεσα εδω ζητουν την μη γκει επιβαιβεωση ; ...
     
  7. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Γυναικεία εσώρουχα και butt plugs



    Ξέρεις βέβαια ότι μερικές φορές με εκνευρίζεις φοβερά, αλλά κάποιες άλλες, θέλω τρελλά να σε φιλήσω...





    (Λες να 'μαι gay;  )
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Γυναικεία εσώρουχα και butt plugs

    δηλαδη αμα ποτε συναντηθουμε΄, ή στην αμαρτια θα κυλιστουμε ή σε ρινγκ θα καταληξουμε .. για κανενα απλο καφεδακι , καμια πιτουλα με γυρο δεν το κοβεις εεε ;  
     
  9. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Γυναικεία εσώρουχα και butt plugs

    Αμάν ρε κοιλιόδουλε... Ρεντίκολο τον έκανες το ρομαντισμό της "επικίνδυνης σχέσης" μας...
     
  10. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    Ομοφυλοφιλία κατά την ταπεινή μου άποψη είναι αυτό που λέει η ίδια η λέξη. Η ερωτική έλξη προς το ίδιο φύλο. Το γεγονός ότι κάποιες σεξουαλικές πρακτικές εφαρμόζονται ανάμεσα σε ομοφυλόφιλους, δεν θεωρώ πως τις αποκλείει και για τους ετεροφυλόφιλους.
     
  11. johnnieBgood

    johnnieBgood Regular Member

    Έχεις ήδη απαντήσει μόνος σου στο ερώτημά σου. Μην ανησυχείς. Έτσι θα παραμείνει. Το ότι δίνεις την τρύπα σου στην κοπέλλα σου για να παίζει δεν σημαίνει ότι είσαι ή ότι θα γίνεις κάποτε ομοφυλόφιλος.
     
  12. taz

    taz New Member

    Re: Απάντηση: Re: Γυναικεία εσώρουχα και butt plugs

    Παντα τσακωνεσαι καλυτερα χορτατος