Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυναικεία εσώρουχα και butt plugs

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος taz, στις 4 Δεκεμβρίου 2008.

  1. leontas

    leontas New Member

    ποιος τσακωμός?δεν υπήρξε κανένας τσακωμός...μια απλή ανταλλαγή απόψεων έγινε....χαχαχαχα...πάντα αυτό είναι...δεν υπάρχει λόγος να μαλώνει κανένας..φόρουμ είναι εξάλλου κ απόψεις ανταλλάσουμε...
     
  2. imagine

    imagine Regular Member

    Την ωρα του σεξ ο καθενας μας γινετε ενα 'ζωο', δεν το λεω με την κακη εννοια αλλα θελοντας να πω οτι ξυπνανε αλλα ενστικτα μεσα του. Ειναι ενα παιχνιδι που εχω στο μυαλο μου οταν περιμενω σε καποια ουρα, αυτος ο κουστουμαρισμενος η εκεινη η κυρια με το ταγιερ πως ειναι αραγε οταν βογκανε απο ηδονη? Στραπον, εξεφτελισμοι, μαστιγωματα, ολα σε κανουν να αναρωτιεσε διαφορα οταν εχει περασει η ηδονη της στιγμης. Χαιρομαι τους ανθρωπους που τα ζουνε και δεν ειναι απλα μια φαντασιωση γι αυτους την ωρα της μαλακιας. Απο εκει και περα ταμπελες, ονοματα, ολα ειναι σχετικα. Ειμαστε ανθρωποι με παθοι και τα ζουμε, ετσι απλα.
    Δεν ειναι λεσβια, ουτε θα ηθελα να εχω πουτσο γουσταρω τρελλα ομως το στραπον. Ανωμαλη ε? Το ξερω και το χαιρομαι!
     
  3. taz

    taz New Member


    Απο το στόμα σου... 
     
  4. johnnys

    johnnys Regular Member

    Απάντηση: Re: Γυναικεία εσώρουχα και butt plugs

    Γιατί να το κρύβουμε άλλωστε!      
     
  5. deppie_cd

    deppie_cd Regular Member

    Απάντηση: Γυναικεία εσώρουχα και butt plugs

    εγώ είμαι gay
    εσύ είσαι gay
    αυτός είναι gay
    εμείς είμαστε gay
    εσείς είστε gay
    αυτοί είναι gay

    Μου ήρθε η επιθυμία να το κλείσω ως πόρτα...

    ΥΓ : ο πλυθυντικός του γκέι είναι γκέισες ;
     
  6. kiss_me

    kiss_me Regular Member

    ...μόνο μοιράζεστε τα εσωρουχά της? δεν σου έχει αγοράσει ποτέ, κάτι αποκλειστικά για σένα...?
    ή έχεις σκεφτεί ποτέ να πατε μαζί να διαλέξετε κατι για σένα??  
     
  7. vanessa_di_vine

    vanessa_di_vine New Member

    Μια χαρά σε βρείσκω! Αν σου αρέσει να το κάνεις με άντρα (που δεν έχεις κάνει τίποτα) κάντο. Αλλά τα Γυναικεία εσώρουχα τα βρείσκω υπέροχα!!!
    Να περνάς καλά!!!
     
  8. taz

    taz New Member

    Φυσικα εχει αγορασει βρακακια για μενα, οπως κι εχουμε ψωνισει μαζι (μεσω ιντερνετ) σφηνες και δονητες, γενικα υπαρχει ενα παιχνιδι, πολλες φορες δεν ξερουμε τι εχει παρει ο αλλος για μας, μας αρεσουν οι ... εκπληξεις
     
  9. taz

    taz New Member

    Περναω υπερ του δεοντος καλα   thanks
     
  10. melt4U

    melt4U Guest

    Ελπίζω αυτή η χαρά να μοιραστεί κάποτε με το κατάλληλο άτομο
     
  11. jacklyn

    jacklyn New Member

    ακουστε λοιπον αγαπητα μου παιδια,εγω φοραω κυλοτες απο τα 12 περιστασιακα και απο τα 30 μου μονιμα.δεν χρησιμοποιω της γυναικας μου,αγοραζω δικες μου.και γουσταρω παρα πολυ.