Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυναικεία παπούτσια

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος venetos, στις 21 Ιανουαρίου 2020.

  1. venetos

    venetos Σσσσ... θα σε φιμώσω!

    Αν τα παπούτσια της και γενικά η θέα ενός ωραίου γυναικείου ποδιού μέσα σ' ένα ωραίο παπούτσι (με ή χωρίς καλσόν) σ' ελκύει τόσο πολύ και θέλεις να της ρουφήξεις τα δαχτυλάκια... είναι δυνατόν να θέλεις να φορέσεις κι εσύ τα παπούτσια της (πάλι με ή χωρίς καλσόν) κάποια στιγμή για να χύσεις;

    Κι αλήθεια, με την ευκαιρία: γόβες, peeptoe, πέδιλα ή μπαλαρίνες; Τι προτιμάτε;
     
  2. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Βατραχοπεδιλα!
    Ειδικα εκεινα με τα δαχτυλακια εξω... μουρλια!!!
     
  3. venetos

    venetos Σσσσ... θα σε φιμώσω!

    Όλα τα βατραχοπέδιλα έχουν δαχτυλάκια εξω. Καθένας με τα γούστα του και τα βίτσια του.
     
  4. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Ναι. Και?
     
  5. red&black

    red&black Ότι δεν είναι "ξεκάθαρο" μας γίνεται "εμμονή"...

    Υπάρχουν ακόμα...; μπλιαχ...
     
  6. Just_Me

    Just_Me Contributor

    Δεν καταλαβαίνω την ερώτηση μπορείς να γίνεις πιο συγκεκριμένος;
    Τι εννοώ, τι προτιμάμε να φοράμε;
     
  7. venetos

    venetos Σσσσ... θα σε φιμώσω!

    Ναι και τι βρίσκετε πιο σεξυ. (Το τελευταίο ισχύει και για τους άντρες, τι τους ελκύει πιο πολύ)
     
  8. -Volt-

    -Volt- Contributor

    οι βέρμαχτ
     
  9. venetos

    venetos Σσσσ... θα σε φιμώσω!

    Ειπαμε, βίτσια και γούστα είναι αυτά.
     
  10. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Σου έχω απαντήσει παραπάνω.
     
  11. Just_Me

    Just_Me Contributor

    Ευχαριστώ για τη διευκρίνηση.
     
  12. venetos

    venetos Σσσσ... θα σε φιμώσω!

    Το βλέπω. Δεν χρειάζεται να εκνευρίζεσαι. Έχεις τα γούστα και τα βίτσια σου κι εγώ τα δικά μου. Απλώς δεν τα βρίσκουμε, πάσο.