Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος panos119, στις 20 Ιανουαρίου 2009.

  1. panos119

    panos119 New Member

    Θα ήθελα τη γνώμη κυρίως από γυναίκες.Η κοπέλα μου και Αφέντρα μου δεν τελειώνει.Ή είναι ανοργασμική ή εγώ δεν μπορώ να την ικανοποιήσω σωστά?Μήπως μπορείτε να βοηθήσετε δίνοντας μου κάποια συμβουλή για το τι μπορεί να φταίει και κάνα σίγουρο τρόπο για να τελειώσει? Ευχαριστώ...
     
  2. Syrah

    Syrah Contributor

  3. Jomaru

    Jomaru Guest

  4. panos119

    panos119 New Member

    Last edited: 20 Ιανουαρίου 2009
  5. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor


    Πριν αναζητήσεις συμβουλές και εγχειρίδια για το ποιος είναι ο best τρόπος να την κάνεις να "τελειώσει",μήπως θα έπρεπε να το συζητήσεις μαζί της? Συνήθως με αυτόν τον τρόπο λύνονται τέτοιου είδους "προβλήματα". Κάθε γυναίκα λειτουργεί διαφορετικά από την άλλη..έχει διαφορετικά γούστα και συνεπώς ερεθίζεται και διαφορετικά. ​
     
  6. panos119

    panos119 New Member

    Μα και εκείνη δεν ξέρει γιατί δεν τελειώνει.Εκεί είναι το θέμα και το όλο πρόβλημα.
     
  7. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Καλύτερα να ρωτήσετε έναν ειδικό...
     
  8. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Δεν τελειώνει και δεν τελείωνε ποτέ ή δεν τελειώνει τώρα μαζί σου; Μήπως θέλει κάτι διαφορετικό και για κάποιο λόγο δε στο λέει; Αν αυτά που κάνει / της κάνεις / σου κάνει τώρα δεν την καλύπτουν, μήπως πρέπει να γίνεται κάτι διαφορετικό (καθ'ότι ως γνωστόν, σπανίως οι ίδιες ενέργειες καταλήγουν σε διαφορετικά αποτελέσματα); Μήπως για κάποιο λόγο έχει νευρικότητα; Διαισθάνεσαι οτι ίσως να προσπαθεί να αποδείξει κάτι ή να διατηρήσει ένα προφίλ που την αγχώνει;

    Καλή, νομίζω, η συμβουλή της Lady Dementia, η οποία σε παροτρύνει να το συζητήσετε. Όχι σα να συζητάτε κάποιο είδος ασθένειας, αλλά σε φάση χαλαρή, ήρεμη, με ειλικρίνεια και αγάπη.

    ΜΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ Ο ΠΟΥΣΤΗΣ, Η DR. RUTH?
     
  9. Emma

    Emma Contributor

    Μόνη της τελειώνει;
    Με κάποιον άλλο (εκτός εσού) τελειώνει;

    Αν ναι, τότε μάλλον εσύ δεν την φτιάχνεις και πρέπει να το ψάξετε το θέμα μεταξύ σας.
    Αν όχι, τότε, όπως είπαν και πιο πάνω, ας πάει σε κάποιο ειδικό.
     
  10. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ

    Tι ωραία που περνάμε τα αγοράκια...  
     
  11. Απάντηση: Re: ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ

    [nomedia=""]YouTube[/nomedia]

     
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014