Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΠΙΤΙΟΥ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος subteo, στις 6 Φεβρουαρίου 2019.

  1. subteo

    subteo Regular Member

    Που να διαβασεις τα Journal της τι κανει στον σκλαβο συζυγο της.Εχει μερικες ευρηματικες ιδεες. 
     
  2. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Δε θα έχει. Τώρα έχει.
     
  3. subteo

    subteo Regular Member

    Παντως αυτο που μου αρεσει πολλη να κανω ειναι το πλυσιμο των πιατων και ο καθαρισμος της κουζινας.
     
  4. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Άντε να πω κι εγώ το δικό μου. Μου αρέσει πολύ να μαγειρεύω, άλλο που συνήθως βαριέμαι να φάω. Και έχω όλα τα σύνεργα, κατσαρόλες, κατσαρολάκια, μιξεράκια κλπ σκατουλάκια. Το κακό είναι πως μετά πρέπει και να τα πλένω όλα αυτά τα πράγματα. Όσο για τα ρούχα, εξακολουθώ να τα πηγαίνω σε πλυντήριο. Το σφουγγάρισμα είναι κάτι που απεχθάνομαι, αλλά μ' αρέσει να παίζω με το σκουπάκι και μια ηλίθια σκούπα που έχω με ατμό κι η οποία μετά από λίγο ζεσταίνεται η λαβή και μου κατακαίει τα χέρια. Αυτό που πραγματικά μου άρεσε όταν είχα τα σκυλιά μου, ήταν να τα φροντίζω και να πηγαίνουμε βόλτες.
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  6. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    To κόλπο είναι να είσαι οργανωμένος κι ετοιμοπόλεμος...
    Χωράει και σε κωλότσεπη...
    Άντε και καλά σιδερώματα...

     
     
  7. deppie_cd

    deppie_cd Regular Member

  8. lexy

    lexy .ti.va.

    Νννννόοοοχι  

    Απλώς μ'αρέσει όταν τα ξεδιπλώνω για να τα χρησιμοποιήσω να έχουν "γραμμούλες" πάνω. Επίσης, σιδερωμένα "γράφουν" καλύτερα στα ράφια.
     
  9. subteo

    subteo Regular Member

    Παμε τωρα στο μαγειρεμα.
    Δυο πραγματα που θα ηθελα να μαθω να μαγειρευω ειναι ψαρια και να ανοιγω φυλο για πιτες.Το προβλημα μου ειναι οτι δεν ξερω να διαλεγω φρεσκα ψαρια(σε αντιθεση με τα λαχανικα-φρουτα που ειμαι εξπερ).
     
  10. kathreuths

    kathreuths New Member

    Νομίζω ότι σε αυτό καλύτερη βοήθεια είναι κάποιος κοντινός σου που ξέρει και μπορεί να σου δείξει. Ή ένα μεγάλο site με συνταγές θα ήταν πιο αποτελεσματικό!
     
  11. zaratoustras

    zaratoustras Regular Member

     
     
  12. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Εγω δεν το ειχα αυτο με τίποτα παλιοτερα ομως...

    Τωρα εχω ερθει στα ισια μου και εχω ολοκληρωθει!!!!

    Κανω τα παντα και χωρις την παραμικρή βοηθεια!!!  (δεν ξερω γιατι αλλα με ξεκουραζουν και με χαλαρωνουν οι οικιακες εργασιες)... 
     
    Last edited: 9 Φεβρουαρίου 2019