Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΠΙΤΙΟΥ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος subteo, στις 6 Φεβρουαρίου 2019.

  1. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

    Το ψαρι φαινεται απο το ματι, τα βραγχια και την ακαμψία. Για τυπωμενα κλπ δεν εχω ακουσει στο χωριο μου παντως. Ειναι ευκολο τουλάχιστον γιατι μου το μαθανε απο μικρή. Οσο για το φυλλο ειναι ευκολακι και γίνεται και με 2 τροπους το ανοιγμα. Στο τελος θα ανοιξουμε τοπικ για δουλειες σπιτιου και τιπς    
     
  2. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Πάμε να πουμε τώρα για πλύσιμο κουρτινών.
     
  3. Dapom

    Dapom Contributor

    Εχω κατι πουκάμισα...κανεις εθελοντής;
     
  4. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

           


    Σιγα το δύσκολοοοο!!!
     
  5. Thanos320

    Thanos320 New Member

    Η σωστή Κ θα βάλει τον υ να σιδερώσει τα ρούχα με κρυο σίδερο. Και αν δεν βγουν σωστά οι τσακίσεις θα υπάρξει η ανάλογη τιμωρία.

    Σοβαρά τώρα, στις μέρες μας, ξέρεις πολλές γυναίκες να έχουν γνώσεις για το πως γίνονται σωστά οι δουλειές του σπιτιού ώστε να συμβουλέψουν / επιβλέψουν έναν υ ;

    Το νόημα είναι να κάνεις κανένα λάθος / ζημιά για να ανάψουν τα αίματα και να απολαύσεις την συνέχεια.....

    Για τις κανονικές δουλειές πάρτε μια οικιακή βοηθό.....
     
  6. Queen_of_Wands

    Queen_of_Wands Regular Member

    χμμμ… εγώ τις πετσέτες τις πλένω στους 95...έτσι και η απολύμανση επιτυγχάνεται αλλά κ εγώ γλιτώνω το σιδερωμά.. για δοκίμασε το..
     
  7. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    Πότε θα ψήσουμε;  
     
  8. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

      
     
  9. lotus

    lotus Silence

    Που να δεις που σιδερώνουν και κάλτσες!!!
     
  10. lotus

    lotus Silence

    Ανάλογα το level o.c.d. dear  
     
  11. lotus

    lotus Silence

    Σιδέρωμα και με τσάκιση παρακαλώ ...
    Ω! ναι το χω δει  
     
  12. lotus

    lotus Silence

    Προκομμένο μου παιδί εσύ έλα από το σπίτι μια βόλτα που σε θέλω ναι?