Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δάχτυλο και strapon

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Ak93, στις 8 Ιουνίου 2023.

  1. Ak93

    Ak93 New Member

    Γεια σας και πάλι.

    Προ 4ετιας περίπου είχα μια συνάντηση με μια κοπέλα από άλλο site. Με εκείνη δοκίμασα για πρώτη φορά να μου βάλει δάχτυλο. Η αλήθεια είναι ότι ήμουν σε φάση που μου άρεσε και δεν μου άρεσε. Κάτι μέτριο. Ενώ παλιότερα που είχε επιχειρήσει μια πρώην μου να μου βάλει, εγώ τραβιόμουν και δεν ήθελα ούτε κατά διάνοια.

    Σχετικά πρόσφατα, με μια κοπέλα που τα είχα δοκιμάσαμε πάλι. Μου έβαζε δάχτυλο και μ άρεσε πολύ και το κάναμε αρκετές φορές και το γουστάραμε και οι δύο.

    Πλέον είμαι σε φάση που το γουστάρω πολύ και θα το ζητάω από μελλοντικές μου σχέσεις ή συνευρέσεις γενικώς.

    Τελευταία όμως κάνω σκέψεις ότι ίσως θα ήθελα να δοκιμάσω και strapon με κάποια κοπέλα. Αλλά παραμένει ως σκέψη και δεν ξέρω αν θα το προχωρήσω.

    Ποια η άποψή σας κάνω στο θέμα του δαχτύλου αλλά και του strapon. Σας αρέσει (στους άντρες) να σας το κάνουν ή να το κάνετε (οι γυναίκες στους άντρες); Εμπειρίες σας, φαντασιώσεις ή και προτάσεις πάνω στο θέμα;
     
  2. Axinos

    Axinos New Member

    Καλησπέρα,

    Κάπως έτσι ξεκίνησε και με εμένα, πρωτα δαχτυλο,μετά πιο συχνα και μετά από αρκετό καιρό πήραμε strapon.
    Η αλήθεια είναι ότι κόλλαγα (πως θα το πάρει η γυναικα) και τελικά μια μέρα που βλέπαμε διαφορα σε ένα sex shop ,το επέλεξε εκείνη.
    Η αλήθεια είναι οτι με έχει πάρει 4-5 φορέα μόνο αλλά ειναι υπέροχο.
     
  3. το δαχτυλο συνδιαζομενο με πίπα ειναι τέλειο. νομίζω ο καλύτερος συνδιασμος .αν φυσικα η γυναικα δεν ειναι vanilla .
     
  4. Ak93

    Ak93 New Member

    Θα συμφωνήσω απόλυτα.
     
  5. Ak93

    Ak93 New Member

    Ίσως βρω κι εγώ μία που να γουστάρει και τέτοια. Η αλήθεια είναι ότι θα ήθελα η κοπέλα μου να το έχει ως φετίχ αυτό με το δάχτυλο, όπως το είχε η πρώην μου και να το κάνουμε συχνά. Όσο για στραπόν, θα δείξει.
     
  6. Femme31

    Femme31 Το κορίτσι του Κτηνοτρόφου

    Ποιο είναι το πρόβλημα αν η γυναίκα είναι vanilla;;  
     
  7. Brt

    Brt #ολαπολυ

    μας αρέσει. Γενικά είναι δύσκολο να πείσεις κάποιον άντρα να σου κάτσει.   Αλλά αν πετύχει είναι καλό. Προτάσεις είναι έτσι λίγο να το πας λαου λαου, τσούκου τσούκου, σκουντα τραβα, μέχρι να ακούσεις «οπα». Εκεί σταματάς. Και μετά το ξανά ξεκινάς μπας και.  
     
  8. den θα το δεχθει να το κανει το πιο πιθανον. "καλά δάχτυλο στον κώλο θες" να μην το συνεχίσω παρακάτω.
     
  9. Femme31

    Femme31 Το κορίτσι του Κτηνοτρόφου

    Εντάξει..! Ευχαριστώ για την απάντηση.
    Άρα εγώ που όχι απλώς δέχομαι να το κάνω, αλλά το προτείνω, το ξεκινώ ή το επιδιώκω, να θεωρώ τον εαυτό μου σπάνια εξαίρεση.
     
  10. Ak93

    Ak93 New Member

    ε ξεκινάς με δάχτυλο και μετά όταν νιώσεις άνεση μπορείς να κάνεις κάποιες προσπάθειες για στραπόν.
     
  11. είστε πολυ τυχερη. ανοιχτυμυαλή. και πολύ τυχερός εξίσου ο/η παρτενερ σας.
     
  12. Thanosbi

    Thanosbi New Member

    Εκτός αν τα θέλει ο κώλος του, οπότε είναι πανεύκολο.