Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δάχτυλο και strapon

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Ak93, στις 8 Ιουνίου 2023.

  1. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Και μπράβο σου!
    Ναι, είχες πρόβλημα, το γκάου άτομο με το οποίο είχες σχέση. Σε όποιον αρέσεις, για τους άλλους δε θα μπορέσεις.
     
  2. George driver

    George driver New Member

    Αυτο ακριβώς... Θα σας πω την ιστορία κάποια στιγμή σε άλλο θέμα.
     
  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Κι εγώ αυτό συνιστώ.
     
  4. Panosthess

    Panosthess New Member

    Κατά τη γνώμη μου, τριών ειδών γυναίκες: Αυτές που θα σου βάλουν δάχτυλο χωρίς να τους το ζητήσεις (την πρώτη φορά θα πονέσεις, θα γουρλωσεις τα μάτια, αλλά η στύση σου θα είναι εξωπραγματική)! Εκείνες που θα σε αποκαλέσουν πουστη, αν τους το ζητήσεις, και δεν θα τις ξαναδείς! Και εκείνες που θα αιφνιδιαστουύν μεν, αλλά θα σου κάνουν το χατηρι! Μάλιστα οι τελευταίες, αν έχει προηγηθεί κάτι που θα τους κάνει να θυμώσουν, θα σου βάλουν και δεύτερο για να ξεσπάσουν! Και θα το λατρέψουν, πιστεψτε με! Τα μάτια τους γυαλίζουν, θεωρώντας ότι έτσι σε εκδικουνται!
     
  5. John44

    John44 Regular Member

    Αν και συνήθως δε μου αρέσουν οι γενικεύσεις... το έθεσες ωραία!
     
  6. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    δαχτυλο .....το εχω δοκιμασει πολλες φορες αλλη γλυκα ειδικα οταν τελειωνεις κ ειναι ακομα μεσα...καποτε μια μου χε πει ...νομιζα οτι ο κολος θα μου λειωσει το δαχτυλο τετοια πιεση οταν εχυνα
     
  7. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    σταματα καβλωσα ....βασανιστη
     
  8. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    μονο σπανια ?τυχερος οποιον γνωρισες ερωτικα
     
  9. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    στραπον η δονητης αρκει να γινει η πρωτη φορα
     
  10. George driver

    George driver New Member

    Και δύσκολο να βρεις μια γυναίκα να της αρέσει να το κάνει σε μια σχέση ή γενικά!
     
  11. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    οταν σου κατσουν ,,,αλλη γλυκα αλλη καβλα
     
  12. micky30

    micky30 Regular Member

    Η αίσθηση να νιώθεις την γλώσσα της στην τρύπα σου και στην συνέχεια να νιώθεις το ή τα δάχτυλα σιγα σιγα να σε ανοίγουν είναι υπέροχη. Επίσης υπέροχο είναι και η χρήση δονητή ή στραπον και επίσης υπέροχο είναι το βλέμμα της , οταν θα στο κάνει και θα νιώθει οτι το απολαμβάνεις!
    Δυστυχώς είμαι απο τους άτυχους που στις περισσότερες γυναίκες που βρίσκω δεν αρέσει τίποτα απο αυτά! Αλλά που θα πάει θα μου κάτσει κι εμένα η καλή, μου έχει λείψει!